Matt: Radość i nadzieja!

Zgodnie z obietnica złożoną Najświętszej Panience, chciałbym się podzielić z Wami moją opinią na temat tej Nowenny. Dotychczas odmówiłem 2 Nowenny, moja przygoda zaczęła się w pierwszym półroczu ubiegłego roku. Sprawa dotyczyła zagadnijcie….? Tak, tak sprawy sercowej….a raczej zawodu miłosnego.

Z początku modliłem się o powrót byłej dziewczyny,ale z czasem zmieniłem intencje na prośbę o dobrą dziewczynę, potem być może żonę. Nasza Mama pomogła mi w tym trudnym czasie, otrzymałem łaskę spokoju serca i czułem obecność kochanej Królowej w swoim życiu.Zacząłem częściej chodzić do spowiedzi,Komunii Świętej,moja wiara się pogłębiła. W wakacje poznałem pewną dziewczynę w miejscu w którym nikt by się nie spodziewał spotkania. Owa kobieta pomimo, że moja relacja nie trwała z nią długo, pomogła mi w pełni uwierzyć, że Pan Bóg chce dla Nas jak najlepiej, i że można poznać fajne wartościowe osoby. Obecnie jestem singlem, ale patrze z nadzieją w przyszłość, i jako nędzny grzesznik pragnę z całego serca podziękować Maryi, jej Synowi i naszemu Ojcu w niebie za wszelkie łaski, dobroć, opiekę!!!
Kochani polecam Wam tą wspaniała modlitwę!!! Jest ciężko by się zmobilizować,ale naprawdę warto!! To nie jest koncert życzeń jak już nie jedna osoba pisała, wszystko otrzymujemy w odpowiednim czasie. Jedno jest pewne zawsze zostajemy wysłuchani!! Trwajcie w modlitwie,trwajcie w Bogu!!!
BÓG z Wami!!!

Krzysztof: Dziękujemy za cud.

Pan Bóg jednak miał inne plany
Przeczytaj

Edyta: Nowenna zamiast antydepresantów

Witam, Chciałam złożyć swoje świadectwo i opowiedziec o łaskach jakich doświadczyłam. Odmawiałam różaniec bo szukałam ratunku kiedy dopadła mnie depresja poporodowa. Nadal z nią walczę ale Matka Boska pomogła mi się z nią oswoić i przetrwać ten czas smutku i nerwicy.
Przeczytaj

Wioletta: modlitwa o zdrowie

Nowenne Pompejańską odnalazlam przeglądajac strony internetowe było to w styczniu 2014 r i od tamtej pory odmawiam tą modlitwę cały czas z malutkimi przerwami.Czekałam az Mateńka natchnie mnie do napisania tego swiadectwa i dzisiaj poczułam, ze musze napisac jak Mateńka dba o mnie i o moją rodzine.Czułam ze musz modlic...
Przeczytaj

Marta: Świadectwo

Odmówiłam już cztery nowenny pompejańskie. Zaczęłam we wrześniu 2012r. W pierwszej modliłam się o powrót ukochanego, niestety nie zostałam wysłuchana w tej sprawie. W drugiej i trzeciej o zdrowie w rodzinie i ułożenie się spraw, które nie wyglądały za dobrze. W ostatniej modliłam się o to aby Mateńka pomogła mi...
Przeczytaj

Irena: Pomoc Matki Najświętszej w chorobach

W ubiegłym roku - jestem przekonana, że dzięki Nowennie - ani razu nie musiałam się rehabilitować i tylko raz miałam zastrzyki. W tym roku statniego dnia stycznia znów zaczęłam odmawiać Nowennę ( żeby większą część odmawiać w czasie Postu) i też modlę się o zdrowie, bo urodził sie nam kolejny wnuk i trzeba młodym pomóc. Wierzę, że tak będzie.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
bogusia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
bogusia
Gość
bogusia

To piękne tak radość i spokój. Miło czytać takie świadectwa.
Odmówiłam już kilka Nowenn, intencja była podobna, ale efektów duchowych nie ma – może ja czegoś nie widzę, albo źle się modlę