Małgorzata: Opieka Maryi

Szczęść Boże jest to moje pierwsze świadectwo mimo, że pierwszą NP odmówiłam już parę lat temu. Nie pamiętam dokładnie o co wtedy prosiłam Maryję
Read More

Klaudia: Guz okazał się zupełnie niegroźny

O nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojego chłopaka i jego kolegi, którym zwierzałam się z moich problemów. U mojej mamy podejrzewano nowotwór złośliwy (mięsak). Właściwie to pozostawało określenie jego rodzaju, bo lekarz od razu wykluczył możliwość "łagodnej" zmiany. W dniu kiedy mama pojechała na badania i wykonanie rezonansu magnetycznego, ja...
Read More

Anna: Maryja wysłuchała nasze prośby

Jestem osobą samotną przed pięćdziesiątką. Dzięki siostrze odkryłam Nowennę Pompejańską. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 22 nowenny. Mówię ją już codziennie bez przerwy przez 2 lata. Ona naprawdę uzależnia. Dzięki nowennie pogłębiła się moja wiara, odeszły lęki i troski. Powierzyłam siebie i bliskich Maryi. Czuję radość i ufność w jej dobroć.
Read More

Elżbieta: Nowenna nie do odparcia

Po raz pierwszy dowiedziałam się o niej kilka lat temu. Mojej mamie powiedziała ciocia, mama mnie. Miałam skserowany artykuł z jakiegoś czasopisma katolickiego i właśnie zaczynałam 10-dniową pielgrzymkę. Przeczytałam o łaskach płynących z odmawiania tej modlitwy i o tym, że jest nie do odparcia (Po prostu lekarstwo na wszystko. 100%...
Read More

Justyna: Modlitwa moją siłą!

Kiedyś nie potrafiłam otwarcie rozmawiać o Bogu, teraz wręcz czuję potrzebę, by uświadamiać ludziom jak wiele łask Pan dla nas przygotował, właśnie za pośrednictwem nowenny.
Read More

Daria: O potrzebne łaski dla taty

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się na pielgrzymce do Częstochowy. Od razu pomyślałam o modlitwie za mojego tatę. Nie prosiłam Maryji o nic konkretnego, bo wiem, że Bóg sam wie co dla niego będzie najlepsze.

Zaraz po pielgrzymce zaczełam odmawiać nowennę. Mój tata był w bardzo tokstycznym i nieszczęśliwym związku. Prowadził bardzo zły, niezdrowy i wykańczający tryb życia. Popadał w długi, wiecznie nie miał pieniędzy i jego firma upadała. Nic tylko popaść w depresje! Wisieńką na torcie jest jego negatywny stosunek do kościoła katolickiego, jakieś wymyślne interpretacje na temat Boga i zafascynowanie religiami świata. Miałam więc dużo determinacji, aby wytrwać w tej modlitwie. W trakcie tego czasu starałam się nie myśleć, że jeszcze nie widać żadnych zapowiadających się zmian. Różaniec odmawiałam dosłownie wszędzie! Idąc na uczelnię, jadąc autobusem, pociągiem, nawet zasypiałam podczas odmawiania różańca. Po paru tygodniach było mi coraz trudniej, motywacja spadała. Aż w końcu udało się! Skończyłam całą modlitwe! Dziękuję Maryjo, że każdego dnia dodawałaś mi sił. Bez Ciebie nie podołałabym temu wyzwaniu. Po skończeniu nowenny dosyć szybko zapomniałam, że ją odmawiałam i że, modliłam się o łaski dla taty. Po 2 miesiącach tata poznał kobietę z którą jest do dziś (8. miesiąć). Dziękuję Maryjo za tą kobietę. Daje ona mojemu tacie miłość, opiekę i spokój. W końcu w jego życiu zapanowała harmonia. Powoli uwalnia się od tokstycznej kobiety z poprzedniego wziązku, chociaż nie jest to proste, ponieważ prowadzą razem firmę. Tata wyszedł z długów, jego praca nabiera tępa. Ma dużo zapału na kolejny rok. Dopiero po kilku miesiacach uświadomiłam sobie, że to wszystko dzieło Maryji Panny. Dzięki niej życie mojego taty potoczyło się najlepszą z możliwych dróg. Lepiej niż mogłam to sobie wtedy wyobrazić. Maryjo dokonałaś w naszym życiu prawdziwego cudu! Chwałą Tobie! Niestety mój tata nie nawrócił się jeszcze i nie lubi rozmawiać ze mną o Jezusie, ale jestem bardzo cierpliwa. Wiem że Maryja mu pomoże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Daria: O potrzebne łaski dla taty"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Modlitwa za ojca napewno Bog cie wyslucha . Piekne swiadectwo!

Robert
Gość
Robert

Mysle,Dario,ze powinnas moze odmowic jeszcze jedna Nowenne o nawrocenie Twojego taty.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!