Eliza: Cud częściowego uzdrowienia

Chciałabym zgodnie z obietnicą złożoną podczas modlitwy podzielić się z Państwem swoim świadectwem - poswiadczyc o mocy jaką ma modlitwa do Kochanej Maryi Nowenną Pompejańską. W marcu przeżyliśmy z mężem ciężkie chwile. Dowiedzielismy się o tym, że nasze drugie dziecko, które noszę pod sercem ma wady w budowie mózgu - brak ciała modzelowatego oraz niedorozwinięty robak móżdżku.
Read More

Krzysztof: Wspaniała żona

O nowennie dowiedziałem się już jakiś czas temu i poleciłem ją np. mojej mamie. Wiem, że modli się w ten sposób. Ja sam zacząłem modlić się Nowenną 26 lutego. Chciałem zacząć dzień wcześniej ale mi się nie udało. Modliłem się o wspaniałą żonę. Dodawałem też często abym ja także był...
Read More

Gabrysia: Adewntowa Nowenna Pompejańska

Bóg jest Wierny i umiłował sobie tych, którzy całą ufność w Nim pokładają. Dziękuję Maryi, Ona zna nasze serca najlepiej, troszczy się jak opiekuńcza matka. Zbliżyłaś mnie Maryjo ku Sobie, Ty lepiej przekładasz moje sprawy Bogu, jesteś mi Wzorcem , na którym chcę budować.Bóg buduje na zależności...odnalazłam tą wspaniałą uwalniającą zależność ...Maryjo w Tobie...
Read More

Weronika: Trudna sprawa

Trudno bylo sie zmobilizowac aby ponownie napisac, ale czesto o tym myslalam i uznalam, ze powinnam. Jakis czas temu (ok. 5 miesiecy) odmowilam swoja trzecia juz Nowenne. Bylo mi bardzo ciezko, nie ukrywam, ze momentami myslalam, ze nie dam już rady. Szatan robi wszystko aby nas tylko odciągnąć i pogrążyć...
Read More

Katarzyna: Wypadek -opieka Matki Bożej Różańcowej w wigilię swojego święta

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja. Chcialam podziekowac Matce Bozej Pompejanskiej za otoczenie mnie macierzyńską opieką podczas wybuchu ciśnieniowej kawiarenki, nie doznałam żadnych uszkodzeń ciała. Sytuacja była na tyle groźna że do wybuchu doszło tuż koło mnie i dosłownie kilka centymetrów. Przeczytaj Katarzyna: Wypadek -opieka Matki Bożej Różańcowej w...
Read More

Małgorzata: Maryja pomaga we wszystkim

Chciałabym napisać krótko o wielkiej sile różańca. Kilka dni temu skończyłam 13 nowennę i oczywiście od razu rozpoczęłam kolejną, ponieważ różaniec uzależnia, wiem że kiedy się modlę to Maryja ma mnie w swojej opiece.

Moje dzisiejsze świadectwo kieruję szczególnie do tych, którzy odmówili nowennę i jak się im zdało nie zostali wysłuchani, mnie też na początku tak się wydawało. Ale teraz wiem że Maryja kieruje życiem tych, którzy się modlą na różańcu, wysłuchuje modlitw i udziela potrzebnych łask. Należy pamiętać o tym że Bóg oraz Matka nasza ukochana to nie „maszynka do spełniania próśb” (jak to kiedyś sama przeczytałam) i dlatego kiedy prosimy o coś bardzo konkretnego i sprecyzowanego, może się nam wydawać że modlitwa nie została wysłuchana, proszę nie poddajcie się Maryja tak kieruje życiem tych którzy odmawiają różaniec że wszystkie prośby zostają wysłuchane jeśli są zgodne z wolą Bożą. Jedną z nowenn odmówiłam prosząc o miłość mężczyzny w którym jak mi się zdawało byłam zakochana bez wzajemności – to uczucie nie zostało odwzajemnione, ale teraz cieszę się z pięknej miłości z innym człowiekiem i wiem że to moja modlitwa została wysłuchana, a Bóg postawił obok mnie człowieka, którego dla mnie wybrał. Nie należy się poddawać, bo czasem jeśli jest taka wola Boża modlitwa zostaje wysłuchana natychmiast i tak było właśnie z moją ostatnią nowenną, którą odmówiłam w intencji mojej córki i już odczuwam owoce tej modlitwy. Dziękuję Maryjo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Małgorzata: Maryja pomaga we wszystkim"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
yoki
Gość
ja odmawiam drugą nowennę w swoim życiu, i też w pierwszej nie dostrzegłam,ze zostałam wysłuchana. Nie bardzo miałam chęć wziąć się za następną, tym bardziej, że połączyć pracę i nowennę jest bardzo trudno, ale z pomocą Mateczki udaje mi się. Chociaż jeszcze nie odzczułam owoców tej nowenny, wiem, że działa. Paliłam i kłóciło mi się to z odmawianiem różańca, a odmawiam wszędzie kiedy tylko mogę, w pociągu tramwaju 😉 i wyobrażcie sobie Mateczka tak to poprowadziła,że jutro minie tydzień jak nie miałam fajka w buzi 😀 n/ie jest łagtwo, ale mam nadzieję, że mi sie uda 😀 Dziękuję Ci Mateczko… Czytaj więcej »
Joanna
Gość
Joanna

Ja odmawiam 10 nowenne i podobnie nie zostały jeszcze wysłuchane moje intencje ,ktore dot.przede wszystkim mojego małzeństwa (mąż odszedł ) ale inaczej wyglada moje zycie dziś a inaczej kiedys 2 lata temu. Nie pale np juz prawie rok bez „wspomagaczy” wiec wiem ze sie da . oczywiscie mam chwile słabości ,zwątpienia ,płaczu ale sa i tez te wzniosle bo wiem ze Jezus i Najswietsza Panienka czuwają i kochaja mnie .
Wiec nie traćcie nadziei i modlcie sie nieustannie bo ,, Bóg jest potężny w mocy swej ,,.

Obrazki z nowenną pompejańską?