Anna: Spokój

To świadectwo powinnam złożyć dwa lata temu, w czasie odmawiania pierwszej nowenny. Modliłam się o zdrowie mojego starszego synka, który cierpi na chorobę przewlekłą. Choruje nadal, ale ja w czasie odmawiania modlitwy doznałem wiele innych łask, a ta szczególną było poczęcie mojego trzeciego dziecka..
Read More

Madzia: Jestem otoczona opieką Maryi

Dziekuje Maryji za moje lepsze zdrowie, za laske przebaczenia, oraz laske pokoju. Dziekuje Maryji za zdrowie mojego Taty, za zycie pomimo choroby serca. Tata mial miec operacje na serce, na zasawki, jednak sie nie zgodzil. Za duze ryzyko.
Read More

Małgorzata: Zdrowie dla mamy

Jestem szczęśliwa bo Matka Boża wysłuchała moich próśb , mama przezyla ciężka chemię i w dobrym stanie psychicznym i fizycznym cieszy się życiem . Moja rodzina zaczęła być bardzo wierząca , w każdy wtorek udajemy się z pielgrzymka do Sanktuarium Najdroższej Krwi Pana Jezusa w Poznaniu gdzie dalej wypraszamy o łaskę zdrowia dla naszej mamy
Read More

Basia: Maryja zaopiekowała się moją mamą

Mój świat zawalił mi się w sierpniu zeszłego roku, dokładnie w moje urodziny. Moja najukochańsza mamusia otrzymała diagnozę - rak trzustki. Cale szczęście, że nie było jej gdy lekarz powiedział, że zostało jej niewiele czasu, góra rok, może dwa lata, ale opieka nad nią będzie ciężka. Ze względu na jej wiek nie proponował nawet żadnego leczenia. Kolejni lekarze mówili już o miesiącach, które jej zostały. Płakałam non stop dwa tygodnie budząc się codziennie z potwornym lękiem jakiego nigdy dotąd nie doznałam.
Read More

Agnieszka: Zdrowie brata i intencja o dobrego męża

To była już moja 2 i 3 nowenna. Po bolesnym rozstaniu z chłopakiem modliłam się w intencji o dobrego męża. W międzyczasie mój 8,5 - letni braciszek stracił przytomność z niewyjaśnionych przyczyn i trafił do szpitala. Zaczęłam modlić się drugą Nowenną w jego intencji. Przeczytaj Agnieszka: Zdrowie brata i intencja...
Read More

Prezent fatimski dla naszych Czytelników

Drodzy! „Królowa Różańca Świętego” ukazuje się już piąty rok. Celem tego czasopisma było:

  • aby dotrzeć z nowenną pompejańską do tych, którzy nie mają internetu,
  • aby rozszerzać nowennę poprzez publikowanie świadectw nowenny pompejańskiej,
  • aby poznawać ludzi i miejsca związane z Matką Bożą Pompejańską,
  • aby poznawać Maryję i wraz z nią iść do Jezusa!

5 lat to sporo czasu i to, że czasopismo wciąż istnieje w niskiej cenie, to WASZA zasługa.

Pragnąc się jakość odwdzięczyć, co roku dodajemy do naszego pompejańskiego czasopisma prezent wyłącznie dla Prenumeratorów. W poprzednich latach były to pełnokolorowe książki „W cieniu Krzyża. Biografia św. Rity z Cascii” oraz „Różaniec i nowenna pompejańska”. W 2017 roku, z okazji stulecia objawień fatimskich, możesz otrzymać książkę pt. „Pamiętajmy o Fatimie” o objętości 100 stron, w kolorze, ze zdjęciami. Zupełnie bezpłatnie, w prezencie od naszej Fundacji oraz Wydawnictwa Rosemaria!

Jak otrzymać bezpłatnie książkę?

To proste! Trzeba być aktywnym prenumeratorem „Królowej Różańca Świętego” w dniu 31 stycznia 2017 roku. Tylko osoby, które będą miały ważną prenumeratę w tym dniu otrzymają prezent!

Ile to kosztuje?

Całoroczna prenumerata „Królowej Różańca Świętego” wraz z wysyłką w dowolne miejsce w Polsce to 30 złotych. Książkę otrzymasz gratis wraz z 24 wydaniem KRŚ.

Co jeśli mam dwie prenumeraty? Czy otrzymam dwie książki?

Tak! Liczba egzemplarzy książek będzie równać się liczbie zamówionych egzemplarzy KRŚ wysyłanych pod dany adres. Jeśli więc zamawiasz pięć egzemplarzy, otrzymasz aż pięć książek. Zamawiasz jeszcze więcej egzemplarzy? – Dostaniesz tyle samo książek.

Jak zostać prenumeratorem lub rozszerzyć prenumeratę?

To proste! Prenumerata roczna „Królowej Różańca Świętego” to tylko 30 zł.

ALBO w księgarni internetowej – kliknij tutaj

ALBO przez samodzielny przelew 30 zł na poniższe konto:
86 7999 9995 0651 8035 8904 0001
KRŚ, Zbąszyńska 19/4, 60-359 Poznań
tytułem: PRENUMERATA KRŚ

ALBO tym szybkim łączem do płatności on-line: zobacz TUTAJ.

Nie zapomnij: musisz zdążyć przed 31 stycznia 2017 roku! Po tym czasie promocja wygasa!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!