córka: Życie wieczne mojego dziadka

Nie zawsze byłam idealną córką dla Matki Bożej.
Read More

Asia: Dzięki Nowennie uwierzyłam w swoje siły

Nowennę odmawiałam w swoim imieniu. w czasie jej odmawiania myślałam że nic się nie zmienia. Ale teraz mogę napisać Maryja prowadzi modlących się, dodaje sił, pomaga odbudować poczucie własnej wartości, pokazuje co jest ważne w życiu. Dzięki Nowennie uwierzyłam w swoje siły i ma prace o którą się modliłam. Chwała...
Read More

Katarzyna: Szukam Boga codziennie

Szczęść Boże ! Chciałam się podzielić świadectwem o tym jak mnie Bóg uwolnił i uzdrowił z depresji. Jestem młodą kobietą i mialam problemy z depresją , zaburzeniami odżywiania , samo okaleczeniem i próbami samobójczymi przez mniej więcej 5 lat. Kiedy problemy się zaczeły odwrócziłam się od Boga i czułam jakbym była zdana na siebie.
Read More

Kinga: Nowe życie

Swoją przygodę z nowenną pompejańską rozpoczęłam już około półtora roku temu, jednak to odmówione w ostatnim czasie dwie nowenny wniosły najwięcej pozytywnych zmian w życiu moim jak i mojej rodziny. Przede wszystkim rozmowy z Maryją pomogły mi w jednym z najgorszych momentów mojego życia, oprócz pomocy w przetrwaniu tego złego czasu otrzymałam dar spokoju, radości, którego tak bardzo mi wcześniej brakowało.
Read More

Andrzej: moja droga do różańca

To trudna sytuacja finansowa,po utracie pracy,po zawale,po różnych problemach z wchodzącymi w swoje dorosłe życie dziećmi i wyjazd żony za pracą,na kilka miesięcy,były powodem że zacząłem modlitwę z Radiem Maryja.
Read More

Marcin: dość trudna sytuacja związana z miłoscią

Witam was wszystkich , 🙂 mam na imie Marcin mam 30 lat i chciałem opisać co sie stało w moim przypadku ,a więc początek mojej Nowenny to 1 maj tego roku a koniec Nowenny to 23 czerwiec.

To była moja druga Nowenna w moim życiu w intencji o wyzwolenie z nałogu alkoholowego dziewczyny z którą chciałem być (wiem ze to może być śmieszne ) ale coś do niej czułem dlatego ze idealnie pasujemy do siebie no i ona jest bardzo ładną dziewczyną. Przebieg całej mojej modlitwy bym praktycznie taki jak bym sie nie modlił wcale dlatego ze ona robiła takie głupstwa na które ja nie mogłem już patrzeć i nie mogłem słuchać jakie ona głupoty opowiada bo obgadywała mnie nawet. Ale mimo to ja żarliwe sie modliłem Nowenną i dotrwałem czasem miałem takie dni że to bez sensu chyba że ja prosze Matke Bożą żeby ją odmieniła i żebyśmy byli razem bo takie myśli miałem że Maryja pewnie woli żebym poznał inną dziewczyne a ta o którą sie modle żebym po prostu o niej zapomniał . No i minęły juz 2 miesiące i 2 tygodnie od zakończenia modlitwy i przez ten okres czasu wiecznie myślałem dlaczego Maryja ma inną wole , że może woli żebym ja był sam ,jednak przez ten okres czasu po Nowennie bez odpowiedzi modliłem sie jedynie Koronką do Miłosierdzia Bożego ale już o tamtą dziewczyne nie prosiłem i o wyzwolenie jej z nałogu tez nie, po prostu kontakt już straciliśmy a ja w moich myślach za wszelką cene chciałem zadusić tą ślepą moją miłość do niej . Ale jednak coś w jej życiu się stało mimo że upłynęło ponad 2 miesiące po mojej Nowennie to ona zaczęła sie odzywać że bardzo żałuje tego wszystkiego i że wybiera sie na leczenie z własnej woli . No i spotykamy sie i czuje że jestem jej jednak bardzo potrzebny ,a wcześniej byłem pewien że tak czy tak wszystko stracone co z nią związane ale jednak nie bo ona otrzymała silną wole poprawy , już inaczej myśli jak wtedy , już jest całkiem inna 🙂 . To jest dla mnie wielki szok i dowód że jeśli o coś prosimy w Nowennie Pompejańskiej i jeśli dotrwamy do końca , a nic sie nie dzieje to nie ma czym sie martwić tylko po prostu czekać bo ta wielka łaska jest już wypracowana modlitwą tylko po prostu WISI nad nami i jakiegoś dnia spadnie i jest niespodziewana przemiana 🙂 . Chce całym sercem podziękować Maryi za to że mnie wysłuchała , a to że musiałem czekać prawie 3 miesiące od zakończenia Nowenny to nie szkodzi 🙂 Ważne że zadziałało w taki sposób że bez Nowenny to by było nie możliwe , na pewno nie możliwe.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Marcin: dość trudna sytuacja związana z miłoscią"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bogdan2016
Gość
Bogdan2016

