Sylwia: Wymodlenie nawrócenia

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu tego roku, ponieważ miałam problem ze znalezieniem pracy w zawodzie. Sytuacja wydawała się być beznadziejna, żadnych perspektyw. Nowennę znalazłam w internecie i zaczęłam się modlić, nie było to łatwe ponieważ nigdy nie modliłam się na różańcu. Z czasem nauczyłam się głęboko rozważać tę modlitwę.
Przeczytaj całość

Wysłuchana modlitwa o dar szybkiego poczęcia dziecka.

Chciałam dać świadectwo niezwykłej pomocy Matki Bożej. Staraliśmy się z mężem o dziecko pare miesięcy- bezskutecznie. Ginekolog po badaniach stwierdził, że moje jajniki są leniwe, raczej nie ma szansy na naturalną owulację i zalecił stymulację owulacji farmakologicznie- wizyta w dniu 9.11.2016.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Wysłuchana modlitwa i otrzymane łaski

W maju 2017 roku podjęłam modlitwę do Matki Bożej, Nowenną Pompejańską, prosząc o powrót do zdrowia dla bliskiej mi osoby. Moja prośba została wysłuchana dlatego pragnę podzielić się tym świadectwem i dodać otuchy i nadziei tym którzy jej poszukują.
Przeczytaj całość

Ewka: ta modlitwa mnie uratowała

Kochani, chcę się z Wami podzielić świadectwem łaski, którą otrzymałam przez wstawiennictwo Matki Boskiej, Królowej z Pompejów. Moją pierwszą nowennę (01.09–4.10. br.) odmówiłam w intencji znalezienia nowej pracy, bądź pozostania na obecnym stanowisku pracy, ale ze zmianą mojego nastawienia… Byłam naprawdę w bardzo złym stanie emocjonalnym, pracowałam w ogromnym stresie, czułam wielki smutek i przepełniała mnie...
Przeczytaj całość

Grzegorz: Dzięki Różańcowi odzyskuję spokój

Zetknąłem się z nowenną, kiedy szukałem pomocy Pana Boga. Przypadek? Nie sądzę! Moje życie było na tzw. „zakręcie” i nie widziałem sposobu, jak go ominąć. Wiedziałem jedynie, że tylko z Bożą pomocą może mi się to udać.
Przeczytaj całość

Marzena: podziekowanie za laski i opieke

Chce bardzo podziekowac Matce Bozej za wszystkie laski i opieke .Poprzednia nowenne przerwalam doslownie 2 tyg przed koncem ,teraz odmawiam ja jezcze raz w tej samej intencji nie wiem czy zostane wysluchana ale czuje niesamowita opieke Matki Bozej .

Dzisiaj koncze czesc blagalna ale zly mnie caly czas atakuje zebym przerwala ,czasami nie mam juz sily zwyczajnie nie chce mi sie modlic ze to nic nie da ale ta swiadomosc ze Matka jest przy mnie mnie uspokaja i modle sie dalej.Naleze jeszcze do trzech roz rozancowych i nie wiem czy nie za duzo tych modlitw na siebie wzielam .Za wszystkie laski MATKO DZIEKUJE.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marzena: podziekowanie za laski i opieke"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
piotr
Gość

Marzenko, dasz rade 🙂 ja również odmawiam nowennę pompejańską juz…dopiero czwarta 😉 i do tego tak jak Ty należę do trzech róż.
Z Bohgiem

barbara
Gość
barbara

Dasz rade Rozaniec sila a nie zly co ciebie odciaga , ja odmawiam dwie NP i do tego Rozaniec ,Rozaniec rodzicow ,10 Rozanca do Ducha sw. i intencjach poleconych w ARMI JERYCH , za grzesznika wybranego prze Boga jednego czlonka z rodziny .adopcja dziecka poczetego, jest duzo ale czsem w drodze w pracy no i w domu na kolanach .Zostan z Bogiem i wytrwalosci.

marzena
Gość
marzena

Kochani dziekuje za wsparcie ,czesto modle sie nowenna ale ta wyjatkowo ciezko mi sie odmawia.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!