T.N-Matka Boża pełna miłości

Za wszelkie łaski jakie otrzymałam od Pana Boga za pośrednictwem Matki Bożej Różańcowej z Pompejów, dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej i korzystania z Sakramentów Św.
Przeczytaj całość

Kasia: Opieka Matki Bożej nad mamą

Nowenne znalazłam w internecie, szukając modlitwy za zdrowie mamy. Modlilam się wlasnie w tej intencji. To czy moje prośby zostały calkowicie wysluchane okaże się dopiero później (po skonczonym leczeniu), ale juz teraz wiem, ze otrzymałam wiele innych łask. Mama bardzo dobrze znosi ciężkie i wyczerpujące leczenie, ma bardzo dobre wyniki i na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że zostanie wyleczona.
Przeczytaj całość

Anna: Różaniec, który zbliża

Rodzice mojego chłopaka są w skomplikowanym związku - po ślubie kościelnym, bez rozwodu, lecz mieszkają osobno od ponad 10 lat. Z opowiadań ukochanego wiem, jak bardzo im obojgu brakuje drugiej bliskiej osoby obok, jak cierpi na tym ich rodzina i jak ciężko im jest sobie wybaczyć nawzajem.
Przeczytaj całość

Marzena: Maryja uratowała mojego szwagra przed śmiercią!

Chcę podziękować Maryi za łaskę zdrowia.Uratowała mojego szwagra przed śmiercią.Operacja udana.Jest lepiej.Dziękuję Ci Maryjo.!!
Przeczytaj całość

Darek: zdany egzamin na prawo jazdy

Ja zdałem za 5 razem egzamin na prawo jazdy. Ową nowennę zaczełęm odmawiać po moim drugim oblanym egzaminie i automatycznie placu. Ta modlitwa naprawdę pomaga. Na 4 egzaminie jeździłem dobrze ale zagapiłem się w 42 minucie i wjechałem na czerwonym świetle. Gdybym zdał 4 egzamin czułbym się zbyt pewny siebie....
Przeczytaj całość

Daria: O potrzebne łaski dla taty

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się na pielgrzymce do Częstochowy. Od razu pomyślałam o modlitwie za mojego tatę. Nie prosiłam Maryji o nic konkretnego, bo wiem, że Bóg sam wie co dla niego będzie najlepsze.

Zaraz po pielgrzymce zaczełam odmawiać nowennę. Mój tata był w bardzo tokstycznym i nieszczęśliwym związku. Prowadził bardzo zły, niezdrowy i wykańczający tryb życia. Popadał w długi, wiecznie nie miał pieniędzy i jego firma upadała. Nic tylko popaść w depresje! Wisieńką na torcie jest jego negatywny stosunek do kościoła katolickiego, jakieś wymyślne interpretacje na temat Boga i zafascynowanie religiami świata. Miałam więc dużo determinacji, aby wytrwać w tej modlitwie. W trakcie tego czasu starałam się nie myśleć, że jeszcze nie widać żadnych zapowiadających się zmian. Różaniec odmawiałam dosłownie wszędzie! Idąc na uczelnię, jadąc autobusem, pociągiem, nawet zasypiałam podczas odmawiania różańca. Po paru tygodniach było mi coraz trudniej, motywacja spadała. Aż w końcu udało się! Skończyłam całą modlitwe! Dziękuję Maryjo, że każdego dnia dodawałaś mi sił. Bez Ciebie nie podołałabym temu wyzwaniu. Po skończeniu nowenny dosyć szybko zapomniałam, że ją odmawiałam i że, modliłam się o łaski dla taty. Po 2 miesiącach tata poznał kobietę z którą jest do dziś (8. miesiąć). Dziękuję Maryjo za tą kobietę. Daje ona mojemu tacie miłość, opiekę i spokój. W końcu w jego życiu zapanowała harmonia. Powoli uwalnia się od tokstycznej kobiety z poprzedniego wziązku, chociaż nie jest to proste, ponieważ prowadzą razem firmę. Tata wyszedł z długów, jego praca nabiera tępa. Ma dużo zapału na kolejny rok. Dopiero po kilku miesiacach uświadomiłam sobie, że to wszystko dzieło Maryji Panny. Dzięki niej życie mojego taty potoczyło się najlepszą z możliwych dróg. Lepiej niż mogłam to sobie wtedy wyobrazić. Maryjo dokonałaś w naszym życiu prawdziwego cudu! Chwałą Tobie! Niestety mój tata nie nawrócił się jeszcze i nie lubi rozmawiać ze mną o Jezusie, ale jestem bardzo cierpliwa. Wiem że Maryja mu pomoże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Daria: O potrzebne łaski dla taty"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Modlitwa za ojca napewno Bog cie wyslucha . Piekne swiadectwo!

Robert
Gość
Robert

Mysle,Dario,ze powinnas moze odmowic jeszcze jedna Nowenne o nawrocenie Twojego taty.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!