Agnieszka: za brata, aby przestał oglądać filmy pornograficzne.

ja wiem,że Matki Bożej nie można popędzać
Read More

Anonim: Nowenna w intencji ślubu

Nowennę odmawialiśmy razem z żoną, sam już nie wiem gdzie trafiłem na tą nowennę nigdy o niej nie słyszałem. Odmawialiśmy ją w intencji siostry żony by uporządkowała swoje życie z partnerem. Nowennę zaplanowaliśmy na 1 styczeń mniej więcej w połowie wieczorem telefon o ów siostry do żony w któym oznajmia pobierają się w czerwcu dodam ze prawie nigdy nie dzwoniła.
Read More

Danuta: liczne łaski

Moja piersza nowenne pompejańską zaczelam odmawiac 01.11.2012 a zakonczylam 24.12.2012. Dzisaj jestem przy 6.nowennie pompejańskiej jeszcze jej nie dokonczylam, caly czas odmawiam 4 czesci, dosc haotycznie bo w drodze do pracy z pracy i w domu z internetem. Nie moge powiedziec, ze jestem zawsze skupiona na modlitwie, bo w czasie jak sie...
Read More

Anna: Lekarz powiedział, że to będzie cud, jak …

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z Państwa strony internetowej, kiedy pewnego popołudnia szukając pociechy przeglądałam strony poświęcone modlitwie. Natknęłam się wtedy na liczne świadectwa, potwierdzające jej moc.
Read More

Sylwia: trwajcie w modlitwie

Witam Was wszystkich serdecznie, chciałabym podzielić się z Wami kolejnym świadectwem kilku nowenn, które już od dwóch lat regularnie odmawiam. Na przełomie sierpnia i września zeszłego roku modliłam się o dobrą pracę we właściwym czasie. Jestem studentką i mój kierunek jest nieprzyjazny jeśli chodzi o rynek pracy.Przeczytaj Sylwia: trwajcie w...
Read More

A może tak nowenna pompejańska od Nowego Roku? :)

Jeśli zaczniesz nowennę pompejańską 1 stycznia, w Nowy Rok, koniec części błagalnej przypadnie na 27 stycznia. Część dziękczynną rozpoczniesz 28 stycznia, a zakończysz 23 lutego.

1 stycznia przypada uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi (dawn. Obrzezania Pańskiego).

Możesz modlić się z aplikacją do nowenny pompejańskiej

Kliknij tutaj i pobierz na android lub ios – aplikacja na smartfony/tablety!

Albo zacznij nowennę pompejańską ze stroną nowenny.pl!

…i otrzymuj codziennie motywujące rozważania do Twojej modlitwy! Biuletyn jest całkowicie bezpłatny, a jednocześnie jest wielką pomocą w codziennej modlitwie. Podtrzymuje na duchu i… daje do myślenia 🙂

Wystarczy zapisać się do biuletynu:

Zapraszamy!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "A może tak nowenna pompejańska od Nowego Roku? :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dominika
Gość
Dominika

A ja kończę rok z Nowenną:-)

Z
Gość

Właśnie zakończyłam pierwszy dzień nowenny pompejańskiej, cztery części tajemnic.
Rozpoczynającym tym początkującym, życzę wytrwałości. Warto, osiągnąć pokój ducha.
PS. Obfitości łask Bożych, siły w pokonywaniu wszelkich trudności, opieki Matki Bozej z Pompejów na każdy dzień 2016r. dla o. Krzysztofa i całego zespołu redakcyjnego KRŚ.

Ewa
Gość
Przed chwilą zakończyłam odmawiać nowennę. Odmawiam po raz trzeci i wiem,że z pomocą Matki Bożej skończę ją. Miałam chwilę przerwy i gdy zmówiłam dzisiaj pierwszą część-radosną poczułam taki spokój,uśmiechałam się sama do siebie. Czułam obecność Matki Przenajświętszej. Dla tych którzy jeszcze nie mieli okazji jej odmawiać,powiem ,że to najwspanialsza modlitwa i co najważniejsze przynosi owoce.Mój mąż zaczął dziś odmawiać nowennę po raz piąty . Ostatnio modlił się w intencji syna,żeby dostał pracę ,syn też odmawiał w swojej intencji. Od miesiąca ma dobrze płatną pracę i co najważniejsze,robi to co bardzo lubi. Wiem,że to dzięki naszej gorliwej modlitwie,którą odmawialiśmy w tej… Czytaj więcej »
Dawid
Gość

Ja w tym roku zaczynam tą niezwykłą modlitwę

ewa287@op.pl
Gość
ewa287@op.pl

Ja mam już połowę kolejną Nowennę 27 luty dziękczynna zakończe 25 maca i chciałabym kolejną zacząć od 25 marca

Obrazki z nowenną pompejańską?