Joanna: Dodatkowe cuda

Od sierpnia odmawiam już trzecią nowennę Pompejańska. Znalazłam ją oczywiście przypadkiem w Internecie. w czerwcu dowiedziałam się o tym że mąż ma kochankę. świąt mi się załamał. mimo tego co zrobił nadal chciałabym ratować nasze małżeństwo. jak na razie ten problem nie ruszył jeszcze, ale mam nadzieję, że i na to przyjdzie czas. pierwszym małym cudem dla mnie była informacja o pewnej lekarce. Od lat choruje na policystyczne jajniki i dotychczas lekarze powtarzali mi, że jeżeli chce liczyć na dziecko to musimy już zacząć starania ale nie gwarantują sukcesu.
Przeczytaj całość

Paulina: Panie Boże zrób coś, żebym zaczęła się modlić

To jest moje pierwsze świadectwo, choć odmówiłam już dwie nowenny, ale moja historia pokazuje jak niezwykłymi środkami działa Pan Bóg. Kilka miesięcy temu obiecałam sobie, że już nie zaangażuje się emocjonalnie w historię chorego dziecka, owszem w miarę możliwości będę przelewać pieniądze, ale nie będą śledzić jego losów, po tym...
Przeczytaj całość

Wdzięczna Czcicielka: Kochane dusze czyśćcowe wybłagały to u Boga!

Kochani módlcie się za dusze czyścowe a na pewno otrzymacie pomoc w rozwiązaniu problemów .Kto modli się za zmarłych otrzymuje najwiecej .
Przeczytaj całość

Żona: nawrócenie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem z internetu. Od lat modlę się o nawrócenie mojego męża i o jego zerwanie z nałogiem alkoholowym. Do tej pory nic się nie poprawiało, było wręcz coraz gorzej. W końcu zaczęłam się modlić do Ducha Świętego, odmawiałam codziennie Litanię do Ducha Świętego.
Przeczytaj całość

Sara: Powrót miłości

Jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejanskiej. W intencji powrotu miłości między mną a osobą, do której czuje coś więcej. Podobno ta osoba też to czuła. Na samym początku było naprawdę łatwo ta osoba się odzywała widziałam, że Matka Boża jest ze mną. Czułam wewnętrzny spokój i wszystko małymi kroczkami zaczęło się układać.
Przeczytaj całość

Kasia: Świadectwo Nowenny Pompejanskiej.Zdrowie dla taty.

Chce podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowennę Pompejanska odmawiam od lipca 2016 roku. To jest moje 3 świadectwo. Druga nowenna była o zdrowie mojego męża który choruje na zapalenie jelit. Kazdy kto ma to chorobe wie jak jest to uciazliwe. Muszę powiedzieć ze po odmowieniu nowenny jest lepiej. Matka Boża tak pokierowala wszystkim ze trafialismy na odpowienich lekarzy. Nagle znajdowały się dokumenty niezbędne w diagnostyce itd.

Kolejna nowenna byla za dusze w czyscu cierpiace z mojej rodziny. Po kilku dniach odmawiania jej przysnil mi sie niedawno zmarly sasiad który był zawsze bardzo dobry dla nas, pomagał nam, uwielbialam go. Uzmyslowilam sobie ze moja modlitwa go nie obejmuje bo nie jest rodziną A jemu również chciałabym pomóc jeśli jest jeszcze w czyscu.Postanowiłam więc szybko zmienić intencje za dusze w czyscu cierpiace z rodziny i znajomych. Mam nadzieje ze moją nowenna została wysłuchania i pomoglam chociaż jednej duszy. Obecnie zaczęłam 4 nowennę o zdrowie dla siostrzeńca. Co mogę powiedzieć po odmowieniu tych nowenn. Matka Boża i Pan Jezus stali się dla mnie najważniejsi na świecie. Czuje opiekę i bliskość Matki Bozej. To jest Nasza kochana MAMA. Najwspanialsza jaka moglibyśmy sobie wymarzyc. Stalam sie spokojniejsza juz nie zamartwiam sie o rzeczy na ktore kompletnie nie mam wplywu. Zostawiam wiele rzeczy Bogu i zdaje sie na niego. Kilka lat temu byłam w Medjugorie ten wyjazd duzo wniosl do mojego życia, do mojej wiary. Kilka dni temu miałam piękny sen, że dostałam z Częstochowy od jakiegos Ojca różaniec który był ze złota a koraliki byly perlami i figurkę Matki Bozej która również była pozłacane. Była ona bardzo cenna. Byłam bardzo szczęśliwa ze to ja właśnie otrzymałam ten dar. Jestem po trzydziestce mam dwoje małych dzieci sporo w tym życiu przeszlam doświadczeń Ale wiem jedno trzeba zawierzyć wszystko Matce Bożej i Jezusowi i ufać im bezgranicznie bo oni chcą dla nas jak najlepiej. Kończąc chce zachęcić wszystkich do odmawiania nowenny pompejanskiej. Spróbujcie A zobaczycie ze zaczną się dziać w Waszym życiu małe – wielkie cuda. Z Panem Bogiem

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Kasia: Świadectwo Nowenny Pompejanskiej.Zdrowie dla taty."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karo
Gość

Budujące świadectwo!
Też ostatnio nowenną pompejańska modliłam się o zdrowie i czuję się lepiej. Znikła mi cysta, poznałam zasady zdrowego odżywiania się, zrezygnowałam z nadmiernego jedzenia słodyczy i żywności wysoko przetworzonej oraz serów pleśniowych. Mam zamiar porobić kilka testów i badań, żeby jeszcze wzmacniać organizm, jeśli tego potrzebuje.
Pozdrawiam,

Obrazki z nowenną pompejańską?