Beata: Świadectwo

To moja druga nowenna pompejańska. Pierwszą odmówiłam zaraz po świętach Wielkanocnych, a kolejną 23.08-15.10.2016 r. w tej samej intencji, co poprzednio, a mianowicie w intencji mojego wzroku.

Mam wadę wzroku, która mocno mi dokucza, dlatego modliłam się o poprawę mojego wzroku. Modlitwa jest jedyną moją nadzieją, która pomoże mi zmienić moje życie na lepsze. Warto zwracać się do Królowej Różańca Świętego w Pompejach w każdej potrzebie, bo na pewno nas nie zostawi i udzieli nam potrzebnych łask. Kiedy zaczęłam część dziękczynną, każdego dnia dziękowałam Matce za otrzymane łaski. To ważne, żeby dziękować, bo dziękując wypraszamy dla siebie potrzebne łaski! Wy też dziękujcie! Wierzę w moc modlitwy różańcowej i w to, że Królowa Różańca Świętego w Pompejach wyprasza u Pana Jezusa łaski o które prosimy. Szukałam modlitwy, która mi pomoże w mojej potrzebie i znalazłam ją. Kochani módlcie się tą modlitwą różańcową w każdej potrzebie. Wiara czyni cuda!
To dobra okazja dla niezdecydowanych, żeby rozpocząć nowennę, bo przecież trwa miesiąc różańcowy – październik.

Ola: Moje długo odkładane świadectwo

Moim świadectwem pragnę podziękować Naszej Mateczce za łaski, które spłynęły na mnie a zwłaszcza na moją rodzinę od czasu kiedy to 16.10.2013 r. zaczęłam odmawiać tę piękną modlitwę. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji mojego szwagra o łaskę uwolnienia od choroby alkoholowej, która niszczyła całą rodzinę.Przeczytaj Ola: Moje długo odkładane świadectwo
Przeczytaj

Zosia: Matka Boża otoczyła mnie płaszczem swojej opieki…

27 kwietnia w swieto Bozego milosierdzia zakonczylam swoja trzecia nowenne. Co ciekawe, wcale nie planowalam odmawiania kolejnej nowenny. Intencja, w ktorej odmawialam poprzednia, nie zostala wyslychana, wciaz borykalam sie z ogromnymi przeciawnosciami losu, trudne sprawy urzedowe gmatwaly sie jeszcze bardziej, a w srode popielcowa, zadzwoniono do mnie z urzedu i...
Przeczytaj

XM: Pierwsza nowenna

Moją pierwszą nowennę zacząłem odmawiać 21.08.2017, a skończyłem 14.10. Akurat dzień po rocznicy ostatniego z objawień w Fatmie- odpuście w mojej parafii. Prosiłem o czystość, ale wiele razy w ciągu odmawiania nowenny upadałem. Właśnie 13.10 otrzymałem wielki dar odpustu zupełnego i poczułem się jak nowo narodzony.
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
BasiaLucynaAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo i Twoja wiara, tylko zastanawiam się nad tym dziękowaniem. Jak dziękować skoro moja prośba jeszcze nie została wysłuchana?

Lucyna
Gość

Modliłam się o to samo. Niestety nie udało się.Mam nadzieję,że Twoja prośba zostanie wysłuchana.

Basia
Gość

To czy się udało czy nie jest ludzkim myśleniem. Potrzeba często cierpliwości i czasu. Ta nowenna wyprasza łaski , choć trzeba na niektóre poczekać. Wiem co mówię , bo odmawiam 14-tą nowennę pompejańska.