Basia: z Nowenną łatwiej jest żyć

Kochani odmawiajcie Nowennę Pompejańską. Odmawiając ją tylko zyskacie, mając opiekę Matki Najświętszej Wasze życie (tak jak moje) będzie łatwiejsze i pełniejsze.
Przeczytaj całość

Sylwia: Modlitwa o upragnioną pracę

Obawiam sie ze Matka Boza mnie nie wyslucha, oczywiscie ze nie watpie w moc modlitwy tylko boje sie ze zostane sposrod tych co nie zostana wysluchani..
Przeczytaj całość

Anna: otrzymuje tyle łask, a myśle, że niegodna jestem w ogóle prosić

To już moje kolejne świadectwo, chyba trzecie, choć nowenne odmawiałam dopiero jedną. Opieka jednak trwa nieustannie jak widzę. dziś chciałam opowiedzieć o pracy. Pracy szukałam 1,5 roku w mieście, gdzie jest najwieksze bezrobocie, chodziłam na dziesiątki spotkań, zawsze wszystko było super, a i tak nie dzwonili.... Przeczytaj Anna: otrzymuje tyle...
Przeczytaj całość

Anna: uzdrowienie z chorób

Powiem szczerze byłam bliska zwątpienia
Przeczytaj całość

Arek: By normalnie żyć !

Królowo Różańca Świętego, proszę Cię, daj mi i mojej rodzinię tę szanse - by w końcu zacząć normalnie żyć i by już nigdy nie popełnić tych błędów. Królowo Różańca Świętego módl się za nami...
Przeczytaj całość

Sara: Powrót miłości

Jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejanskiej. W intencji powrotu miłości między mną a osobą, do której czuje coś więcej. Podobno ta osoba też to czuła. Na samym początku było naprawdę łatwo ta osoba się odzywała widziałam, że Matka Boża jest ze mną. Czułam wewnętrzny spokój i wszystko małymi kroczkami zaczęło się układać.

Nie było idealnie, ale stabilnie. Jak mówią zły nie spał bywały takie dni, kiedy nie widziałam już sensu odmawiania tej Nowenny, ale powtarzała sobie, że muszę zaufać i wytrzymać. Tak naprawdę wszystko się zmieniło. Życie zaczęło rzucać mi kłody pod nogi. 21dnia odmawiania Nowenny jakiś wewnętrzny głos mówił do mnie, żebym zaczęła odmawiać jeszcze jedną Nowenne Pompejańską. Intencja, aby ta osoba otworzyła swoje serce. Dziś jest 30 dzień odmawiania pierwszej Nowenny a tej drugiej 10. Ta osoba nie odzywa się do mnie już trzeci dzień, zero kontaktu. Nigdy jeszcze tak nie było, dlatego to mnie smuci. I naprawdę ciężko jest odmawiac dwie Nowenny jednocześnie. Mogę śmiało powiedzieć, że jeszcze nigdy tak dużo się nie modliła, teraz co niedziela chodzą do kościoła. Także to już są duże łaski. Pozostało mi wytrwać w modlitwie i czekać co się wydarzy. Wierzyć Matce Boskiej a wszystko się ułoży. Także modlimy się a nie lenimy! „Dzięki wytrwałości nawet ślimak dotarł do Arki Noego”. Także musicie wierzyć a wszystko się ułoży. Nie wiem czy jeszcze kiedyś spotkam swoją miłość bo mieszka ponad 600km ode mnie. Nie wiem co przygotowała dla mnie Matka Boska, ale co by to nie było wiem, że chce dla mnie jak najlepiej. Tak jak dla, każdego z nas. Proszę was trzymajcie kciuki a jak możecie to proszę o modlitwę. Dziękuję, że jesteście dzięki waszym świadectwą jeszcze się trzymam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Sara: Powrót miłości"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
D
Gość

Modle się także o powrót chłopaka już 3 nowenną, ale bardzo wierzę, że znowu będziemy razem:) Wiara czyni cuda:) ”Wszystko o co prosicie w modlitwie stanie się Wam, tylko wierzcie, że otrzymacie” Głowa do góry!

Sara
Gość

Od czas, kiedy nic się nie odzywa jest ciężko…. :/ Czy coś się dzieje? jeżeli to już trzecia nowenna. Pozdrawiam

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Mądrze Saro i rozważnie postępujesz.Wytrwaj w Nowennach i dziękuj,za wszystko co masz,zarówno radości i smutkiZ czasem pojawią się na Twojej drodze nowi ludzie ,z opieką Maryji wszystko ułoży się najlepiej dla Ciebie,wg zamysłu bożego.

Sara
Gość

Katarzyno dziękuję za słowa otuchy. Mam nadzieje, że będzie dobrze. Chociaż wszystko zaczyna się komplikować. Pozdrawiam 🙂

ela
Gość

Zaufać….to najważniejsze, nie zwątpić , wytrwać. Oczyścić się z grzechów.Oddać wszystkie przeciwności Jezusowi….kochać…. Ja jestem przed odmawianiem….Niech Pan prowadzi ..

Sara
Gość

Szczerze jest ciężko, ale musimy pokonać tego złego i dać radę! Boje się bo czasem, gdy jest na maxa źle przychodzą myśli samobójcze. Całe szczęście chwilowe… to pewnie działanie złego. Pozdrawiam i trzymam kciuki !:)

Aneta
Gość

wytrwaj w modlitwie mimo wszystko 🙂 wiem że to trudne; Matka Boża najlepiej wie czego nam potrzeba najbardziej, jeśli Pan Bóg chce byście byli razem, na pewno pomoże 🙂 ale przede wszystkim zaufaj że to Pan Bóg wie najlepiej i pozwól Mu pokierować

Obrazki z nowenną pompejańską?