Beata: Świadectwo

To moja druga nowenna pompejańska. Pierwszą odmówiłam zaraz po świętach Wielkanocnych, a kolejną 23.08-15.10.2016 r. w tej samej intencji, co poprzednio, a mianowicie w intencji mojego wzroku.

Mam wadę wzroku, która mocno mi dokucza, dlatego modliłam się o poprawę mojego wzroku. Modlitwa jest jedyną moją nadzieją, która pomoże mi zmienić moje życie na lepsze. Warto zwracać się do Królowej Różańca Świętego w Pompejach w każdej potrzebie, bo na pewno nas nie zostawi i udzieli nam potrzebnych łask. Kiedy zaczęłam część dziękczynną, każdego dnia dziękowałam Matce za otrzymane łaski. To ważne, żeby dziękować, bo dziękując wypraszamy dla siebie potrzebne łaski! Wy też dziękujcie! Wierzę w moc modlitwy różańcowej i w to, że Królowa Różańca Świętego w Pompejach wyprasza u Pana Jezusa łaski o które prosimy. Szukałam modlitwy, która mi pomoże w mojej potrzebie i znalazłam ją. Kochani módlcie się tą modlitwą różańcową w każdej potrzebie. Wiara czyni cuda!
To dobra okazja dla niezdecydowanych, żeby rozpocząć nowennę, bo przecież trwa miesiąc różańcowy – październik.

Msza Św.

w Pompejach 

25 grudnia 2018 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
BasiaLucynaAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo i Twoja wiara, tylko zastanawiam się nad tym dziękowaniem. Jak dziękować skoro moja prośba jeszcze nie została wysłuchana?

Lucyna
Gość
Lucyna

Modliłam się o to samo. Niestety nie udało się.Mam nadzieję,że Twoja prośba zostanie wysłuchana.

Basia
Gość
Basia

To czy się udało czy nie jest ludzkim myśleniem. Potrzeba często cierpliwości i czasu. Ta nowenna wyprasza łaski , choć trzeba na niektóre poczekać. Wiem co mówię , bo odmawiam 14-tą nowennę pompejańska.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…