Monika: O miłość

Długo czekałam na tego jednego. Spotkałam się z Nowenną Pompejańską i przypuszczam, że tak jak inni na początku myślałam, że jak ja dam radę, ale postanowiłam się pomodlić.

Cierpliwie czekałam, aż odwzajemni moje uczucia. Nie raz już mówiłam sobie- odpuść nic z tego nie będzie. On nawet na Ciebie nie patrzy. Ale jedyną „walką o tę miłość” widziałam modlitwę. Modliłam się różnymi modlitwami i nie ukrywam były pojedyncze epizody: spotkaliśmy się przypadkiem na imprezie, zatańczyliśmy, porozmawialiśmy itp. I na tym się kończyło. Nie jestem tego typu, że daję jasne znaki, że mi się podoba. Raczej ukrywałam, żeby przypadkiem nikt nie pomyślał, że się w nim kocham.
Postanowiłam, że pomodlę się Nowenną do Matki ukochanej bo kto jak nie ona zrozumie drugą kobietę, córkę….
Gdy modliłam się pierwszy raz Nowenną czułam spokój. Wiedziałam, że Maryja mnie poprowadzi tak, aby było dobrze. Zauważałam jego spojrzenia, częstsze spotkania u wspólnych znajomych gdzie byłam ja i on. Zaczęłam modlić się drugi raz Nowenną Pompejańską. W chwili obecnej jestem jego narzeczoną i pobieramy się w maju! Dziękuję Ci Maryjo ukochana. Wiem, że to dzięki Twej pomocy jestem z nim. Jestem Twoja!
Dziękuję Maryjo z całego serca. Nie poradzę sobie bez Ciebie i bez Miłosierdzia Pana naszego. Bogu chwała!! Szczęść Boże wszystkim 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
Marekasder123NiepasującyElementMartaMonika Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Echo
Gość
Echo

Piękne świadectwo! Pomodlę się 10tką za kolejne łaski dla Was na nowej drodze życia 🙂

Modlę się obecnie w intencji mojej byłej dziewczyny, co prawda o nawrócenie dla niej, bo ono jest warunkiem tego byśmy mogli być znowu razem, ale zastanawiam się czy potem nie odmówić kolejnej NP tym razem już w intencji naszej relacji.

Czy możesz powiedzieć jak sformułowałaś intencję swojej NP?

martyna
Gość
martyna

Fajne świadectwo. Pozdrawiam

Joanna
Gość
Joanna

Wow ! Jakie cudowne swiadectwo.Chyba takie mi potrzeba teraz, aktualnie modle sie tez w takiej podobnej sprawie narazie nic nie robie z wlasnej woli bo zostawiam to dzialanie Panu Bogu.Obecnie jestem juz w 5 dniu nowenny i juz od niego dostaje znaki.Czekam cierpliwie.
Wierze ze wreszcie razem sie odnajdziemy.

Monika
Gość
Monika

Moja intencja brzmiała po prostu: Maryjo proszę abym stworzyła z nim szczęśliwą rodzinę. 🙂 Dziękuję serdecznie Echo z twe wsparcie 🙂 Szczęść Boże:) jeszcze dodatkowo byłam na pielgrzymce w Częstochowie i jak wróciłam już zaczęło iść w dobrym kierunku 🙂

Marta
Gość
Marta

Wszystkiego dobrego dla Was 🙂 oby Maryja prowadziła Was przez życie razem

NiepasującyElement
Gość
NiepasującyElement

Wszystkiego najlepszego dla Was Kochani 🙂

asder123
Gość
asder123

A mam pytanie do Pani Moniki. Czy Pani do modlitw dolaczyla tajemnice swiatla czy tymi trzema sie modlila?

Pozdrawiam.

Marek
Gość
Marek

Dziękuję. Super świadectwo, podobnie jak Ty o walczyłaś o przyszłego męża, tak ja walczę o przyszłą żonę, choć już ponad dwa lata minęły od ukończenia mojej Nowenny. Jak tylko Emilka zostanie moją narzeczoną też opublikuję tutaj swoje świadectwo, gdyż trzeba rozgłaszać i mówić o miłosierdziu. Czysta miłość jest taka piękna. Szczęść Panie Boże i Niech Będzie Pochwalona Najświętsza Maryja Zawsze Dziewica.

Monika
Gość
Monika

asder123. Raz lub dwa razy pomodliłam się tajemnicą światła w czwartek 🙂
Niech będzie Bóg w Trójcy Jedyny Syn i Duch Święty oraz Maryja, Święta Rodzina uwielbiona i pochwalona 🙂 Dziękuję 🙂