Beata: Nowa ja

I Nowennę Pompejańską podjęłam w intencji uzdrowienia naszej rodziny i uwolnienia od nałogów.Mam dużą rodzinę: męża i pięcioro dzieci, więc największym problemem jest zawsze zamieszanie, hałas, kłótnie, dużo nerwów i niepotrzebnych słów. Właściwie już nawet nie pamiętam, jak dowiedziałam się o NP, jaki był impuls do rozpoczęcia tej wymagającej modlitwy, wiem tylko, że wszystko zmieniło się wtedy w moim życiu. Zrozumiałam, że moje życie było puste i bezwartościowe, że to wszystko, o co zabiegałam - remonty w domu, nowy samochód, markowe ubrania czy buty dla dzieci, komórki itd., żeby nie czuły się gorsze, że pochodzą z rodziny wielodzietnej - jest niewiele warte.
Read More

Ania: odzyskuję wiarę w siebie

Szczęść Boże Im bliżej święta Miłosierdzia Bożego tym więcej świadectw, które do mnie przemawiają. Kończę niebawem moją drugą nowennę. Tym razem modlę się o poczucie wartości i o lepszą samoocenę. Bardzożałuję, że nie modlę się dokładnie, uciekam w sprawy dnia codziennego nie umiem się skoncentrować a mimo wszystko zostalam obdarzona...
Read More

Maciek: Nowenna zmieni Cię na lepsze

Czy moja prośba zostanie wysłuchana, dowiem sie w przyszłości. Wierzę, ze Maryja mnie wysłucha. Nowennę skończyłem tydzień temu. Juz zaraz na początku, po pierwszych dniach otrzymałem dużo łask, jestem lepszym czlowiekiem. To uczucie było niesamowite.
Read More

Aleksandra: Najpierw załamałam się i płakałam

Pojawił się przede wszystkim spokój, co przy mojej skłonności do katastrofizowania było cudem niewątpliwym. A potem... córeczka urodziła się zdrowa.
Read More

Zofia: Uzdrowienie brata

Najbardziej obawiałam się, że rozpocznę nowennę i nie wytrwam. Jednak jeśli cel jest ważny i czas na różaniec się znajdzie. Mój brat był chory na raka, tak w skrócie. Za wstawiennictwem Ojca Pio został uzdrowiony. Ostatnio zachorował na silną nerwicę,rozpoczęłam Nowennę Pompejańską, pokonał ja w domu bez konieczności hospitalizacji. Przeczytaj...
Read More

Nowenna pompejańska przed świętem Zwiastowania Pańskiego!

Czy wiesz, ze jeśli zaczniesz nowennę pompejańską 31 stycznia 2017 r., to zakończysz ją 25 marca, w święto Zwiastowania Pańskiego?

To maryjne święto to dobra okazja, by zmobilizować się do nowenny pompejańskiej.
Nowennę pompejańską na Święto Zwiastowania znajdziesz w naszym serwisie www.nowenny.pl. Wystarczy zapisać się w poniższym formularzu, i będziesz codziennie otrzymywać powiadomienia na swój e-mail o postępach modlitwy wraz z tekstem motywującym.

Można też modlić się z naszą aplikacją do nowenny pompejańskiej i różańca na smartfony i tablety zobacz tutaj.

Zapraszamy!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Nowenna pompejańska przed świętem Zwiastowania Pańskiego!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
d.
Gość

Chyba wkradł się jakis błąd, bo luty w tym roku ma 28 dni wiec 28 dni lutego ➕ 26 dni marca rowna sie 54! Wiec nowenna ostatni dzień nowenny powinien przypasc na 26 marca

Jolanta
Gość
Jolanta

No właśnie! Przygotowałam sobie terminarz na tę Nowennę i też mi wyszła końcówka na 26 marca.
Aby skończyć Nowennę w Święto Zwiastowania, musimy zacząć Nowennę 31 stycznia.
Obecnie odmawiana Nowenna kończy mi się 5 lutego. Tym razem podejmę próbę, aby przez te kilka dnia odmawiać dwie Nowenny na raz.

Obrazki z nowenną pompejańską?