Karolina: Nowenna o uzdrowienie z trądziku

Wierzę, że to zasługa Matki Bożej
Read More

Amanda: Miej ufnośc w Bogu

Być ufnym? To znaczy co? Po prostu mówić Bogu: Nie rozumiem, ale jestem Ciebie pewien.
Read More

Alicja: Moje modlitwy zostały wysłuchane, jestem zdrowa !

Już od jakiegoś czasu zbierałam się do napisania swojego świadectwa, aby podzielić się z innymi swoją radością i zachęcić do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Elżbieta: Modlitwa o poczęcie

Pragnę podzielić się otrzymaniem łaski od Maryi. Odmawiałam Nowennę Pompejańską z prośbą o poczęcie dzieciątka i zostałam wysłuchana. Z medycznego punktu widzenia było to prawie niemożliwe ze względu na szereg poważnych nieprawidłowości, ale dla Boga i Maryi nie ma rzeczy niemożliwych.
Read More

Ewa: w trakcie modlitwy 32 dzień

Wierzę, że Matka Boża czuwa nade mną
Read More

Małgorzata: W trakcie modlitwy czułam obecność Matki Najświętszej,

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od znajomej, która modliła się w intencji chorego męża. Początkowo myślałam , że taka modlitwa jest nierealna, że nie znajdę na nią czasu, ale w końcu 7 października 2016 r.

zaczęłam odmawiać NP w intencji odzyskania przeze mnie zdrowia – odmówiłam dwie nowenny, w trakcie których moje zdrowie nie uległo poprawie, a nawet bóle się nasiliły, ale to nic, widocznie taka była wola Boża. W trakcie modlitwy czułam obecność Matki Najświętszej, czułam spokój i wiedziałam, że ze wszystkim się uporam – zdałam szczęśliwie wszystkie egzaminy i zaliczyłam pierwszy rok studiów pomimo moich 49 lat. W końcu trafiłam na dobrego specjalistę , który skierował mnie do szpitala, w którym wykonano zabieg ,po którym czuję lekką poprawę zdrowia, mam nadzieję, że z Bożą pomocą całkiem wyzdrowieję. Kolejną NP odmówiłam w intencji otrzymania łask i błogosławieństwa bożego dla mojej rodziny. I tak w trakcie modlitwy coś zaczęło się zmieniać na lepsze w mojej rodzinie- córka po powrocie z emigracji dostała bardzo dobrą pracę , w której dobrze zarabia i awansuje – pogodziła się również z mężem , a już myśleli o separacji, to samo dotyczy młodszej córki i jej męża- oboje zmienili prace na lepsze, córka bez problemu obroniła pracę magisterską , z którą wcześniej były problemy .Dziękuję Ci Matko za otrzymane łaski, czuwaj nad moją rodziną i wspieraj nas w każdej godzinie, wierzę, że z Twoją pomocą odzyskam również zdrowie, a bóle które mnie męczą od lat w końcu ustaną.Maryjo ufam Tobie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!