Magdalena: Wenętrzny spokój

Z Nowenną Pompejańską jestem związana kilka lat z różnymi przerwami.Matka Najświętsza obdarzyła nas łaską pracy o którą prosiłam dla mnie i męża.Obecnie odmawiam dwie nowenny w bardzo ważnych intencjach i też mocno wierzę że Maryja i tu pomoże ale wszystko zgodnie z wolą Bożą!
Read More

Waldemar: Cóż jak nie nowenna pompejańska

Intencja pojawiła się w sytuacji, gdy małżonka została poddana presji finansowej, ze strony koleżanki. Bardzo mnie to zmartwiło, gdyż nie zakładałem że dojdzie do takiej sytuacji, gdzie nastąpi zmiana relacji. Postanowiłem poprosić Królową Różańca z Pompejów o wsparcie tej sytuacji, zwłaszcza, że zaczęły się dodatkowe nerwowe sytuacje. Uważam, że prawda powinna wygrać. Intencją moją była prośba o opiekę i łaski dla małżonki.
Read More

Kasia: Łaska poznania woli Bożej

Dziękuję Ci Maryjo za to, że na własne oczy zobaczyłam,że to o co się modlę nie jest dla mnie.
Read More

Michał: Nowenna o nawrócenie

Nowenne zacząłem odmawiać po tym, jak moja żona skończyła pierwszy raz ją odmawiać. Widziałem co się dzieje w tym czasie w jej życiu i byłem pełen zdumienia z łask jakie płyną przez wstawiennictwo Najświętszej Maryji Panny. Początkowo obawiałem się, że nie dam rady, w końcu pracuję, mam dwójkę dzieci, kiedy...
Read More

Natalia: Choroba i leczenie siostry

Chcę się z Wami podzielić świadectwem mojej drugiej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą odmawiałam w intencji spotkania na mojej drodze dobrego męża, niestety przerwałam ją w 50. dniu. Tej łaski nie otrzymałam, ale całkowicie się zmieniłam i ciągle zmieniam, coraz częściej dostrzegam swoje zalety i czuję się spełnioną kobietą. Drugą NP rozpoczęłam 15 sierpnia, odmawiał ją w intencji uzdrowienia siostry z padaczki. Od dłuższego czasu z siostrą działo się coś złego- była ciągle zamyślona, zapominała o wielu sprawach, powtarzała się, była czasami 'wyłączona' na świat.
Read More

Asia: Udało się

Pojawił się problem- szukałam modlitwy. Znalazłam tę nowennę, ale przeraziła mnie ilość odmawianych różańców- aż 3 i to przez tyle dni, więc zrezygnowałam. Po kilku miesiącach wróciłam na stronę i postanowiłam spróbować. Nawet nie wiem kiedy minęły te dni- wspaniałe dni. Skończyłam nowennę i po 2 dniach przerwy zaczęło mi jej brakować.

Dziś rozpoczęłam kolejną. Intencja moja była skomplikowana, ale poniekąd udało się. Przede wszystkim udało się uzyskać wewnętrzny spokój. Wpadłam w nałóg różańca:) Wierzę, że Maryja jest z nami w każdym miejscu, i Ona wie najlepiej co jest dla nas dobre. Musimy ufać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!