Wojtek: Wysłuchana Nowenna

Kiedy w końcu zacząłem odmawiać Nowennę, niemal natychmiast się w niej zanurzyłem. Nie miałem problemów z jej odmową, żadne różańce nie rwały się, czasami i owszem, telefony się zdarzały, ale wówczas przerywałem na chwilę różaniec i odbierałem telefon, a po chwili wracałem do modlitwy.
Przeczytaj całość

Monika: Dziękuję Ci jeszcze raz Mateńko

Szczęść Boże. Modliłam się i nie ustępowałam w tym, że Matka Boska mi pomoże , gdyż nie była to moja pierwsza nowenna. Otrzymałam taką pracę o jaką prosiłam.
Przeczytaj całość

Aneta: Maryjo zwątpiłam, a Ty mnie wysluchalaś- dziękuję

Dziekuje Ci Maryjo, ze mnie wysluchalas. Mam nadzieje, ze moje swiadectwo doda komus wiary.
Przeczytaj całość

Magdalena: w trakcie podróży odmówiłam cały różaniec

Szczęść Boże. Nazywam się Magdalena i mam 31 lat. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się 2 lata temu będąc na Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Obecnie jestem w trakcie odmawiania tej Nowenny już po raz trzeci. 3 miesiące temu zaczęłam odmawiać po raz drugi tą nowennę, ponieważ straciłam z dnia na...
Przeczytaj całość

A. F. : Jutro zaczynam Nowennę znowu bo ona mi daje siłę i podnosi z najgorszych depresji

Witam, O Nowennie Pompejańskiej usłyszałam od ks. Piotra Glasa, który opowiadał, że jest to Nowenna nie do odparcia. Pierwszy raz odmówiłam ją rok temu w intencji mojego męża, ponieważ był on uzależniony od grania na giełdzie. Nie przemawiały do niego żadne ludzkie argumenty, groźby ani prośby. Nowenna Pompejańska sprawiła, że mimo wielu trudności i otarcia się o rozwód udało się przerwać ten nałóg. Mąż powierzył mi pieczę nad finansami domowymi. Zaczęliśmy wychodzić na prostą. Jednak niestety na początku tego roku mąż stracił pracę. Popadł w marazm i depresję, nie chciał szukać nowej pracy, nie chciał ze mną rozmawiać. Bylo naprawde bardzo źle miedzy nami.
Przeczytaj całość

Rusza akcja Anielski Patron. DOŁĄCZ!

Z pewnością znasz modlitwę do św. Michała Archanioła. Jest ona odmawiana w wielu polskich parafiach po Mszy świętej. Celem akcji Anielski Patron jest to, aby ta modlitwa rozpowszechniła się po całej Polsce! Niech nie będzie parafii bez tej modlitwy, a św. Michał Archanioł zostanie Anielskim Patronem naszej Ojczyzny.

 

Tekst modlitwy znajdziesz tutajHistoria modlitwy – tutaj

Niech Święty Michał Archanioł będzie Patronem każdej polskiej parafii!

Nasza akcja odbywa się pod adresem www.anielskipatron.pl i dzieli się na dwa etapy.

Etap 1.

Sprawdzamy, w których polskich parafiach jest lub nie jest odmawiana modlitwa do świętego Michała Archanioła. W tym celu prosimy naszych Czytelników, aby znaleźli swoją parafię na tej mapce (jeśli nie ma, to łatwo ją dodać) i zostawili informację, czy modlitwa do św. Michała Archanioła jest lub nie jest odmawiania w tej parafii.

Można zostawić także informację o innych parafiach, które znamy.

Przejdź TUTAJ i zostaw informację o swojej parafii!

Etap 2.

Kiedy będziemy wiedzieć, jak bardzo modlitwa do św. Michała Archanioła przyjęła się w Polsce, podejmiemy działania, aby zachęcić proboszczów każdej parafii oraz świeckich do odmawiania tej modlitwy.

Włącz się!

  1. Dołącz do Wielkiej Nowenny do św. Michała Archanioła – kliknij! Modlimy się w intencjach indywidualnych, o rozpowszechnienie kultu do sw. Michała oraz modlitwy o jego opiekę.
  2. Polub stronę Akcji na Facebooku – kliknij!
  3. Umieść banner, napisz – inne metody, zobacz tutaj!

Zobacz stronę: www.anielskipatron.pl

Ostatnia Wielka Nowenna do św. Michała Archanioła!

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Rusza akcja Anielski Patron. DOŁĄCZ!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Na Manhatanie,w parafii Św.Stanislawa Biskupa i Męczęnnika odmawiamy ☺

barbara
Gość
barbara

Wejherowo parafia Sw Anny odmawiamy.

Obrazki z nowenną pompejańską?