Joanna: Brak pracy i… depresja

Ponad rok temu byłam bezrobotną bez nadziei kobieta.Od kiedy pamiętam zawsze miałam pod górkę, ale rok 2016 był dla mnie najcięższych rokiem.Borykakam się z brakiem pracy tuz po obronie tytułu inżyniera.Ciągłe wysyłanie CV,często bez odzewu podłamywało mnie bardziej.Kiedy już byłam zaprasza na rozmowę w sprawie pracy zaczęło brakować mi odwagi ,siły aby się przebić.Stawalam się coraz bardziej beznadziejna brakowało mi wiary.Jednak kiedy dodatkowo zerwał że mną chłopak poczułam ze nie jestem nic warta.
Read More

Iwona: Intencja w sprawie mojego syna

Nowenne Pompejanska odmawiam od wielu lat. Miałam różne intencje, ale zawsze powracam do problemów mojego syna z narkotykami. Nie chodził również do kosciola.
Read More

Karolina: Przezwyciężenie choroby

Półtora roku temu mój tata zachorował na nowotwór prostaty. Najpierw szok i niedowierzanie. Pożniej szukanie lekarzy i odpowiedniej terapii. Kiedy czekaliśmy na wyniki czy nie ma przerzutów, natknęłam się w internecie na nowennę pompejańską. Zaczęłam odmawiać. na początku myślałam , ze nie dam rady ale z każdym dniem było coraz łatwiej.
Read More

Basia: Uwolnienie od chorej relacji

Niedawno dotarlo do mnie,ze od czasu rozpoczecia nowenny pompejanskiej nie mam juz potrzeby kontaktu z tym mezczyzna,od tej tez pory nie odezwalam sie do niego ani raz,chociaz on pisal juz do mnie pare razy.
Read More

Anna: cud poczęcia

Szczęść Boże! Odmawiałam Nowennę Pompejańską dwa razy. Pierwszy raz prosząc o łaski potrzebne mojemu małżeństwu a drugi raz o cud poczęcia, donoszenia i urodzenia zdrowego dziecka. Staraliśmy się o potomstwo 2,5 roku. W tym 1,5 roku pod opieką lekarza leczącego niepłodność. Oboje z mężem mamy obniżoną płodność. Przeczytaj Anna: cud...
Read More

Bożena: Egzamin maturalny

Modlitwę pompejańską odmawiałam w intencji matury córki. Bardzo bałam się o wyniki z matematyki, ponieważ córka, mimo korepetycji, słabiutko radziła sobie z tym przedmiotem. Maturę zdała z lepszymi wynikami, niż się spodziewaliśmy, a dzisiaj jest studentką filologii angielskiej. Obecnie odmawiam kolejną nowennę. Jestem już w połowie, ale chciałam napisać, że tym razem było mi trudno wytrwać w modlitwie, coś mi przeszkadzało: zawsze trzeba było coś zrobić w czasie odmawiania nowenny, dzwonił telefon, szukałam różańca, myśli uciekały gdzieś indziej. Miałam wrażenie, że ktoś jest w pobliżu i mnie rozprasza. Pewnego dnia, gdy miałam zacząć modlitwę, zerwał mi się różaniec (mój ukochany, przywieziony z Watykanu). Zdenerwowałam się, odwróciłam w kierunku pokoju i głośno powiedziałam: „nie wiem, kto lub co mi przeszkadza, ale chcę powiedzieć, że będę odmawiała nowennę pompejańską, bo mam inny różaniec, a im bardziej ktoś będzie mnie rozpraszał, tym goręcej będę się modlić”. Gdyby ktoś to zobaczył, pewnie pomyślałby, że jestem wariatką, jednak od tamtej pory nic się nie dzieje, nic mi nie przeszkadza, rozerwany różaniec naprawiłam i w spokoju odmawiam dalsze części. Dziękuję Maryi za pomoc.
Bożena

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!