Lucja: Nowenna pompejańska w intencji prawdziwej miłości

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 21. Czerwca 2017 roku. Moją intencją było odnalezienie prawdziwej, silnej i odwzajemnionej miłości do mężczyzny (prośba o łaskę dobrego męża). Na początku Nowenny byłam w dziwnym związku. Właściwie była to przyjaźń + całowanie się i ewentualnie jakieś zbliżenia.
Read More

N-N: Moje małe cuda

To już moja kolejna Nowenna, przestałam liczyć, bo każda kolejna jest ważna i wysłuchana, czasem na inny sposób niż mój ciasny umysł byłby w stanie przewidzieć;-) Łaski jakie otrzymałam są dla mnie moimi małymi cudami, na które otworzyłam się dzięki nowennie.
Read More

Powierzyłam Matce Boskiej swoje serce – jestem szczęśliwa!

Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 13 stycznia, kilka dni po rozstaniu z moim chłopakiem...Mój związek trwał 3 lata, byłam w niego bardzo zaangażowana, starałam się, zaskakiwałam, kochałam bez pamięci. Zawsze byłam tą, która kocha bardziej...sądziłam, że to już TO, na całe życie...że po wszystkich niepowodzeniach, które przeszłam, na pewno będąc z kimś już tak długo, nic nie może się stać. Niestety stało się...zupełnie przez przypadek dowiedziałam się, że mnie zdradzał.
Read More

Marianna: Uzdrowienie mojego taty

Pragnę podziękować Matce Najświętszej Pompejańskiej za uzdrowienie, polepszenie stanu zdrowia mojego taty, u którego wykryto tętniaka aorty brzusznej w 2009r. W tamtym czasie wielkość tętniaka wynosiła ok.5cm i z każdym rokiem powiększała się aż do jesieni zeszłego roku, kiedy to wielkość osiągnęła 8cm. Mój tato nie był zdecydowany na operację,...
Read More

Agnieszka: Wymodlona ciąża

Od 5.08.2016 odmawiałam nowennę pompejańską. Modliłam się o cud zajścia w ciążę.
Nasz przypadek jest niezwykle zakręcony, diagnozy w leczeniu nietrafione, kilku lekarzy ,aż w końcu po 4 latach starań jeden lekarz się poznał o co chodzi.

Modlitwę zaczęlam odmawiać już po stwierdzeniu co to jest za przypadek. Ten rodzaj schorzenia w ogólnie nie wymagał brania zadnych leków! 2 miesiące po odmawianiu nowenny dowiedzialam się ,ze jestem w ciaży. Obecnie wchodzę w 3 miesiąc. Modlitwa pompejanska działa!! Wlała też do naszych serc spokój…
Pozdrawiamy Was serdecznie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Agnieszka: Wymodlona ciąża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

cudownie jest czytać takie świadectwa! dodają dużo wiary I nadziei, że I nam z mężem się uda.

dlatego powstała inicjatywa wspólnej modlitwy o cud poczęcia I urodzenia zdrowego dzieciątka. zapraszamy wszystkich chętnych do naszej Róży Różańcowej! zaczynamy 1-go marca.
kontakt: modlitwa.cud.zycia@gmail.com

aaniolek@interia.pl
Gość
aaniolek@interia.pl

Aguś na czym polegał Wasz przypadek?

Maria
Gość

Agnieszko 🙂 czy mogłabyś napisać jak udało wam się począć dziciątko skoro był problem, a nie trzeba było leków? Może to i moim bliskim pomoże. Błagam, napisz jaka to metoda. Jesteś tu inkognito, nikt cię nie zna, więc nie obawiaj się pisać o tak intymnych sprawach. Może właśnie to jest powód, że tu trafiłaś aby pomóc innym, którym lekarze, tak jak na początku wam nie potrafili pomóc. Może ja właśnie po to tu jestem, aby trafić na Twoje świadectwo i pomóc bliskim? Wszak Pan Bóg działa przez ludzi 🙂 🙂

Kasia
Gość
Maria
Gość

Kasiu, tu jest przypadek, gdzie jednak do powstania ciąży dochodziło. Wierzę, że jeżeli Bóg zechce, to w każdym przypadku udzieli tej łaski. Dlatego tu jestem 🙂

Magdalena
Gość
Magdalena

Czy poda Pani konkretniejsze szczegoly, jesli to nie tajemnica. Dziekuje

Maria
Gość

Chyba Autorka świadectwa tu nie zagląda.

Obrazki z nowenną pompejańską?