Marcin: Wielkie zmiany w moim życiu

Szczęść Boże, wszystkim mam na imię Marcin moją pierwszą NP rozpocząłem jeszcze początkiem sierpnia tego roku.
Read More

Ewa: nie moge sie modlic

Ja nie rozumiem czym ja sobie zasluzylam na takie cierpienie. Jestem pelna goryczy zalu i smutku. Boze pomoz bo tylko Ty to mozesz.
Read More

Beata: Żywa wiara

Szczęść Boże odmawiam nowenne pompejańską 2 lata i widzę że moje życie odmieniło się o 360 stopni.Prosiłam w nowennie Matke Bożą żeby mnie prowadziła do Swojego Syna i wskazała mi drogę która mam kroczyć w życiu.Prosiłam o łaskę żywej wiary i dotyk Jezusa.Wierzę teraz że kto prosi ten otrzymuje, tylko trzeba być cierpliwym i nie narzucać Bogu co ma dla nas zrobić.
Read More

Dorota: Awans

W trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej uzyskałam awans na wysokie stanowisko kierownicze,nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałam,że może się zdarzyć.Modliłam się w intencji uwolnienia mojej rodziny od wpływów demona uroków i złych ludzi.Odzyskałam spokój .Zaczynam nowennę za dusze w czyśćcu w tym mojej rodziny.
Read More

Teresa: uwolnienie z nałogów

Dziękuje Matce Bożej za uratowanie mnie z nałogów w jakie byłam uwikłana. Po przez jej wstawiennictwo wyciagnela mnie z bagna grzechów i wprowadziła na droge prawdy nie zostawiła mnie w najgorszych chwilach kryzysu wiary podała mi swa matczynna dłoń i okazła miłośc macierzyńska jest najlepsza Matka. Rózaniec jest  skuteczna modlitwa...
Read More

Julia: Świadectwo o wytrwałości, cierpliwości

Moja pierwsza nowenna była w intencji mojego uzdrowienia. Pośrednio się spełniła, ponieważ trafiłam na lekarkę-siostrę zakonną która bardzo pomaga mi w leczeniu. Moja druga nowenna jeszcze trwa, jestem już przy części dziękczynnej.

Jest mi jeszcze trudniej odmawiać modlitwę niż za pierwszym razem, ale mam nadzieję że uda mi się dokończyć drugą nowennę (w intencji odnalezienia satysfakcjonującej pracy, zgodnej z powołaniem i przynoszącej dobro ludziom). Moja obecna praca jest niesatysfakcjonująca, ale towarzyszą jej dobre warunki, mam nadzieję że Najświętsza Matka „podsunie mi jakieś rozwiązanie”. Bardzo chciałabym żeby obie te intencje się spełniały, natomiast wiem jedno – modlitwa bardzo ćwiczy moją koncentrację i cierpliwość, których często mi brakuje, a które są związane z obiema intencjami.
I Wam życzę wytrwałości, cierpliwości, koncentracji i wiary!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!