Ewelina: Każdy jest wysłuchany :)

Odmówiłam w swoim życiu 3 (lub 4) NP (ostatnią skończyłam we wrześniu 2014 roku, czyli ponad 2 lata temu) i teraz pragnę złożyć swoje świadectwo. Intencja – powrót byłego chłopaka.

Czy wrócił? Tak, ale jest sporo trudności (m.in. dziecko z poprzedniego związku, z którym ma bardzo utrudniony kontakt – wręcz uniemożliwiony). Pewnie sporo osób powie „Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki” – ja wychodzę z założenia, że „W rzece nie płynie cały czas ta sama woda”. Długo rozmawialiśmy o tym co się wydarzyło, nikt nikogo nie zmuszał do związku. Jednak daliśmy sobie szansę i jak na razie wszystko zmierza ku dobremu, jesteśmy szczęśliwi. W tej chwili odmawiam kolejną NP w intencji poprawy relacji między moimi rodzicami a moim chłopakiem (jak możecie się domyślić są one złe). Wierzę, że tym razem Najświętsza Panienka pomoże mi (może trochę szybciej, niż miało to miejsce ostatnio) 🙂 Dlatego nie zrażajcie się, jeżeli po odmówieniu NP nie spełnia się Wasza intencja – to nie jest loteria, Bóg nas wysłuchuje i daje nam to, czego naprawdę chcemy, ale w odpowiednim czasie 🙂

Zapraszamy na XVII.

PIELGRZYMKĘ

2 - 9 maja 2020 r.

POMPEJAŃSKĄ


Nasze intencje modlitewne:

 

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AgnieszkaVKGrażynaKrzysztof Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krzysztof
Użytkownik
Krzysztof

Ja również modlę się o powrót byłej. Odmawiam już 3 nowennę, ale tym razem o jej nawrócenie. Nie jesteśmy razem, ale między nami jest raz dobrze, raz źle. Ufam, że któregoś dnia moje prośby zostaną wysłuchane i do siebie wrócimy. Dziękuję za to świadectwo, ponieważ dodało mi siły, a jak wiadomo nie jest łatwo.

AgnieszkaV
Gość
AgnieszkaV

Proszę Cię o wymianę modlitewną. Ja za Ciebie, Ty za mnie, właśnie o powrót naszych byłych:)

Grażyna
Gość
Grażyna

Odmawiam kolejną w moim życiu nowennę pompejańską. Dziś chciałabym złożyć świadectwo po odmówieniu nowenny w intencji koleżanki. Przez ponad 30 lat żyła ona w toksycznym małżeństwie. Mąż znęcał się nad nią i fizycznie i psychicznie, był złym ojcem. Wyśmiewał, gdy chodziła na Mszę św. Kiedyś, w chwili rozpaczy, powiedziała: zmów tę swoją nowennę, żeby on (jej mąż) zginął. Odpowiedziałam: nie wolno mi o to prosić Maryi, ale odmówię nowennę w intencji, by ten zły człowiek uwolnił ciebie od siebie w sposób, na jaki Matka pozwoli. Myślę, że stał się cud. Jej mąż, który groził jej, jeśli spróbuje go zostawić, zastraszał… Czytaj więcej »

K
Gość
K

Dziękuję..

AgnieszkaV
Gość
AgnieszkaV

DZIĘKUJĘ!!! Twoje świadectwo to znak dla mnie..