Anna: wszystko przychodziło we właściwym czasie

Nowennę Pompejańską zakończyłam tydzień temu. Rozpoczęłam ją dosyć spontanicznie, ale z głębokim przekonaniem że bardzo potrzebuję takiego rozmodlenia i wewnętrznego ładu, chociaż nowenna ta była i nadal jest dla mnie hardkorowa. Intencja w której się modlę też jest dla mnie bardzo ważna, ale liczyłam na to, że przede wszystkim ta...
Read More

Marta: wyśmiałam wtedy to „klepanie” zdrowasiek

Mam nadzieję, że to świadectwo komuś doda nadziei i otuchy.
Read More

Karolina: sytuacja była tragiczna

Chciałam złożyć świadectwo zgodnie z obietnicą Maryi. Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny. Modliłam się o osobę, która miała wypadek - sytuacja była tragiczna, ponieważ mogła nie przeżyć albo być sparaliżowana. Przeczytaj Karolina: sytuacja była tragiczna
Read More

Magdalena: Kolejne świadectwo Nowenny Pompejańskiej.

Szczęść Boże, nadszedł czas na złożenie przeze mnie kolejnego świadectwa Nowenny Pompejańskiej. Nowennę skończyłam kilka dni temu, modliłam się w intencji uzdrowienia mojego sumienia.
Read More

Alicja: Podziękowanie

Dzisiaj rozpoczynam kolejną Nowennę. Dziękuję Ci Matko Boża za wszystkie łaski,jakie otrzymaliśmy od Ciebie.Módlmy się,bo Różaniec to potężna modlitwa.
Read More

Marlena: Otrzymane łaski za wstawiennictwem Matki Bożej

Do napisania tego świadectwa zabierałam się już długi czas. Wczoraj zaczęłam odmawiać moją piątą nowennę pompejańską. Pierwszą nowennę odmówiłam w 2014 r., kiedy zaczęłam ją odmawiać byłam zupełnie pogubiona, nie wiedziałam, jaką decyzję dotyczącą mojego związku podjąć. Była jedna sprawa przez którą nie mogłam się dogadać ze swoim narzeczonym, pomimo tego, że go kochałam to rozstaliśmy się, nie byliśmy razem prawie rok.

Było mi bardzo ciężko wtedy i zawierzyłam całą sprawę Maryi poprosiłam ją o to żeby tak to rozwiązała żebyśmy ja i mój były narzeczony byli w życiu szczęśliwi, beż względu na to czy będziemy razem czy nie. Wszystko tak się potoczyło, że w końcu dogadaliśmy się w tej jednej sprawie, wróciliśmy do siebie i latem 2016r. wzięliśmy ślub i jesteśmy teraz szczęśliwym małżeństwem.
Druga nowenna była w intencji wybiegającej dużo w przyszłość, obecnie wszystko jest na dobrej drodze.
Trzecia moja nowenna była w intencji znalezienia dobrej pracy. Pracę znalazłam i to tylko kilometr od domu. Pracowałam w niej dziewięć miesięcy i z końcem roku kończyła mi się umowa, która nie została przedłużona, ale wiem, że to wszystko dzieje się w jakimś celu.
Czwartą nowennę odmówiłam w intencji mojego zdrowia, gdyż ostatnio miałam różne problemy zdrowotne, w tej chwili wszystko wygląda dobrze, zniknął mi nawet mięśniak którego miałam.
Dziękuję Bogu i Maryi za wszystkie łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marlena: Otrzymane łaski za wstawiennictwem Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwala Tobie Panu:)

Karola
Gość
Karola

Bardzo fajne świadectwo jak się takie czyta to aż dodają otuchy .. Ja nowennę odmawiam dopiero 6 dzień wiem że to początek ale już czuję wewnętrzny spokój mam nadzieję że tak samo jak i Ciebie Matka przenajświętsza mnie wysłucha .
Te świadectwo jak i inne tego typu pokazują że warto wierzyć jeszcze raz wierzyć! Matka przenajświętsza jak i Bóg chronią nas i zawszę nas wysłuchają właśnie takie świadectwa to udowadniają ! Życzę Ci jeszcze wielu łask Od Najświętszej matki i Ojca! Pozdrawiam

Teresa
Gość
Teresa

To piękne świadectwo, westchnij też proszę w mojej intencji, pozdrawiam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!