Magdalena: Uwolnienie

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w momencie, w którym uświadomiłam sobie, że alternatywne metody leczenia, które stosowałam od 10 lat oraz relaksacja, medytacja, którą praktykowałam i inne tego rodzaju rzeczy są niezgodne z religią katolicką, stają się zgubne i niebezpieczne. W czasie praktykowania tych różnych podejrzanych metod, uczęszczałam do kościoła, ale moja wiara nie była żywa, był to raczej rytuał wyniesiony z domu. Zupełnie nie dostrzegałam sprzeczności pomiędzy wspomnianymi metodami a wiarą w Boga.
Na początku tego roku, gdy szczególnie mocno zaczęłam wchodzić w te praktyki, wracając do mieszkania, nadepnęłam przypadkowo na miniróżaniec – jeden dziesiątek z krzyżykiem. Miałam ochotę zabrać go do domu, choć wcześniej nie modliłam się na różańcu. Niedługo po tym przypadkowo trafiłam na film o niebezpieczeństwach związanych z okultyzmem księdza Piotra Glassa. Uświadomiłam sobie, że osoby, z którymi miałam kontakt, uczestniczą w takich działaniach, a część z rzeczy, w których ja sama brałam udział, także należy do okultyzmu. Przeraziłam się, zaczęłam szukać informacji na ten temat. Natrafiłam na stwierdzenie, że aby uwolnić się od takiej przeszłości, należy zacząć od odmówienia nowenny pompejańskiej. Zaczęłam więc z żalem i skruchą odmawiać tę modlitwę.
Jestem plastyczką, zajmuję się m.in. animacją wykonywaną przy pomocy piasku. Po odmówieniu części błagalnej, pierwszego dnia części dziękczynnej, okazało się, że dostałam zlecenie na wykonanie podczas Światowych Dni Młodzieży, w obecności papieża, czternastej stacji drogi krzyżowej w piasku… Szczególnie mocno dotknęło mnie to, że ta wiadomość przyszła dokładnie na przełomie nowenny. Był to dla mnie znak, że w końcu podążam właściwą ścieżką i poczułam działanie miłosierdzia Bożego. Jestem z całego serca wdzięczna.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Magdalena: Uwolnienie"

Powiadom o
avatar
agn.
Gość

Prześliczne byly te piaskowe stacje. Gratuluje talentu od Boga. Dziękuj za niego każdego dnia bo masz za co. Piękne świadectwo!

Kamila
Gość
Kamila

Mi też w zeszłym roku otworzyły się oczy po odmówieniu nowenny pompejańskiej, dzięki Bogu. Wykłady ks Glasa też bardzo mi pomogły i uświadomiły jak wiele zła wpuściłam do mojego życia. W ostatnim czasie ks Glas polecał nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły jako ostatnią deskę ratunkową dla zniewolonych. https://www.youtube.com/watch?v=HqWxVP8uynI Zbieram właśnie siły na tę nowennę. To wielka łaska od Boga, że mogła Pani brać udział w ŚDM i w obecności Papierza i wszystkich obecnych i jak i widzów malować 14 stację drogi krzyżowej.

Dorota
Gość

Piękne to świadectwo .

grazia
Gość
grazia

Jesteś śliczną dziewczyną.

Ania
Gość

Na ŚDM to była Pani???? Niezmiernie mi miło, ponieważ byłam tam i widziałam. Bóg obdarzył Panią wielkim darem, gratuluję. Będę pamiętać o Pani w dzisiejszej modlitwie. Pozdrawiam, Ania 🙂

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij