Iza: Ból codzienności i uratowane małżeństwo

Jestem już dawno po pierwszej nowennie, lecz dopiero teraz coś mnie pchnęło do tego, aby podzielić się z Wami moim świadectwem. Mam 28 lat i teraz już wiem, że przed rozpoczęciem nowenny żyłam w straszliwym grzechu, który sukcesywnie pchał mnie w przepaść. Przeczytaj Iza: Ból codzienności i uratowane małżeństwo
Przeczytaj

Małgorzata: Renta dla męża

Nowennę pompejańską w intencji męża odmawiałam od miesiąca września 2016 r, prosząc o przyznanie mu renty inwalidzkiej. Mąż jest po operacji bardzo poważnej, po chemioterapii i radioterapii.
Przeczytaj

Małgorzata: Żyłam w zakłamaniu

Witam wszystkich! To moje pierwsze świadectwo, choć jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny i zgodzę się tu z opiniami wielu osób, że ta modlitwa uzależnia. Dodam, że o Nowennie usłyszałam już 4 lata temu, ale 3 Różańce odmówić?? To graniczyło wtedy dla mnie z cudem, wówczas miałam kłopot z jedną dziesiątką różańca. Zacznę od początku. Byłam wierząca, a przynajmniej tak mi się wydawało w wygodny dla siebie sposób, tzn: chodziłam do Kościoła co niedzielę, przyjmowałam Komunię Świętą, do spowiedzi nie chodziłam, bo przecież jest spowiedź powszechna, więc po co? Nigdy też nie miałam poczucia głębokiej wiary, bo tego nie odczuwałam, bo chyba nikt nigdy nie powiedział mi, Kim i Czym jest tak naprawdę Bóg. Po długich namowach, ale później z wielką przyjemnością zaczęłam chodzić na Msze o Uzdrowienie (u nas tylko 2 w roku) i nigdy nie mogłam się ich doczekać, bo przez ten moment czułam się tam jak w Niebie.
Przeczytaj

Magda: Okrutny szatan probówał mi na wszystki sposoby przeszkadzac

Zaczelam druga nowenne w intencji dusz czysccowych. Zachecam wszystkich do odmawiania NP "bo gdy Twojej pomocy wzywalam nawiedzila mnie łaska Boża" i "gdyby caly swiat wiedzial jaka jesteś dobra jaka masz litosc nad cierpiacymi wszystkie stworzenie uciekaloby sie do Ciebie".
Przeczytaj

Magdalena: uwolnienie syna

Moi kochani z wielką radością chcę Wam jeszcze któryś z kolei raz powiedzieć o cudownej Mocy Nowenny Pompejańskiej. Jak już pisałam na tym forum doznawałam ja i moja rodzina licznych Cudów za przyczyną Mateczki Pompejańskiej.Między innymi dotknęłam się instalacji prądowej pod napięciem 220(bez uszczerbku na zdrowiu), roczna wnuczka zleciała z...
Przeczytaj

Monika: Dla mnie to był wielki cud!

Witam pisałam jakiś czas temu o swoich łaskach, jakie otrzymałam od Maryi oraz wspominałam, o co prosiłam przenajświętszą Panienkę.

No i stało się. Chcę się podzielić świadectwem , prosiłam Maryję o pracę z dobrymi ludźmi, gdzie będzie panowała dobra, zdrowa atmosfera, w porządku szefostwo, na dobrych warunkach , za lepsze stabilne pieniądze, nie modliłam się gdzie konkretnie mam pracować , ale chciałam , żeby to był dobra praca dla mnie, niekoniecznie w zawodzie. Oczywiście miałam inne propozycje , ale wiedziałam, ze to nie to . W połowie sierpnia zadzwoniła Pani Dyrektor z propozycją pracy dla mnie , zgodziłam się. Z pracy jestem bardzo zadowolona, narazie mam zapewnioną pracę do końca maja , ludzie są życzliwi bardzo i pomocni. Bo konkretnie o co prosiła, – dostałam to. Cieszę się ogromnie , dla mnie to był wielki cud. Dziękuję CI Mateńko raz jeszcze. Kocham Cię bardzo i Wielbię Ciebie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
DorotaAnnaAgataAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Panu 🙂

Agata
Gość

Ogromna radość emanuje z Twego świadectwa. Wspaniale napisane prosto z serca! Alleluja!

Anna
Gość
Anna

Super, że chociaż komuś udaje się wymodlić dobrą prace.

Dorota
Gość
Dorota

Ja też chcę tu podziękować św Józefowi za wymodloną błyskawicznie pracę dla bliskiej osoby.