Kasia: Świadectwo Nowenny Pompejanskiej.Zdrowie dla taty.

Chce podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowennę Pompejanska odmawiam od lipca 2016 roku. To jest moje 3 świadectwo. Druga nowenna była o zdrowie mojego męża który choruje na zapalenie jelit. Kazdy kto ma to chorobe wie jak jest to uciazliwe. Muszę powiedzieć ze po odmowieniu nowenny jest lepiej. Matka Boża tak pokierowala wszystkim ze trafialismy na odpowienich lekarzy. Nagle znajdowały się dokumenty niezbędne w diagnostyce itd.

Kolejna nowenna byla za dusze w czyscu cierpiace z mojej rodziny. Po kilku dniach odmawiania jej przysnil mi sie niedawno zmarly sasiad który był zawsze bardzo dobry dla nas, pomagał nam, uwielbialam go. Uzmyslowilam sobie ze moja modlitwa go nie obejmuje bo nie jest rodziną A jemu również chciałabym pomóc jeśli jest jeszcze w czyscu.Postanowiłam więc szybko zmienić intencje za dusze w czyscu cierpiace z rodziny i znajomych. Mam nadzieje ze moją nowenna została wysłuchania i pomoglam chociaż jednej duszy. Obecnie zaczęłam 4 nowennę o zdrowie dla siostrzeńca. Co mogę powiedzieć po odmowieniu tych nowenn. Matka Boża i Pan Jezus stali się dla mnie najważniejsi na świecie. Czuje opiekę i bliskość Matki Bozej. To jest Nasza kochana MAMA. Najwspanialsza jaka moglibyśmy sobie wymarzyc. Stalam sie spokojniejsza juz nie zamartwiam sie o rzeczy na ktore kompletnie nie mam wplywu. Zostawiam wiele rzeczy Bogu i zdaje sie na niego. Kilka lat temu byłam w Medjugorie ten wyjazd duzo wniosl do mojego życia, do mojej wiary. Kilka dni temu miałam piękny sen, że dostałam z Częstochowy od jakiegos Ojca różaniec który był ze złota a koraliki byly perlami i figurkę Matki Bozej która również była pozłacane. Była ona bardzo cenna. Byłam bardzo szczęśliwa ze to ja właśnie otrzymałam ten dar. Jestem po trzydziestce mam dwoje małych dzieci sporo w tym życiu przeszlam doświadczeń Ale wiem jedno trzeba zawierzyć wszystko Matce Bożej i Jezusowi i ufać im bezgranicznie bo oni chcą dla nas jak najlepiej. Kończąc chce zachęcić wszystkich do odmawiania nowenny pompejanskiej. Spróbujcie A zobaczycie ze zaczną się dziać w Waszym życiu małe – wielkie cuda. Z Panem Bogiem

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Karo Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Karo
Gość
Karo

Budujące świadectwo!
Też ostatnio nowenną pompejańska modliłam się o zdrowie i czuję się lepiej. Znikła mi cysta, poznałam zasady zdrowego odżywiania się, zrezygnowałam z nadmiernego jedzenia słodyczy i żywności wysoko przetworzonej oraz serów pleśniowych. Mam zamiar porobić kilka testów i badań, żeby jeszcze wzmacniać organizm, jeśli tego potrzebuje.
Pozdrawiam,