Monia: Dwie nowenny i… dwoje dzieci

Swoje świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej powinnam napisać już dawno, ale... chyba Zły Duch namącił. Pomimo tego Maryja wysłuchała moich próśb z kolejnych nowenn. Swoją pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w ciąży z pierwszym dzieckiem. Bardzo bałam się porodu, dlatego prosiłam Maryję o łaskę możliwie sprawnego porodu.
Read More

Monika: Wielkie podziękowania dla Naszej Mamy

Szczesc Boze ! To byla moja pierwsza nowenna i musze przyznac ,ze nie bylo to proste zadanie.Kazdego dnia najbardziej obawialam sie czy zdaze wszystko odmowic i nie zlamie obietnicy danej Matce Przenajswietszej oraz mojemu synowi.Rozaniec zaczynalam odmawiac juz od rana tyle ile dalam rade, reszte odmawialam w drodze do i z pracy.Trudnosc sprawialo mi rowniez skupienie sie na modlitwie.Przez glowe przebiegaly rozne mysli, czesto sie mylilam i zapominalam gdzie jestem.
Read More

Iwona: Wiele niespodziewanych łask

Dziękuję najmocniej jak mogę
Read More

Miłosz: nie uratowane małżeństwo

Tak widać musi być. Nie mam już sił...ile razy rękę wyciągnę do żony tyle razy dostaję po łapach.
Read More

Zosia: Powrót brata do zdrowia

Witam serdecznie. Długi czas odkładałam napisanie tego świadectwa jednak jako że planuję odmówienie kolejnej Nowenny, myślę że przyszedł najwyższy czas aby wypełnić obietnicę daną Matce Bożej w części dziękczynnej Nowenny. Trudno powiedzieć skąd dokładnie dowiedziałam się o tej modlitwie. Obijała mi się o uszy i oczy przez jakiś czas, do...
Read More

Wiesław: Miłość od pierwszego wejrzenia

Do opowieści o modlitwie pompejanskiej odnosiłem się bardzo sceptycznie. Byłem pewien, że to nie dla mnie. Że za ciezko, że nie powinienem nawet próbować, bo w moim przypadku nie ma szans na wytrwanie. Wszelkie wątpliwości rozwiały od pierwszych chwil po rozpoczęciu. Zobaczyłem, że „jarzmo jest słodkie, a brzemię lekkie”.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?