Asia: W poszukiwaniu Miłości

Przypadek? Nie sądzę… Dzień później gdzieś w Internecie natrafiłam na artykuł o Nowennie Pompejańskiej i doszłam do wniosku, że jak nic Różaniec da mi to zaufanie, o które Bóg prosi
Read More

EA: Podziękowanie za otrzymane łaski

Odmawiałam nowennę pompejańską(trzykrotnie) w intencji znalezienia pracy przez bliską mi osobę. Chwilami wątpiłam czy to ma sens ale coś ciągle kazało mi dalej wierzyć i modlić się. MOJA PROŚBA ZOSTAŁA WYSŁUCHANA. Radość wielka i chęć powiedzenia o otrzymanej łasce wszystkim .Matko Boża dziękuje i przepraszam za chwile zwątpienia. Bóg zapłać.
Read More

Lucyna 35: Expres od Maryi

Pomoc przyszła już po 8 dniach. Może nie dosłownie taka o jaka prosiłam ale rozwiązuje część sprawy. Na dzień dzisiejszy jestem już szczęśliwa. Nie przestaje sie modlic. Wierze ze mnie wslucha
Read More

Dorota: Dziękuję Maryjo za opiekę!

Szczęść Boże wszystkim. Pierwszą NP zaczęłam odmawiać w kwietniu 2016r., a w niedzielę 25.09.2016 skończyłam odmawiać drugą Nowennę Pompejańską.
Read More

Genowefa: Królowa Różańca Świętego jest ratunkiem w trudnych sprawach

Chcę złożyć świadectwo o wysłuchanej prośbie i otrzymanej łasce od Królowej Różańca Świętego. Nowennę "odkryłam" i zaczęłam się nią modlić, gdy moja synowa już parę miesięcy chorowała na raka płuc. Była po kilku chemiach, które przerwano, bo nie było pozytywnych efektów leczenia. Lekarze zdecydowali o radioterapii. Gdy zaczęłam modlitwę kończyły...
Read More

Magdalena: Uwolnienie

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w momencie, w którym uświadomiłam sobie, że alternatywne metody leczenia, które stosowałam od 10 lat oraz relaksacja, medytacja, którą praktykowałam i inne tego rodzaju rzeczy są niezgodne z religią katolicką, stają się zgubne i niebezpieczne. W czasie praktykowania tych różnych podejrzanych metod, uczęszczałam do kościoła, ale moja wiara nie była żywa, był to raczej rytuał wyniesiony z domu. Zupełnie nie dostrzegałam sprzeczności pomiędzy wspomnianymi metodami a wiarą w Boga.
Na początku tego roku, gdy szczególnie mocno zaczęłam wchodzić w te praktyki, wracając do mieszkania, nadepnęłam przypadkowo na miniróżaniec – jeden dziesiątek z krzyżykiem. Miałam ochotę zabrać go do domu, choć wcześniej nie modliłam się na różańcu. Niedługo po tym przypadkowo trafiłam na film o niebezpieczeństwach związanych z okultyzmem księdza Piotra Glassa. Uświadomiłam sobie, że osoby, z którymi miałam kontakt, uczestniczą w takich działaniach, a część z rzeczy, w których ja sama brałam udział, także należy do okultyzmu. Przeraziłam się, zaczęłam szukać informacji na ten temat. Natrafiłam na stwierdzenie, że aby uwolnić się od takiej przeszłości, należy zacząć od odmówienia nowenny pompejańskiej. Zaczęłam więc z żalem i skruchą odmawiać tę modlitwę.
Jestem plastyczką, zajmuję się m.in. animacją wykonywaną przy pomocy piasku. Po odmówieniu części błagalnej, pierwszego dnia części dziękczynnej, okazało się, że dostałam zlecenie na wykonanie podczas Światowych Dni Młodzieży, w obecności papieża, czternastej stacji drogi krzyżowej w piasku… Szczególnie mocno dotknęło mnie to, że ta wiadomość przyszła dokładnie na przełomie nowenny. Był to dla mnie znak, że w końcu podążam właściwą ścieżką i poczułam działanie miłosierdzia Bożego. Jestem z całego serca wdzięczna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AniagraziaDorotaKamilaagn. Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
agn.
Gość
agn.

Prześliczne byly te piaskowe stacje. Gratuluje talentu od Boga. Dziękuj za niego każdego dnia bo masz za co. Piękne świadectwo!

Kamila
Gość
Kamila

Mi też w zeszłym roku otworzyły się oczy po odmówieniu nowenny pompejańskiej, dzięki Bogu. Wykłady ks Glasa też bardzo mi pomogły i uświadomiły jak wiele zła wpuściłam do mojego życia. W ostatnim czasie ks Glas polecał nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły jako ostatnią deskę ratunkową dla zniewolonych. https://www.youtube.com/watch?v=HqWxVP8uynI Zbieram właśnie siły na tę nowennę. To wielka łaska od Boga, że mogła Pani brać udział w ŚDM i w obecności Papierza i wszystkich obecnych i jak i widzów malować 14 stację drogi krzyżowej.

Dorota
Gość

Piękne to świadectwo .

grazia
Gość
grazia

Jesteś śliczną dziewczyną.

Ania
Gość
Ania

Na ŚDM to była Pani???? Niezmiernie mi miło, ponieważ byłam tam i widziałam. Bóg obdarzył Panią wielkim darem, gratuluję. Będę pamiętać o Pani w dzisiejszej modlitwie. Pozdrawiam, Ania 🙂