Dziekuje bardzo za Twoje swiadectwo, nawet nie wiesz jak bylo mi potrzebne!

Kasia
Gość

Dziękuję za to co napisałeś, popłakałam się.. może to nic dla jednych ale wiem że świadectwa takie przywracają wiarę… Życzę Wam jak najlepiej. Szczęść Boże

Ania
Gość

Wspaniale swiadectwo I niezwykle inspirujace! Bede module siê za Was, szczegolnie w ciagu moich nadchodzacych rekolekcji. Pozdrawiam

Aga
Gość

dziękuję za piękne świadectwo!!!! też się modlę o konkretnego chłopaka, co czasami zakrawa mi na skrajną głupotę, ale modlę się dalej!!! dzięki Twojemu świadectwu uwierzyłam, że wszystko skończy się dobrze!!!! 🙂

Marcin
Gość
Marcin

Ja się modlę o nawrócenie mojej byłej dziewczyny. Coś mi nie pozwala do końca o niej zapomnieć. Potrafiła mi napisać że się już od tej pory nie znamy. Nic złego jej nie zrobiłem, a pomimo tego ma ogromne żale i jakieś … no nienawidzi mnie teraz. Proszę o modlitwę za nią i za mnie bo mi jest już ciężko. Bóg zapłać i z Panem Bogiem

Agata
Gość

Módl się Marcin, ale poznaj też mechanizmy współuzależnienia. To ważne. Bądź konsekwentny wobec tej dziewczyny w sprawach terapii odwykowej. Uzależnienie to poważna sprawa. Jesteś zakochany i super ale też myśl o sobie. Niech Matka Boża Pompejańska ma Cię w swojej opiece! Z Bogiem!

Marian
Gość
Marian
Czytam świadectwo, czytam komentarze, ale to jest chyba coś nie tak. Chłopak, dziewczyna się modli o kogoś, ten zlewa,a ta/ten się modli. Nie mówię, aby się nie mdlić, to jest dobre, że komuś otwieramy wrota nieba swoją modlitwą, ale ludzie ogarnijcie się, to nie trzeba być Matką Boską, aby wiedzieć, że mają Was byli chłopacy/ dziewczyny w czterech literach. Tak, Aga twoje modlitwy o konkretnego chłopaka to głupota, to jak żebranie o sympatię Nędzy. Sądzę, że ido ciebie może i wróci, ale się obudzisz jednego dnia lata, lata później i będziesz wiedziała, że to była głupota. Marcin ,a ty się… Czytaj więcej »
Anna Miluk Tomasik
Gość
Anna Miluk Tomasik

Chwała 🙂 🙂 :-).

anna
Gość

piekne swiadectwo 🙂 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!