Karolina: Sesja z wysokimi wynikami

Szczęść Boże. Piszę to Świadectwo tak jak Obiecałam Matce Bożej, której bardzo wiele zawdzięczam. Podczas mojej ostatniej Nowenny prosiłam Matkę Bożą o łaskę zdania wszystkich sesji i zaliczeń na studiach. Moja modlitwa została wysłuchana, mało tego zdałam sesję z wysokimi wynikami. Maryjo Dziękuję Ci! Zaufajcie!
Read More

Luca: Ta modlitwa ma moc

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Jestem w trakcie odmawiania mojej czwartej nowenny. Od końca lutego nie rozstaję się z różańcem. Zaczęłam odmawiać nowennę po wysłuchaniu w internecie świadectwa pewnej kobiety. Byłam wtedy w strasznym dołku i miałam wrażenie,że nie mam już wpływu na to co się dzieje w mojej rodzinie....
Read More

Anna: uzdrowienie od depresji i uzrowienie finansowe

W sierpniu ciężko było mi wstać z łóżka, leki na depresje powodowały tylko otępienie.
Read More

Karolina: Z wiarą i bez grzechów

Zacznę od tego, że odmawiam już moją 9 Nowennę Pompejańską. Jakiś czas temu pisałam tu świadectwo. Był to okres w którym wydarzył się prawdziwy cud. Moją pierwszą nowennę odmawiałam 2 lata temu w intencji tego, aby chłopak, w którym byłam zakochana po uszy od hm... 8 lat odwzajemnił moje uczucie. (Nie pamiętam jak trafiłam na nowennę chyba ktoś mi o niej wspomniał lub wyczytałam w internecie).
Read More

Henryka: Dziękuję Ci Maryjo za otrzymane łaski

Pragnę dać świadectwo otrzymanych łask przez odmawianie nowenny pompejańskiej. Odmówiłam trzy NP.Dwa lata temu modliłam się w intencji córki,która przechodziła załamanie nerwowe.
Read More

justyna: jak Maryja uratowała moje życie

To moje pierwsze świadectwo, choć odmawiam juz 9 nowenne. Jestem z gatynku tych , dla których jedna dziesiątka różańca to już był wielki problem. Bałam się bardzo tej nowenny i szukałam wymówek w stylu brak czasu, brak chęci, obowiązki, praca, szkoła, itp.

Od początku nie było łatwo, wręcz przeciwnie – było wiele trudności i przeciwności. Podczas odmawiania wiele razy chciałam się poddać i zrezygnować . Jednak Bóg pomógł mi wytrwać. Teraz nue mogę już żyć bez różańca.
Maryja wysłuchała mnie we wszystkich moich intencjach. Przede wszystkim nauczyła mnie pokory i cierpliwości, że nie wszystko musi być tak jak ja chcę. Teraz mam w sobie spokój serca i spełnienie. Pomimo iż odmówiłam juz 8 nowenn, wciąż brakowało mi odwagi by prosić matkę o to czego najbardziej mi brakuje, mianowicie o macierzyństwo. Nie możemy mieć dzieci i właśnie rozpoczynam 9 nowenne w intencji poczęcia dziecka. Wiem ze Matka mi pomoże i mnie wysłucha. Oddaję się Tobie w całości Maryjo i chcę pełnić wolę Ojca!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "justyna: jak Maryja uratowała moje życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Z taką wiarą Maryja na pewno Cię wysłucha 🙂 Napisz wtedy swoje świadectwo. Ja modlę się o dar macierzyństwa dla córki. Już odmówiłam w tej intencji 3 NP i nie poddaję się:-(

Maria
Gość

Ps. Wyszła smutna minka, a miał być radosny, pełen nadziei uśmiech 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?