Bożena: Nowenna w życiu mojej rodziny

Niech będzie pochwalny Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Swoją pierwszą nowennę odmówiłam 7 lat temu w intencji uzdrowienia mojej córki, u której zdiagnozowano chloniaka złośliwego, po trzech tygodniach oczekiwań na kolejne weryfikacje wycinka obecność komórek nowotworowych wykluczono. Po około dwóch latach zmówilam nowennę w intencji zdrowia mojego męża, gdzie jego badania także wyszly dobrze.
Read More

Mariusz: Tylko Maryja i Jezus

Odmówiłem w tym roku 3 Nowenny. Za każdym razem ostatniego dnia części błagalnej każdej nowenny decydowały się moje losy odnośnie sytuacji w pracy oraz sytuacji finansowej( na lepsze). Ten kończący się rok był niesamowity , było tyle zwrotów akcji w pracy i w życiu , że mógłbym napisać scenariusz do niezłego filmu. Od sytuacji beznadziejnych do nagłych zwrotów o 180 stopni. Trudno mi w tej chwili zliczyć ile tego było.
Read More

Czcicielka: Dobry wynik pooperacyjny

Nowennę Pompejańską odmawiam z krótkimi przerwami od około 2 lat... O tej modlitwie powiedziała mi koleżanka z pracy, przytoczyła mi również łaski, które otrzymała ona i jej najbliższa rodzina. W tym czasie oczekiwałam na wynik biopsji guza piersi ... Bardzo przeżywałam swoją chorobę więc szukałam pocieszenia w modlitwie i modliłam się do św. Rity, św. Antoniego Padewskiego, św. Peregryna i św. Tadeusza Judy. Nowennę przyjęłam jako znak od Pana Boga, że powinnam prosić o łaskę zdrowia i wierzyć w Boże miłosierdzie.
Read More

Barbara: Spokój podczas modlitwy

Nowennę pompejską odmówiłam raz w listopadzie i grudniu modliłam się o zdrowie dla mamy i zostałam wysłuchana wyniki p operacji nie wskazywały inwazji nowotworu. Podczas odmawiania czułam niezwykły spokój tak jakbym fruwała nad ziemią. potem codziennie odmawiałam 1 tajemnicę różańca a od wczoraj znów modlę się w intencji całkowitej remisji...
Read More

Jadwiga: Dziękuję Ci Mateczko, że tyle razy mnie wysłuchałaś

O nowennie pompejańskiej słyszałam już od dawna ale bałam się ją odmawiać, że nie dam rady. Dopiero gdy mamusia zachorowała i już prawie miesiąc była na tabletkach przeciwbólowych wtedy zaczęłam pierwszą nowennę. Z początku odmawiałam ją sama, w drugiej części - błagalnej, dołączyła mamusia. Tak razem skończyłyśmy pierwszą nowennę ze szczęśliwym zakończeniem.
Read More

Matt: Radość i nadzieja!

Zgodnie z obietnica złożoną Najświętszej Panience, chciałbym się podzielić z Wami moją opinią na temat tej Nowenny. Dotychczas odmówiłem 2 Nowenny, moja przygoda zaczęła się w pierwszym półroczu ubiegłego roku. Sprawa dotyczyła zagadnijcie….? Tak, tak sprawy sercowej….a raczej zawodu miłosnego.

Z początku modliłem się o powrót byłej dziewczyny,ale z czasem zmieniłem intencje na prośbę o dobrą dziewczynę, potem być może żonę. Nasza Mama pomogła mi w tym trudnym czasie, otrzymałem łaskę spokoju serca i czułem obecność kochanej Królowej w swoim życiu.Zacząłem częściej chodzić do spowiedzi,Komunii Świętej,moja wiara się pogłębiła. W wakacje poznałem pewną dziewczynę w miejscu w którym nikt by się nie spodziewał spotkania. Owa kobieta pomimo, że moja relacja nie trwała z nią długo, pomogła mi w pełni uwierzyć, że Pan Bóg chce dla Nas jak najlepiej, i że można poznać fajne wartościowe osoby. Obecnie jestem singlem, ale patrze z nadzieją w przyszłość, i jako nędzny grzesznik pragnę z całego serca podziękować Maryi, jej Synowi i naszemu Ojcu w niebie za wszelkie łaski, dobroć, opiekę!!!
Kochani polecam Wam tą wspaniała modlitwę!!! Jest ciężko by się zmobilizować,ale naprawdę warto!! To nie jest koncert życzeń jak już nie jedna osoba pisała, wszystko otrzymujemy w odpowiednim czasie. Jedno jest pewne zawsze zostajemy wysłuchani!! Trwajcie w modlitwie,trwajcie w Bogu!!!
BÓG z Wami!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Matt: Radość i nadzieja!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
bogusia
Gość
bogusia

To piękne tak radość i spokój. Miło czytać takie świadectwa.
Odmówiłam już kilka Nowenn, intencja była podobna, ale efektów duchowych nie ma – może ja czegoś nie widzę, albo źle się modlę

Obrazki z nowenną pompejańską?