Maria: znalezienie pracy przez córkę

Nowennę do Matki Bożej Pompejańskiej odmawiam drugi raz prosząc o pomoc w pokonaniu życiowych problemów... Dziś chcę dołączyć do osób które wyrażają swą wdzięczność  Matuchnie za okazaną pomoc.Moja corka od 2 lat szukała pracy wysyłając CV...jednak bezskutecznie... Kilka dni  temu córka dostała pracę oraz 2 propozycje zatrudnienia :) Matuchno dziękuję...
Przeczytaj całość

Ewa: Problemy z koncentracją uwagi

Miałam duże problemy z koncentracją uwagi nie mogłam się nauczyć materiału obowiązującego na egzamin, odmawiałam Nowenne Pompejańską w tej intencji otrzymałam łaskę o Królowej Różańca Świętego. Uczę się teraz dużo szybciej moja koncentracja uwagi bardzo się poprawiła. Dziękuję Królowo Różańca Świętego.
Przeczytaj całość

Anna: Łaska uzdrowienia

Stwierdziłam, że nic mi innego nie zostało tylko polecić swój problem Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Jolka: Praca

Witam!!!Pragnę podzielić się krótkim świadectwem moich "zmagań" z Nowenną Pompejańską. Pierwszą przeszkodą było to czy dam radę odmawiać codziennie trzy różance i było dość trudno bo często zasypiałam i wydawało mi się, że nie wypełniam w pełni zobowiązania jakiego się podjęłam i pewnie tak było ale myślę, że Matka Boża...
Przeczytaj całość

Małgorzata: choroba

O nowennie pompejańskiej powiedział mi mój mąż jeszcze w zeszłym roku, jednak wtedy w ogóle nie pomyślałam o tym, aby ją odmawiać. Przeczytałam o modlitwie i stwierdziłam, że skoro nie mogę odmówić jednej części różańca to trzy tajemnice przez 57 dni z pewnością mi się nie uda. W grudniu zeszłego...
Przeczytaj całość

Magdalena: Uwolnienie

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w momencie, w którym uświadomiłam sobie, że alternatywne metody leczenia, które stosowałam od 10 lat oraz relaksacja, medytacja, którą praktykowałam i inne tego rodzaju rzeczy są niezgodne z religią katolicką, stają się zgubne i niebezpieczne. W czasie praktykowania tych różnych podejrzanych metod, uczęszczałam do kościoła, ale moja wiara nie była żywa, był to raczej rytuał wyniesiony z domu. Zupełnie nie dostrzegałam sprzeczności pomiędzy wspomnianymi metodami a wiarą w Boga.
Na początku tego roku, gdy szczególnie mocno zaczęłam wchodzić w te praktyki, wracając do mieszkania, nadepnęłam przypadkowo na miniróżaniec – jeden dziesiątek z krzyżykiem. Miałam ochotę zabrać go do domu, choć wcześniej nie modliłam się na różańcu. Niedługo po tym przypadkowo trafiłam na film o niebezpieczeństwach związanych z okultyzmem księdza Piotra Glassa. Uświadomiłam sobie, że osoby, z którymi miałam kontakt, uczestniczą w takich działaniach, a część z rzeczy, w których ja sama brałam udział, także należy do okultyzmu. Przeraziłam się, zaczęłam szukać informacji na ten temat. Natrafiłam na stwierdzenie, że aby uwolnić się od takiej przeszłości, należy zacząć od odmówienia nowenny pompejańskiej. Zaczęłam więc z żalem i skruchą odmawiać tę modlitwę.
Jestem plastyczką, zajmuję się m.in. animacją wykonywaną przy pomocy piasku. Po odmówieniu części błagalnej, pierwszego dnia części dziękczynnej, okazało się, że dostałam zlecenie na wykonanie podczas Światowych Dni Młodzieży, w obecności papieża, czternastej stacji drogi krzyżowej w piasku… Szczególnie mocno dotknęło mnie to, że ta wiadomość przyszła dokładnie na przełomie nowenny. Był to dla mnie znak, że w końcu podążam właściwą ścieżką i poczułam działanie miłosierdzia Bożego. Jestem z całego serca wdzięczna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Magdalena: Uwolnienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
agn.
Gość

Prześliczne byly te piaskowe stacje. Gratuluje talentu od Boga. Dziękuj za niego każdego dnia bo masz za co. Piękne świadectwo!

Kamila
Gość
Kamila

Mi też w zeszłym roku otworzyły się oczy po odmówieniu nowenny pompejańskiej, dzięki Bogu. Wykłady ks Glasa też bardzo mi pomogły i uświadomiły jak wiele zła wpuściłam do mojego życia. W ostatnim czasie ks Glas polecał nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły jako ostatnią deskę ratunkową dla zniewolonych. https://www.youtube.com/watch?v=HqWxVP8uynI Zbieram właśnie siły na tę nowennę. To wielka łaska od Boga, że mogła Pani brać udział w ŚDM i w obecności Papierza i wszystkich obecnych i jak i widzów malować 14 stację drogi krzyżowej.

Dorota
Gość

Piękne to świadectwo .

grazia
Gość
grazia

Jesteś śliczną dziewczyną.

Ania
Gość

Na ŚDM to była Pani???? Niezmiernie mi miło, ponieważ byłam tam i widziałam. Bóg obdarzył Panią wielkim darem, gratuluję. Będę pamiętać o Pani w dzisiejszej modlitwie. Pozdrawiam, Ania 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!