Maciek: To jest plan na lata

Piszę to świadectwo po skończeniu drugiej Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą odmawiałem w intencji o powrót do zdrowia mojej mamy, która miała wykryty nowotwór złośliwy nerki. Po tej wiadomości przeżywałem ciężkie chwile, poczułem się zagubiony i postanowiłem zwrócić się o pomoc do Matki Przenajświętszej poprzez nowennę. Miałem duże obawy, że nie dam rady wytrwać w modlitwie a nawet zorganizować wymaganą ilość czasu dziennie.
Przeczytaj

Anna: ukochany różaniec

Odmawiałam różaniec w intencji córki aby za swoją pracę i sumienność otrzymała świadectwo z paskiem i wybrała szkołę, którą podpowie MATKA POMPEJAŃSKA i tak się STAŁO
Przeczytaj

Maciej: Walka o małżeństwo

Jestem pewien, że uzyskam jeszcze wiele łask, które są mi w pierwszej kolejności potrzebne. Głęboko wierzę, że moja modlitwa zostanie wysłuchana.
Przeczytaj

Wioletta: Lekarz był bardzo zdziwiony

Z nowenną pompejańską zetknęłam się już jakiś czas temu, ale poprzestałam wówczas na przeczytaniu świadectw. Zaczęłam odmawiać ją 9 marca. Dzień wcześniej miałam badanie USG tarczycy i doktor znalazła dwa guzki. Lekarz rodzinny skierował mnie na biopsję, a na moje pytanie, czy guzki mogą zniknąć, odpowiedział, że niestety, nie! Cały tydzień czekałam na kolejne USG i biopsję. 17 marca, podczas badania USG pan doktor nie znalazł żadnego guzka, który mógłby podlegać biopsji, więc nie można było jej zrobić! Lekarz rodzinny był bardzo zdziwiony, a ja wiem, że to Maryja mi pomogła! Chwała Panu i Jego Matce!
Przeczytaj

Ania: Łaska spokoju i wdzięczności za posiadane zdrowie

Moje świadectwo będzie nieco inne od pozostałych gdyż zazwyczaj modlimy się o wielkie sprawy by dać innym nadzieję. Piszę więc to świadectwo pod wpływem całkowitego impulsu i chociaż nic się nie stało to jednak... i zmiana ta jest dla mnie bardzo zauważalna.
Przeczytaj

Nowenna pompejańska przed świętem Zwiastowania Pańskiego!

Czy wiesz, ze jeśli zaczniesz nowennę pompejańską 31 stycznia 2017 r., to zakończysz ją 25 marca, w święto Zwiastowania Pańskiego?

To maryjne święto to dobra okazja, by zmobilizować się do nowenny pompejańskiej.
Nowennę pompejańską na Święto Zwiastowania znajdziesz w naszym serwisie www.nowenny.pl. Wystarczy zapisać się w poniższym formularzu, i będziesz codziennie otrzymywać powiadomienia na swój e-mail o postępach modlitwy wraz z tekstem motywującym.

Można też modlić się z naszą aplikacją do nowenny pompejańskiej i różańca na smartfony i tablety zobacz tutaj.

Zapraszamy!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Marek (adm.)Jolantad. Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
d.
Gość
d.

Chyba wkradł się jakis błąd, bo luty w tym roku ma 28 dni wiec 28 dni lutego ➕ 26 dni marca rowna sie 54! Wiec nowenna ostatni dzień nowenny powinien przypasc na 26 marca

Jolanta
Gość
Jolanta

No właśnie! Przygotowałam sobie terminarz na tę Nowennę i też mi wyszła końcówka na 26 marca.
Aby skończyć Nowennę w Święto Zwiastowania, musimy zacząć Nowennę 31 stycznia.
Obecnie odmawiana Nowenna kończy mi się 5 lutego. Tym razem podejmę próbę, aby przez te kilka dnia odmawiać dwie Nowenny na raz.