Wiesław: Miłość od pierwszego wejrzenia

Do opowieści o modlitwie pompejanskiej odnosiłem się bardzo sceptycznie. Byłem pewien, że to nie dla mnie. Że za ciezko, że nie powinienem nawet próbować, bo w moim przypadku nie ma szans na wytrwanie. Wszelkie wątpliwości rozwiały od pierwszych chwil po rozpoczęciu. Zobaczyłem, że „jarzmo jest słodkie, a brzemię lekkie”.

Emilia: jestem osobą , która przez 10 lat cierpiała na depresje

Królowo Różańca Świętego dziękuje za przemianę mojego serca , zmianę mojego życia :)
Przeczytaj

Teresa: Depresji już nie ma

Nowennę pompejańską odmawiała gdzieś w połowie 2017 roku. Ofiarowałam ą za siebie, o zdrowie, a szczególnie żeby opuściła mnie depresja, na którą leczyłam się od 199 4 roku. Choroba męża i córki, potem śmierć obojga, alkohol w rodzinie. To wszystko nie do przeżycia a mam już 81 lat. Nocami nie spałam.
Przeczytaj

Sława: Kłopoty finansowe jak i z pracą

Nasze ścieżki zaczynają sie prostować dzięki Matce Bożej za co jesteśmy wdzięczni za Jej wstawiennictwo u Syna.Druga nowenna dotyczyła mojej pracy,w zakładzie gdzie pracuje zaczęli zwalniać nagle na potęge mase ludzi,dzięki Nowennie pracuje dalej. Niech Będzie Pochwalona Przenajświętsza Matka Boska.A teraz modle sie za swoją córke,jestem już przy drugiej części i zaczynam widzieć poprawe .
Przeczytaj

Józefa: Dzięki tej nowennie jestem bardziej spokojna

Szczęść Boże, Nowennę pompejańską odmawiam od 4-ch lat z małymi przerwami. Przeważnie modlę się o zdrowie. Prosiłam Boga o zdrowie dla wnuka i Pan Bóg wysłuchał.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o