Wiesława: Zachęcam wszystkich do odmawiania tej modlitwy

Kiedy dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej wydawało mi się, że to modlitwa nie dla mnie, gdyż czasem zmówienie jednego różańca było dla mnie zbyt trudne. Kiedy jednak zaczęłam czytać świadectwa, po pewnym czasie dojrzałam do jej odmawiania i w minionym roku odmówiłam ją czterokrotnie.Przeczytaj Wiesława: Zachęcam wszystkich do odmawiania tej...
Przeczytaj całość

Kasia: Zrozumiałam, że Matka Boska w ten sposób chce mi dać znać ….

Nowennę pompejańską odmawiałam już dwa razy. Pierwszy raz w związku z nawracającymi co miesiąc anginami i skierowaniem na wycięcie migdałków podniebiennych, którego bardzo się bałam i chciałam uniknąć. Jednak ledwie zaczęłam odmawiać nowennę z prośbą o zdrowie, zaraz zachorowałam na anginę.
Przeczytaj całość

Czesława: Podczas odmawiania N.P. doświadczałam ataków złego ducha

Szczęść Boże, zgodnie z obietnica dana Maryi chciałam zaświadczyć o łaskach które otrzymałam. Dziewiątego października ukończyłam moja 3 N.P.
Przeczytaj całość

Barbara o nowennie

Pragnę podziękować Królowej Różańca Św.za wszystkie łaski które otrzymałam dzięki odmawianiu nowenny pompejańskiej.Radośc i wdzięcznośc moja jest ogromna.Wszyscy z trudnymi problemami uciekajcie się do Matki i ufajcie bądzcie wytrwali w modlitwie a Ona was nie zawiedzie.Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny pompejańskiej jest to bardzo skuteczna modlitwa która daje wielką siłę działa...
Przeczytaj całość

Natalia: Przypadek? ?

Zaczęłam dziś akurat w urodziny tego chłopaka o którego powrót się modlę, obliczylam i cześć dziekczynna rozpoczne w dniu urodzin mojej najlepszej przyjaciółki która bardzo mi pomogła kiedyś w pewnej sprawie.
Przeczytaj całość

176. urodziny Bartola Longo!

  • Nowenna pompejańska
  • Sanktuarium w Pompejach
  • Obraz Matki Bożej Pompejańskiej

…i wielu innych rzeczy nie byłoby bez Bartola Longa!

ODWIEDŹ jego stronę: www.bartolo-longo.pl!

Pomódl się o jego kanonizację! – modlitwa.

A jeśli chcesz poznać, kim był i o czym pisał, zobacz tutaj:

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?