A.a: Byłam zagubioną, zakompleksioną w depresji osobą

Moi drodzy tak jak większość nie wyobrażam sobie życia bez różańca ,teraz rozumie co znaczy głód Boga.
Read More

Sara: Ufność i cierpliwość niezbędne!

Kilka dni temu skończyłam pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Wcześniej nie byłam fanką różańca, chociaż wiedziałam, że modlitwa różańcowa czyni cuda. Sama miałam jednak problem z zatopieniem się w modlitwie.... Pan Bóg był dla mnie cierpliwy i dopuszczając różne wydarzenia w moim życiu, powoli, delikatnie, coraz bardziej kierował mnie ku sobie...
Read More

Magdalena: Kilka lat temu mój mąż miał duże problemy z hazardem

Witajcie! Kilka lat temu mój mąż miał duże problemy z hazardem - przegrywał wszystkie pieniądze jakie mieliśmy i oczywiście zapożyczał się.
Read More

Nadzieja: Rozczarowanie

Nowenne odmawiam od dwóch lat. Często ją przerywałam z różnych przyczyn , ale jeśli tak się działo to zaraz zaczynałam nową. Modlilam się o mojego byłego chłopaka.
Read More

Marek: Jeszcze nie wysluchana NP

Nabralem spokoju wewnetrznego i pomimo, ze intencja nie zostala wysluchana, nie zaluje i juz modle sie nowa.
Read More

Beata: Świadectwo

To moja druga nowenna pompejańska. Pierwszą odmówiłam zaraz po świętach Wielkanocnych, a kolejną 23.08-15.10.2016 r. w tej samej intencji, co poprzednio, a mianowicie w intencji mojego wzroku.

Mam wadę wzroku, która mocno mi dokucza, dlatego modliłam się o poprawę mojego wzroku. Modlitwa jest jedyną moją nadzieją, która pomoże mi zmienić moje życie na lepsze. Warto zwracać się do Królowej Różańca Świętego w Pompejach w każdej potrzebie, bo na pewno nas nie zostawi i udzieli nam potrzebnych łask. Kiedy zaczęłam część dziękczynną, każdego dnia dziękowałam Matce za otrzymane łaski. To ważne, żeby dziękować, bo dziękując wypraszamy dla siebie potrzebne łaski! Wy też dziękujcie! Wierzę w moc modlitwy różańcowej i w to, że Królowa Różańca Świętego w Pompejach wyprasza u Pana Jezusa łaski o które prosimy. Szukałam modlitwy, która mi pomoże w mojej potrzebie i znalazłam ją. Kochani módlcie się tą modlitwą różańcową w każdej potrzebie. Wiara czyni cuda!
To dobra okazja dla niezdecydowanych, żeby rozpocząć nowennę, bo przecież trwa miesiąc różańcowy – październik.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Beata: Świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo i Twoja wiara, tylko zastanawiam się nad tym dziękowaniem. Jak dziękować skoro moja prośba jeszcze nie została wysłuchana?

Lucyna
Gość

Modliłam się o to samo. Niestety nie udało się.Mam nadzieję,że Twoja prośba zostanie wysłuchana.

Basia
Gość

To czy się udało czy nie jest ludzkim myśleniem. Potrzeba często cierpliwości i czasu. Ta nowenna wyprasza łaski , choć trzeba na niektóre poczekać. Wiem co mówię , bo odmawiam 14-tą nowennę pompejańska.

Obrazki z nowenną pompejańską?