O: Nieprawdopodobne łaski

Witam wszystkich bardzo serdecznie już drugi raz. Pisałam tutaj kiedyś świadectwo na temat dwóch nowenn, które odmówiłam. Dziś pragnę to świadectwo poszerzyć, wzbogacić. Mam niespełna osiemnaście lat, a moja przygoda z nowenną zaczęła się w momencie, kiedy mój świat runął w gruzach.
Przeczytaj całość

Karina: Dziękuję Matko Boża

I wtedy uznałam, że tylko Matka Boża może pomóc mojemu mężowi.
Przeczytaj całość

Malwina: W środku nocy mój narzeczony wysłał do mnie smsa , że nie chce ślubu, bo zakochał się w innej kobiecie.

Modląc się tą Nowenną trzeba być przygotowanym na wszystko. Nigdy nie wiesz, co wymodlisz!
Przeczytaj całość

Jarek: Nadzieja dla młodych

Witam :) W pierwszych słowach chciałem podziękować Bogu za waszą stronę, bo dzięki niej dowiedziałem się o Nowennie Pompejańskiej. Jako młody chłopak nie za chętnie spędzam czas na modlitwie, jednak tutaj było inaczej. Jak prawie każdy młody człowiek zmagałem się z trądzikiem, niestety u mnie była to mocniejsza wersja tej...
Przeczytaj całość

D: Nowenna w intencji ochrony od szatana całej mojej rodziny

1 moja nowenne pompejanska zmowilam o uwolnienie od szatan byla to najtrudniejsza modlitwa dla mnie szatan atakowal ze wszystkich stron nie moglam spac przez okolo pol
Przeczytaj całość

Małgorzata: W trakcie modlitwy czułam obecność Matki Najświętszej,

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od znajomej, która modliła się w intencji chorego męża. Początkowo myślałam , że taka modlitwa jest nierealna, że nie znajdę na nią czasu, ale w końcu 7 października 2016 r.

zaczęłam odmawiać NP w intencji odzyskania przeze mnie zdrowia – odmówiłam dwie nowenny, w trakcie których moje zdrowie nie uległo poprawie, a nawet bóle się nasiliły, ale to nic, widocznie taka była wola Boża. W trakcie modlitwy czułam obecność Matki Najświętszej, czułam spokój i wiedziałam, że ze wszystkim się uporam – zdałam szczęśliwie wszystkie egzaminy i zaliczyłam pierwszy rok studiów pomimo moich 49 lat. W końcu trafiłam na dobrego specjalistę , który skierował mnie do szpitala, w którym wykonano zabieg ,po którym czuję lekką poprawę zdrowia, mam nadzieję, że z Bożą pomocą całkiem wyzdrowieję. Kolejną NP odmówiłam w intencji otrzymania łask i błogosławieństwa bożego dla mojej rodziny. I tak w trakcie modlitwy coś zaczęło się zmieniać na lepsze w mojej rodzinie- córka po powrocie z emigracji dostała bardzo dobrą pracę , w której dobrze zarabia i awansuje – pogodziła się również z mężem , a już myśleli o separacji, to samo dotyczy młodszej córki i jej męża- oboje zmienili prace na lepsze, córka bez problemu obroniła pracę magisterską , z którą wcześniej były problemy .Dziękuję Ci Matko za otrzymane łaski, czuwaj nad moją rodziną i wspieraj nas w każdej godzinie, wierzę, że z Twoją pomocą odzyskam również zdrowie, a bóle które mnie męczą od lat w końcu ustaną.Maryjo ufam Tobie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!