Monika: dotknelam dna emocjonalnego

Dziekuje z calego serca Matce Bozej,ze moge dzieki Niej doswiadczac Milosierdzia Bozego! Bog Zaplac
Przeczytaj całość

Katarzyna: moje świadectwo nowenny pompejańskiej

Witam wszystkich czcicieli Matki Bożej Różańcowej. Pragnę i ja się podzielić swoim świadectwem pomocy uzyskanej od Mateńki i Boga Miłosiernego. O nowennie dowiedziałam się przeglądając internet i szukając modlitwy za moje chore dziecko w grudniu 2013. Oczywiście nie podjęłam jej od razu bo wydawało mi się za ciężka. W styczniu...
Przeczytaj całość

Monika: dręcząca mnie dolegliwość ustąpiła

Nie złożyłam wtedy świadectwa, co powinnam była zrobić od razu, teraz moje dolegliwości powróciły, ale wierzę że ustąpią zupełnie. Maryjo- Matko Nasza Bądź pochwalona.
Przeczytaj całość

Wnuczka: modliłam się o Niebo

Wszystkich Nas miej w Swej Matczynej opiece:-).
Przeczytaj całość

Dominika: Matka Boża Pompejańska daje wskazówki z nieba …

Szczęść Boże. Pragnę złożyć świadectwo.Swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać, w sumie to zaczęłyśmy wraz z mamą dnia 16 marca. Przez jakiś czas przymierzałam się do tej modlitwy, ale w końcu postanowiłam, że muszę poprosić Świętą Mateczkę, bo inaczej nie damy rady.Przeczytaj Dominika: Matka Boża Pompejańska daje wskazówki...
Przeczytaj całość

Julia: Maryja uzdrowiła moją psychikę z anoreksji

Witam. Modliłam się Nowenną Pompejańską (24.06-16.08) o kontakt z moim byłym chłopakiem. Jednak Maryja lepiej wiedziała co dla mnie lepsze i dała mi to czego w tym czasie potrzebowałam najbardziej a nie zdawałam sobie z tego sprawy.

Uzdrowiła moją psychikę z anoreksji. Już po kilku dniach od modlitwy poczułam, że coś mi podpowiedziało, że doszczętne liczenie każdej kalorii nie ma sensu. I zaczęłam normalnie jeść. Matko Przenajświętsza dziękuję Ci. Myślałam, że to będzie trwać do końca mojego życia.
Na początku części dziękczynnej szatan nie dawał mi zasnąć. Odczuwałam duży strach i poczucie, że ktoś jeszcze jest w pomieszczeniu. Modliłam się wtedy do św. Michała Archanioła. Lęk znikał.
Po zakończeniu Nowenny zmieniło się moje nastawienie w stosunku do tego chłopaka. Już nie chcę z nim być za wszelką cenę. Takiej opcji nie przyjmowałam do wiadomości przed Nowenną.
Matka Boża lepiej wie co dla nas będzie lepsze.
Odmawiam już kolejną Nowennę. Pokochałam te spotkania z Maryją!
Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego! Chwała Tobie na wieki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Julia: Maryja uzdrowiła moją psychikę z anoreksji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Julia
Gość

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!