Julia: Maryja uzdrowiła moją psychikę z anoreksji

Witam. Modliłam się Nowenną Pompejańską (24.06-16.08) o kontakt z moim byłym chłopakiem. Jednak Maryja lepiej wiedziała co dla mnie lepsze i dała mi to czego w tym czasie potrzebowałam najbardziej a nie zdawałam sobie z tego sprawy.

Uzdrowiła moją psychikę z anoreksji. Już po kilku dniach od modlitwy poczułam, że coś mi podpowiedziało, że doszczętne liczenie każdej kalorii nie ma sensu. I zaczęłam normalnie jeść. Matko Przenajświętsza dziękuję Ci. Myślałam, że to będzie trwać do końca mojego życia.
Na początku części dziękczynnej szatan nie dawał mi zasnąć. Odczuwałam duży strach i poczucie, że ktoś jeszcze jest w pomieszczeniu. Modliłam się wtedy do św. Michała Archanioła. Lęk znikał.
Po zakończeniu Nowenny zmieniło się moje nastawienie w stosunku do tego chłopaka. Już nie chcę z nim być za wszelką cenę. Takiej opcji nie przyjmowałam do wiadomości przed Nowenną.
Matka Boża lepiej wie co dla nas będzie lepsze.
Odmawiam już kolejną Nowennę. Pokochałam te spotkania z Maryją!
Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego! Chwała Tobie na wieki.

Barbara: Pod Jej opieką

Od momentu gdy dowiedziałam się że mam nowotwór złośliwy, wziełam do ręki różaniec i zaczełam odmawiać nowennę. Dziś mija 3 lata i wynik dobre.Dziękuję ci matko proszę o dalszą opiekę i nie opuszczaj mnie.
Przeczytaj

Wdzięczna Matce: wysłuchana modlitwa

Czuję nieustającą jej opiekę nad moimi dziećmi , chroni ich od złego jestem spokojna o dzieci , bo wiem , że Matka nad nimi ciągle czuwa
Przeczytaj

Agnieszka: Uzdrowienie z raka

Mam na imię Agnieszka Nowennę Pompejańska odmawiam już poraz czwarty za każdym razem była inna intencja Matka Boża może nie do koń ca spełniała moje prośby ale w tym czasie otrzymywałam wiele łask dotyczących mojego życia i mojej rodziny.
Przeczytaj

Wojtek: Niedowład u synka

Przyznam szczerze, że przez jakiś czas trudno było mi się zabrać, ża napisanie tego świadectwa... Coś mnie od tego odciągało ... Dzięki Bogu udało mi sie dziś na to zdobyć. Pierwszą swoją nowennę postanowiłem odmawiać we wrześniu zeszłego roku. Dowiedziałem się wtedy, że mój dwuletni synek ma śladowy niedowład prawej strony ciała. Była to informacja, która wtedy na pewien czas zwaliła mnie z nóg.
Przeczytaj

Lidia: Módlmy się nieustannie

Szczęść Boże. Odmawiam olejne Nowenny Pompejańskie ben dnia przerwy. Wierzę, że zostaną wysłuchane. Nasza kochana Mateńka nigdy nikogo nie zostawia bez pomocy. W pierwszej Nowennie prosiłam o zdanie matury przez mojego syna. Bał się j.polskiego ustnego, a zdał na 100 %!!!.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Julia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Julia
Gość
Julia