Iwona: początek przemiany

Do tej pory odmówiłam już kilka Nowenn Pompejańskich, jednak nie zostały wysłuchane. Wierzę jednak, że każda odmówiona Nowenna niesie ze sobą wiele łask, których możemy po prostu nie dostrzegać. Moja ostatnia odmówiona Nowenna była w intencji poczucia własnej wartości i godności i ta intencja została wysłuchana. Od zawsze od kiedy pamiętam zawsze borykałam się z niskim poczuciem własnej wartości , kto zmaga się z tym samym co ja ten wie o czym mówię. Na początku odmawiania Nowenny był zachwyt i wiara, że Matka Boża na pewno mnie wysłucha, jednak z czasem przyszło zwątpienie, które czasem przeplatało się z nadzieją, i tak na przemian jak jazda kolejką górską , raz nadzieja raz zwątpienie. Jednak w porównaniu z moimi poprzednimi Nowennami zauważałam dziwne uczucie - taką zgodę na wszystko co przyniesie za sobą ta Nowenna.
Read More

Ewa: Skutek niemal natychmiastowy

Jeszcze nie skończyłam odmawiać nawet pierwszej części, a już widziałam skutek. Zagrożenie minęło - wierzę, że bezpowrotnie.
Read More

Renata: Najukochańsza Matko nasza – dziękuję!

Otrzymałam w jednym tygodniu aż 8 osiem propozycji podjęcia zatrudnienia, zamiast chociaż jednej, o którą tak bardzo prosiłam.
Read More

Tomek: Praca i rodzina

"(...) bo gdy Twej pomocy wezwałem nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś (...)" Dzięki modlitwie do Matki Najświętszej znalazłem pracę, której za pierwszym razem szukałem około pół roku. To był rok 2010. Po dwóch latach zmieniły się warunki zatrudnienia. Częste wyjazdy i rozstania z...
Read More

Maja: Cały czas mieliśmy pod górkę..

,,Miłosierdzie Boże może sprawić, że zakwitnie nawet najbardziej jałowa ziemia" Moje świadectwo piszę ku pokrzepieniu serc, aby głosić chwałę Bożą i Jego miłosierdzie.
Read More

W szkole różańca – formacja wokół nowenny pompejańskiej

Kochani, wielu z nas czyta „Królową Różańca Świętego” – czasopismo wokół różańca i nowenny pompejańskiej. Czasopismo powstaje dzięki wielu z Was – mowa m.in. o akcji „8 stron dla KRŚ„.

Myślę, że ponieważ wiele osób zadaje wciąż te same pytania o nowennę pompejańską, przyszedł czas, aby odświeżyć serię poradników formacyjnych „W szkole różańca„. Są one dostępne w całości na www.rozaniec.info!

Oto one. Życzę owocnej lektury! – Marek

Szkoła różańca (1): nowenna pompejańska i trudności w modlitwie różańcowej

Nowenna Pompejańska – Kiedy nie widać owoców modlitwy (2)

Szkoła różańca. Nowenna pompejańska (3)

Szkoła Różańca. Nowenna Pompejańska (4)

Fałszywi czciciele różańca. Szkoła różańca (5)

Prawdziwi czciciele Maryi: apostołowie czasów ostatecznych (6)

Szkoła Różańca (7). Konieczność poznania siebie

W szkole różańca (8): Totus Tuus!

Droga do doskonałości. W szkole różańca (9) z Tomaszem z Kempis.

Jaka jest Twoja obietnica dla Maryi w nowennie pompejańskiej?

Zdrowaś Maryjo

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o