Gosia: Niewyjaśnione problemy zdrowotne

Chce zlozyc kolejne swiadectwo nowenny pompejanskiej. Odmawialam najpierw aby moj chlopak znalazl prace gdy stan zdrowia jego mamy zaczal sie z dnia na dzien pogarszac a ma ona juz 89 lat, nagle mowila ze jest zagubiona nie wie co ma robic, jak byla pora do spania to nie wiedziala czy to pora do spania, ciagle sie pytala jaki dzis dzien przy zazywaniu pastylek, potem tez doszlo ze nie widzi dobrze
Read More

Grzegorz: W trakcie nowenny przestałem obgryzać paznokcie

W trakcie nowenny przestałem obgryzać paznokcie co dla mnie było straszne i choć wiele razy próbowałem przestać zawsze kończyło się to fiaskiem.
Read More

Paulina: Maryja wysłuchała każdą naszą prośbę

Historia nasza zaczyna się tak zwyczajnie.Zachodze w drugą ciążę w sumie bez większych problemów.Pół roku starań tak jak było z pierwszą ciążą.Z uwagi na mój wiek ponad 35 lat doktor prowadzący zleca mi wykonanie badań prenatalnych tak zwyczajnie.Zdecydowałam się na nie.W sumie nic nie traciłam przecież oprócz poświęcenia czasu mojemu...
Read More

Aleksandra: Przemina całkowita

Szczęść Bożę! nie wiem sama co mnie nakłoniło do napisania tego świadectwa ,a mam o czym pisać i za co dziękować. Uważam jednak ,iż o moich łaskach opowiadam swoim znajomym być może dlatego odwlekałam z napisaniem tego świadectwa tutaj. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki z pracy i łaskach jakimi...
Read More

Aleksandra: Dzięki Tobie Najukochańsza Matko

Witam wszystkich czytelników jest to moje pierwsze świadectwo. Miałam dopiero je napisać gdy zostanie wysłuchana moja intencja po odmawianiu nowenny ale po paru miesiącach przemyśleń stwierdziłam że to jest dobry moment aby podzielić się z moimi laskami które dostałam wraz z mężem od Pana Boga dzięki Maryji. Nowenne odmówiłam pierwszy raz w intencji zajścia w ciążę .
Read More

Monika: Pomoc Matki Najświętszej w wielu sprawach

To moje drugie świadectwo. Nowennę pompejańską zmawiam od 2015 roku. Matka Przenajświętsza pomogła w wielu sprawach. Przy każdej nowennie towarzyszy mi spokój i poczucie, że wszystko będzie dobrze.

W ubiegłym roku bardzo poważnie zachorował mój tato i niestety odszedł. Dzięki Matce Najświętszej przyjął wszystkie ostatnie Sakramenty. Przedostatnią nowennę rozpoczął zmawiać, ale z powodu braku sił, ja ją dokończyłam. Cała rodzina mogła się z tatą pożegnać osobiście i towarzyszyć mu w ostatnich chwilach (choć każdy mieszka w różnych krajach). Dziękuję Ci za to Matko Najświętsza. Przy ostatniej nowennie zły atakował, usłyszałam bardzo przykre słowa w pracy na temat bardzo osobisty, ale czytając inne świadectwa wiedziałam, że takie rzeczy mogą mieć miejsce. Wiem, że tylko zmawiając Różaniec można poczuć się bezpiecznie i że nie jest się samej/samemu.
Zdarzyła się też sytuacja, gdzie „o byle co” w domu powstała bardzo zła atmosfera i narastała. Wiem, że dzięki Matce Przenajświętszej (choć w innej intencji modliłam się) sytuacja się jakby z dnia na dzień znacznie się poprawiła i jest już dobrze. Bardzo Ci Matko Święta za to dziękuję, ponieważ wiem, że to Twoja interwencja naprawiła sytuację.
Po raz pierwszy od bardzo wielu lat, moje badania tarczycowe są w normie.
Codziennych ” małych” a tak naprawdę dużych cudów jest naprawdę bardzo dużo.
Trzymaj mnie Matko Najświętsza za rękę, bo wiem, że tylko z Tobą jest i będzie dobrze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?