Michał: Sytuacja w pracy była bardzo niepewna

I tym razem rownież zostało błaganie wysłuchane! W ostatni dzień częsci błagalnej dostałem potwierdzenie ze wszystko jest dobrze i sukcesy sie pokazały. Nie wiem naprawde jak to jest możliwe ale Matka Boska kolejny raz pomogła, i jestem bardzo bardzo wdzięczny.
Read More

Karolina: praca

Witam kochani! Chciałam się podzielić tym świadectwem, ponieważ ciąży mi to na sercu abym i ja złożyła tutaj świadectwo. Niestety nie udało mi się dokończyć części dziękczynnej nowenny,ale moja prośba została spełniona. Może zacznę od początku. O nowennie dowiedziałam się w Internecie, ponieważ juz długo nie mogłam znaleźć pracy. Szukałam...
Read More

Magdalena: otrzymalam bardzo dużo innych łask

Magdalena: otrzymalam bardzo dużo innych łask
Read More

Paweł: modlę się o szczęśliwe ukończenie budowy i wyjście z długów

Odmówiłem już jedną Nowennę s teraz jestem w trakcie drugiej i jakby coś drgnęło a przynajmniej odzyskałem spokój i wiarę że dam radę.
Read More

Iwona: Nawrócenie męża….

Szczęść BOŻE! Nowennę odmawiałam pięć razy po kolei. Jest z nią tak, że jak się zacznie to nie można skończyć przestać jej odmawiać… Oczywiście szatan mąci i przeszkadza, ale trzeba wytrwać..
Read More

Ewelina: pomoc na codzień

Odmawiam już kolejną nowennę o potrzebne łaski dla mojej młodszej córki. Chciałabym wszystkich zachęcić do odmawiania tej cudownej modlitwy.

Maryja nasza mama towarzyszy mi na co dzień pomagając w codziennych sprawach. Młodsza córka miała problemy hematologiczne odmawiając nowennę za starszą córkę otrzymałam łaskę zdrowia dla młodszej. Starsza przestała obgryzać paznokcie zaczęła zwracać uwagę jak się odżywia co jest ważne ze względu na problemy z sercem. Wcześniej moje prośby nic nie dawały. Może nie są to wielkie rzeczy, ale dla mnie ogromnie dużo znaczą i widzę jak na co dzień dba o moją rodzinę ta najlepsza z Matek. Proszę odmawiajcie tę niesamowitą modlitwę. Czas zawsze się znajdzie jak się chce. Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o