Malwina: powrót mamy do zdrowia

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem związanym z odmawianiem nowenny pompejańskiej. Nowennę odmawiałam wielokrotnie, zdarzało się również, że ją tylko rozpoczynałam. Intencją jednej odmawianej przeze mnie modlitwy był powrót do zdrowia mojej mamy, która przeszła ciężką operację. Przeczytaj Malwina: powrót mamy do zdrowia
Przeczytaj całość

Ewelina: Uzdrowienie – duszy i ciała

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Moje świadectwo jest podziękowaniem za wysłuchanie próśb, uzdrowienie jak i jest chęcią dania nadziei tym, którzy borykają się z problemami i modlą o pomoc. Módlcie się z pełnią wiary i oddajcie swoje problemy Bogu, Maryi, Józefowi, Jezusowi i Duchowi Świętemu.
Przeczytaj całość

Paula: świadectwo opieki Matki Boskiej podczas ciąży i porodu

Witam, Chciałam dać świadectwo opieki Matki Boskiej podczas ciąży i porodu. Otóż o nowennie dowiedziałam się od koleżanki, zaczęłam czytać świadectwa różnych ludzi i postanowiłam, że też będę odmawiać.
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowa praca

Moją drugą nowennę pompejańską zakończyłam 24 grudnia, w dzień wigilii, prosiłam Maryję o pomoc dla mojego męża, który w ostatnim czasie miał trudny czas, niskie poczucie wartości spowodowane głownie pracą z której nie był zadowolony i próbował od kilku lat ja zmienić bezskutecznie. Maryja mnie wysłuchała i już wiemy ze od 1 marca zaczyna nowa pracę i to taką jaka mu się marzyła przez te lata, bardzo dziękuję Ci Maryjo za pomoc.
Przeczytaj całość

Grazyna: Łaska spokoju

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Modliłam się Nowenną Pompejańską w intencji mojego syna.Nie do konca zostalam wysluchana, ale wierze z calego serca ze Pan Bog mi pomoze, w taki sposob , jaki on uwaza za sluszny.W czasie odmawiania Nowenny otrzymalam tak wiele Lask o ktore nie prosilam .

Pokochalam modlitwe rozancowa i odmawiam ja codziennie,nie wyobrazam sobie zycia bez tej modlitwy.W czasie modlity poznalam swoje slabosci i udalo mi sie je zaakceptowac, pokochalam siebie taka jaka jestem.Udalo mi sie takze akceptowac bliskich jacy sa , a nie jakich ja ich widziec bym chciala.Stalam sie dzieki modlitwie bardziej spokojniesza i szczesliwsza oraz wyrozumialsza dla innych.Nie zamartwiam oraz nie zalamuje sie jesli problemy przychodza, gdyz wiem , ze Jezus oraz Matka Boska czuwaja nademna oraz moja rodzina.Polecam wszystkim ta piekna modlitwe , modlcie sie wytrwale , oddajcie serca Matce Boskiej ona was zawsze do Jezusa doprowadzi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Grazyna: Łaska spokoju"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Tak bardzo raduje się dziś moje serce. Ty Maryjo wiesz dlaczego tak bardzo dziękuję ci majukochansza Mateczko. To dzieki twojej łasce. Dziekuje!!!!!!!!

Obrazki z nowenną pompejańską?