Katarzyna: Uzdrowienie syna z choroby

Mój dwudziestoletni syn od sześciu lat chorował na kamicę woreczka żółciowego. W tym czasie, ze względu na stan zdrowia, konieczne były kilkukrotne pobyty w szpitalu na ostrych dyżurach. Pod koniec lipca 2015 r. syn trafił do szpitala z kamicą woreczka żółciowego, ostrym zapaleniem trzustki (około piętnastokrotne przekroczenie dopuszczalnej normy) i żółtaczką mechaniczną.
3 sierpnia 2015 r. rozpoczęłam odmawiać błagalną część nowenny pompejańskiej w intencji uzdrowienia syna z kamicy woreczka żółciowego. 30 sierpnia o godzinie 12 byłam z synem i mężem na Mszy Świętej o uzdrowienie. Wieczorem rozpoczęłam część dziękczynną nowenny pompejańskiej. Tego wieczoru i w nocy syn doznał bólów woreczka żółciowego (kolejny atak). Zamierzaliśmy udać się do szpitala na ostry dyżur, jednakże około godziny trzeciej w nocy ból ustąpił i do dziś się nie pojawił. Mąż również modlił się w intencji uzdrowienia syna.
W trakcie wieloletniej choroby zostały wykonane liczne badania USG potwierdzające złogi, w tym badanie wskazujące na skupisko złogów o wymiarach 9 x 30 mm. W czasie ostatniego pobytu w szpitalu przeprowadzono zabieg ERCP ze sfinkterotomią i ewakuacją niewielkiej ilości błota żółciowego. Szpital zalecił planowy zabieg usunięcia woreczka żółciowego. Ostatnie badanie USG wykonane w lutym 2016 r. wykazało brak jakichkolwiek złogów. Dwóch niezależnych od siebie lekarzy (jeden – chirurg ze szpitala, a drugi – rodzinny) użyli sformułowania: „a jednak cuda się zdarzają”. Posiadam dokumentację medyczną obrazującą przebieg choroby – pobyty w szpitalach i wyniki badań USG.
Jestem z całego serca wdzięczna Matce Boskiej Pompejańskiej za uzdrowienie mojego syna.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Katarzyna: Uzdrowienie syna z choroby"

Powiadom o
avatar
Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję za świadectwo, bardzo się cieszę i dziękuję jeszcze raz.

BARBARA
Gość
BARBARA

CHWAŁA PANU ! , CHWAŁA MARYI !- PIĘKNE ŚWIADECTWO !

Anna
Gość

Bogu niech będą dzięki i Matce Najświętszej. !!!

karina
Gość
karina

Dziekuje Matce Najswietszej za wszystko. Rozaniec do Matki Przenajswietszej odmawiam od lat. Kiedy koncze jeden zaraz zaczynam druigi. Czesciowo jestem wysluchana – nie zrazam sie tym ze nie wszystko, ale ufam Najswietszej M.Boskiej i dziekuje za wszystkie laski jakie mnie okazala.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij