Córka: Po zakończeniu pierwszej Nowenny wiedziałam już nie spocznę!

Nie liczyłam, że spotka mnie tyle dobrego. Obecnie mówię kolejną Nowennę, planuję już następne i... tak już będzie do końca...
Read More

Anna: udało się!

Dziś skończyłam swoja drugą nowennę ,  tym razem za dusze czyśćcowe. Część błagalna jakoś mi szła, za to dziękczynna to samo klepanie,ale postanowiłam ze mimo tego klepania ja skończę. Przeczytaj Anna: udało się!
Read More

Darek: Kiedy już prawie straciłem nadzieję

Przez wiele lat prowadziłem działalność gospodarczą w jednym z krajów Unii Europejskiej.Po wejściu Polski do Unii Europejskiej wielu Polaków prowadziło tam działalności gospodarcze rządowi tego kraju się to nie podobało dlatego wytoczyli walkę i w ten sposób nagle Polskie firmy nie tylko moja otrzymały do zapłaty podwójne podatki i ubezpieczenia nie będę opisywał szczegółów bo to kilka teczek dokumentów i kilka lat w sądzie spędzonych wszyscy przegrywali sprawy sądowe i ja również bo była to sprawa polityczna byliśmy bezślini.
Read More

Robert: Przemiana życia

Szczęść Boże! Chciałbym złożyć tutaj świadectwo o mojej krucjacie modlitewnej jak ja to nazwę,ze względu na to iż kiedyś zmówienie Różańca było dla mnie czymś niesłychanie trudnym i monotonnym.Zacznę od tego że w moim rodzinnym domu Ojciec wychowuje mnie w bardzo patriotycznym nastroju.Historią Polski karmił mnie od małego szkraba,całą trylogię...
Read More

Justyna: We wspomnienie Matki Bożej z Guadalupe zobaczyłam na usg swoją ciąż

Dołączyłam do grona osób odmawiających Nowennę Pompejańską razem z O. Adamem Szustakiem która rozpoczynała się 1 listopada a kończyła 24 grudnia. Intencją było poczęcie dziecka- jesteśmy z mężem 7,5 roku po ślubie i bezskutecznie staraliśmy się o dziecko przez cały ten czas.
Read More

Ewa: Msza Święta

Pragnę złożyć świadectwo po odprawionej Mszy Świętej zbiorowej w Pompejach 25 kwietnia 2016 r. Prosiłam o modlitwę w intencji znajomej, u której wykryto guza trzustki. Podczas zabiegu okazało się, że nic tam nie ma i operacja była niepotrzebna. Dziękuję za modlitwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!