Marzena: podziekowanie za laski i opieke

Chce bardzo podziekowac Matce Bozej za wszystkie laski i opieke .Poprzednia nowenne przerwalam doslownie 2 tyg przed koncem ,teraz odmawiam ja jezcze raz w tej samej intencji nie wiem czy zostane wysluchana ale czuje niesamowita opieke Matki Bozej .

Dzisiaj koncze czesc blagalna ale zly mnie caly czas atakuje zebym przerwala ,czasami nie mam juz sily zwyczajnie nie chce mi sie modlic ze to nic nie da ale ta swiadomosc ze Matka jest przy mnie mnie uspokaja i modle sie dalej.Naleze jeszcze do trzech roz rozancowych i nie wiem czy nie za duzo tych modlitw na siebie wzielam .Za wszystkie laski MATKO DZIEKUJE.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
marzenabarbarapiotr Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
piotr
Gość
piotr

Marzenko, dasz rade 🙂 ja również odmawiam nowennę pompejańską juz…dopiero czwarta 😉 i do tego tak jak Ty należę do trzech róż.
Z Bohgiem

barbara
Gość
barbara

Dasz rade Rozaniec sila a nie zly co ciebie odciaga , ja odmawiam dwie NP i do tego Rozaniec ,Rozaniec rodzicow ,10 Rozanca do Ducha sw. i intencjach poleconych w ARMI JERYCH , za grzesznika wybranego prze Boga jednego czlonka z rodziny .adopcja dziecka poczetego, jest duzo ale czsem w drodze w pracy no i w domu na kolanach .Zostan z Bogiem i wytrwalosci.

marzena
Gość
marzena

Kochani dziekuje za wsparcie ,czesto modle sie nowenna ale ta wyjatkowo ciezko mi sie odmawia.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…