Małgorzata: Gdy Chrystus żyje w twoich rękach

Skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę w Wielki Czwartek. Modliłam się za mojego wujka o to aby został uwolniony z nałogu alkoholowego. Jak zazwyczaj można przeczytać w Waszych świadectwach także i ja trafiłam na tą modlitwę poprzez Boży przypadek. I będę wdzięczna za to Maryi już zawsze. Przeczytaj Małgorzata: Gdy Chrystus...
Read More

Agnieszka: Matko Najświętsza, proszę przyjmij ode mnie pokłon

Niekiedy w naszym życiu, jesteśmy uwikłani w sprawy ograniczone jakimś terminem. Latem tego roku (2016) narzucono mi właśnie taki termin i początkowo wydawało się, że wszystko zakończy się planowo ale wraz z upływającym czasem działo się zupełnie odwrotnie. Gdy zbliżał się termin wywiązania ze zobowiązania, a ja nie byłam przygotowana sytuacja stawała się dramatyczna, wtedy poszłam do sklepu z dewocjonaliami i poprosiłam o "najsilniejszą modlitwę", polecono mi odmawiać Nowennę pompejańską.
Read More

Karolina: Nowenna pomogła mi pozbyć się bólu

szczęść Boże, pierwszy raz piszę świadectwo. Mam odmówione już 2 nowenny, właśnie jestem w trakcie odmawiania trzeciej. :) Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji by mój (obecnie były) chłopak pozdawał wszystkie, wszystkie egzaminy jakie będzie miał w życiu. Kiedy z nim byłam, pozdawał prawie wszystkie egzaminy jakie miał na uczelni, nagle wyskakiwały mu różne propozycje jakiś wytłumaczeń, kursów jak np robić coś z elektroniki, sporo miał tego a ja już nie pamiętam, ale bardzo, bardzo mu to pomogło, więcej niz rok potem ze mną zerwał.
Read More

Agnieszka: Maryja, matka moja

Nowenne odmawiałam w te wakacje. Nie oczekiwałam zniknięcia problemów tak jak gdyby nigdy nic, zaufałam Maryi, czułam, że ona powoil zacznie odmieniać mnie i moje dziecko. Modliłam się w intencji mojej najstarszej córki, widzę teraz jak wiele się zmienia, jak zmienia się moje dziecko, jak zmieniam się ja.
Read More

Bożena: Odmawiajac pierwsza nowenne czulam blogi spokoj

Dzisiaj w swieto Matki Bozej Rozancowej zakonczylam swoja 3 NP. Prosilam Matke Boza o zdrowie dla siebie i moich dzieci.

Polecilam nas w Jej opieke.Odmawiajac pierwsza nowenne czulam blogi spokoj, opanowanie, radosc .Na druga nigdy nie moglam znalezc czasu.A trzecia to ciagle rozkojarzenie.Jednak staralam sie tak odmawiac rozance by choc troszke moja modlitwa podobala sie Matce Przenajswietszej.Wierze ze Matka Boza nie zostawi mnie z moimi problemami samej ze bedzie przy nas i sprawi bym byla godna jej pomocy.Modlitwa na rozancu to moj jedyny ratunek dlatego z Jej pomoca dalej modlic sie bede.Zdrowas Maryjo Matko Boza niech Twoja wola nie moja sie stanie.Niech tak bedzie jak Ty tego chcesz.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!