Zofia: uzdrowienie

Pragnę złożyć świadectwo cudownego działania nowenny. Jestem przeciętną osobą -grzeszną tak jak każdy człowiek. Zaniedbuję chodzenie do kościoła.Uważam się za osobę głęboko wierzącą

.Kiedy dowiedziałam się o chorobie syna (tętniak opuszki aorty 4,5 cm który powiększył swoją wielkość o 4 mm w ciągu 4 miesięcy) wpadłam w rozpacz.czterokrotne badania echa serca (usg) potwierdziły diagnozę. Przyjaciółka kategorycznie poleciła mi odmówienie nowenny pompejańskiej….Nie wiedziałam jak to zrobić ale pomocna stała się dla mnie strona https://www.youtube.com/watch?v=BHyzQjL6TBo gdzie na tle cudownej muzyki (połączonej ze zmieniającymi się obrazami – głos lektora odmawiającego różaniec…przy słuchaniu łzy leciały mi z oczu. Modliłam się razem z nim.Odpowiedź nie przyszła od razu….Zaczęłam odmawiać drugą nowennę w intencji córki ,której ciąża była zagrożona…. Syn w międzyczasie dostał skierowanie do szpitala a ja tylko pragnęłam jak najlepszej opieki lekarskiej i pomyślnej operacji….Przedtem pójściem do szpitala lekarz zalecił wykonanie angio TK (tomografia komputerowa serca i tętnic) Badania TK wykluczyły tętniaka co uważam za cud za wstawiennictwem Matki Boskiej z Pompei.Dokumentację medyczną (zdjęcia) przechowuję jak największy skarb i pokazuję wszystkim- wszystkie badania robione były przez znanych wrocławskich kardiologów i kardiochirurgów a TK wykonane we wrocławskim Szpitalu Wojskowym przy ul.Wejgla.
Teraz odmawiam trzecią nowennę w intencji zdrowia osoby chorującej na RZS która dodatkowo cierpi obecnie z powodu złamania dwóch nóg. Proszę czytających moje świadectwo o duchowe wsparcie mnie i chorej krewnej i abym nie zaprzestała odmawiać nowenny.

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
DorotaOla Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ola
Gość
Ola

Jasne, kochana. Trzymaj się.

Dorota
Gość
Dorota

Już się pomodlę za ciebie.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?