P: Udało sie ! Z Matką Boską !

Odmówiłam pierwsza nowennę do Matki Boskiej o pokój w Europie. Bardzo sie boje tego co może sie wydarzyć. Na początku było trudno. Jak znaleźć codziennie tyle czasu na modlitwę?
Read More

Basia: Łaska zdrowia i cudowny spokoj

To co mnie spotkalo to laska tak ogromna i nasuwa się pytanie czy na nią zasłużyłam i odpowiedż tak bo Matka Boża nas umiłowala jak Pan Jezus i pan Bóg którzy zezwolili na dostąpienie tych łask.
Read More

Magda: Jestem w ciąży

Witam, nowenne pompejanska odmawialam po raz pierwszy, chociaz zbieralam sie do niej prawie rok, dopiero po poronieniu zaczelam odmawiac w intencji zajscia w ciaze i urodzenia zdrowego dziecka. Na poczatku nie bylo latwo a w polowie nowenny zly dawal o sobie znac ale wiem ze bylam chroniona i nie dalam...
Read More

Agnieszka: Bezsenność mamy

Szczęść Boże Moją kolejną już Nowennę Pompejańską postanowiłam odmówić za moją mamę, która od wielu lat cierpi na bezsenność. Kilka razy mówiliśmy jej by zgłosiła się do specjalisty lub kupiła jakieś leki - bez skutku. Jakoś w połowie części błagalnej bez żadnego namawiania postanowiła kupić Melatoninę i w końcu zacząć leczyć bezsenność. Już po 2 tygodniach powiedziała, że widzi różnicę- znikło przemęczenie i nie bolały już oczy. :)
Read More

Beata: cud poczęcia upragnionego dziecka

Witam, o nowennie dowiedziałam się przypadkiem z internetu. O dziecko staraliśmy się ponad rok, gdy w lutym poroniłam nie wiedząc nawet że byłam w ciąży.
Read More

N: To prawdziwa łaska od Maryi

Nowenne pompejańska odmawialam w czasie mojej pierwszej ciazy. Prosiłam Maryję o zdrowie dla mojego dziecka. Zaczęlam ją w 6 miesiacu.

Podczas odmawianai tej pięknej modlitwy spłynęły na mnie ogromne łaski między innymi byłam bardziej zorganizowana, miałam w sobie wewnętrzny spokój oraz dzięki Maryi nabrałam odwagi aby po kilku nieudanych próbach znów przystąpić do egzaminu na prawo jazdy, który zdałam. Opisywałam juz wcześniej swoje świadectwo po skończeniu modlitwy czyli przed porodem. Teraz jednak chciałabym podziękować Maryji za narodziny pięknej, zdrowej córeczki! Maryja spełniła moją prośbe ! Córeczka otrzymała 10 punktow w skali Apgar. To prawdziwa łaska od Maryji ponieważ bałam sie o zdrowie mojego dzieciątka z racji tego że dowiedizalm sie o ciąży po miesiacu i w trakcid teho miesiaca spozywalam alkohol. Maryja zatroszczyła sìę również o mój porod, pomogła mi przez niego przejść. co dla tak młodej dziewczyng jak ja bylo to trudnym doswiadczeniem. Dzięki niej wszystko pomuślnie sie ukladalo. Zachecam wszystkich do odmawiania tej pięknej modlitwy !! Zly bardzo przeszkadza w jej trakcie jednak gdy wytrwamy w niej łaski sa ogromne!!!
Szczęść Boźe wszystkim!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?