Barbara: Szczęśliwe narodziny wnuka

Nowenne Pompejańska odmawiałam w intencji szczęśliwego przyjścia na świat mojego pierwszego bardzo oczekiwanego wnuka
Read More

Jadwiga: Dzięki nowennie mam wspaniałego syna

Odmowilam w swoim życiu wiele nowenn ale to pierwsze świadectwo. Nie wiem dlaczego tak dlugo zwlekalam z napisaniem świadectwa zawsze cos mi w tym przeszkadzało. Odmowilam nowenny o szczesliwe poczecie dziecka i wlasnie moja modlitwa zostala wysluchana po paru miesiacach staran stal sie cud. Dzis mam wspanialego syna wiem ze to dzięki NP nowennie nie do odparcia. Dzis odmawiam kolejna nowenne w innych intencjach wierzac ze sie spełnią.
Read More

Karolina: Bóle brzucha ustąpiły

Od października 2017 roku borykał się z trudnymi do zdiagnozowania bólami brzucha. Przeszłam szereg badań, rownież obrazowych, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Ponieważ wiedziałam o Nowennie już od jakiegoś czasu, postanowiłam zacząć ją odmawiać. Oczywiście martwiłam się, że się nie uda, że nie dam rady, nie znajdę czasu. Ale podjęłam próbę i tym sposobem pod koniec stycznia 2018 roku zaczęłam modlitwę.
Read More

Monika: Matka Boża zabrała mój smutek

Właściwie nie byliśmy taką standardową parą – znaliśmy się kilka lat, spotykaliśmy się z nastawieniem, że będzie z tego coś większego, ale oficjalnie nie byliśmy razem
Read More

Elżbieta: dostałam pracę

Witam wszystkich! Chciałam podzielić się łaską otrzymaną od MB Pompejańskiej. Odmawiam ją po raz drugi w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Jak na razie moja prośba nie została jeszcze wysłuchana.
Read More

Ewelina: Każdy jest wysłuchany :)

Odmówiłam w swoim życiu 3 (lub 4) NP (ostatnią skończyłam we wrześniu 2014 roku, czyli ponad 2 lata temu) i teraz pragnę złożyć swoje świadectwo. Intencja – powrót byłego chłopaka.

Czy wrócił? Tak, ale jest sporo trudności (m.in. dziecko z poprzedniego związku, z którym ma bardzo utrudniony kontakt – wręcz uniemożliwiony). Pewnie sporo osób powie „Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki” – ja wychodzę z założenia, że „W rzece nie płynie cały czas ta sama woda”. Długo rozmawialiśmy o tym co się wydarzyło, nikt nikogo nie zmuszał do związku. Jednak daliśmy sobie szansę i jak na razie wszystko zmierza ku dobremu, jesteśmy szczęśliwi. W tej chwili odmawiam kolejną NP w intencji poprawy relacji między moimi rodzicami a moim chłopakiem (jak możecie się domyślić są one złe). Wierzę, że tym razem Najświętsza Panienka pomoże mi (może trochę szybciej, niż miało to miejsce ostatnio) 🙂 Dlatego nie zrażajcie się, jeżeli po odmówieniu NP nie spełnia się Wasza intencja – to nie jest loteria, Bóg nas wysłuchuje i daje nam to, czego naprawdę chcemy, ale w odpowiednim czasie 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Ewelina: Każdy jest wysłuchany :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krzysztof
Użytkownik
Krzysztof

Ja również modlę się o powrót byłej. Odmawiam już 3 nowennę, ale tym razem o jej nawrócenie. Nie jesteśmy razem, ale między nami jest raz dobrze, raz źle. Ufam, że któregoś dnia moje prośby zostaną wysłuchane i do siebie wrócimy. Dziękuję za to świadectwo, ponieważ dodało mi siły, a jak wiadomo nie jest łatwo.

AgnieszkaV
Gość
AgnieszkaV

Proszę Cię o wymianę modlitewną. Ja za Ciebie, Ty za mnie, właśnie o powrót naszych byłych:)

Grażyna
Gość
Grażyna
Odmawiam kolejną w moim życiu nowennę pompejańską. Dziś chciałabym złożyć świadectwo po odmówieniu nowenny w intencji koleżanki. Przez ponad 30 lat żyła ona w toksycznym małżeństwie. Mąż znęcał się nad nią i fizycznie i psychicznie, był złym ojcem. Wyśmiewał, gdy chodziła na Mszę św. Kiedyś, w chwili rozpaczy, powiedziała: zmów tę swoją nowennę, żeby on (jej mąż) zginął. Odpowiedziałam: nie wolno mi o to prosić Maryi, ale odmówię nowennę w intencji, by ten zły człowiek uwolnił ciebie od siebie w sposób, na jaki Matka pozwoli. Myślę, że stał się cud. Jej mąż, który groził jej, jeśli spróbuje go zostawić, zastraszał… Czytaj więcej »
K
Gość

Dziękuję..

AgnieszkaV
Gość
AgnieszkaV

DZIĘKUJĘ!!! Twoje świadectwo to znak dla mnie..

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!