Natalia: Cud narodzin dziecka

Moja historia zaczęła się 2 lata temu, kiedy zaszłam w ciążę i ją straciłam. Pojawiło się we mnie wtedy silne pragnienie posiadania dziecka. Niestety ponowne zajście w ciążę nie było łatwe. Zamiast pomocy u Boga zaczęłam szukać pomocy u lekarzy. Badania, tabletki, kontrole cyklu, łzy... nic nie przynosiło efektu. Dopiero wizyta kolędowa duszpasterza i otrzymana od niego modlitwa o cud zaczęła zmieniać moje postrzeganie problemu.
Przeczytaj całość

gosia: sesja

Kilka lat temu odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji zdanych egzaminów moich dzieci. Wtedy po raz pierwszy oboje wspaniale zaliczyli sesję w pierwszym terminie. Było to bardzo budujące, bo dotychczas bywało różnie, zawsze któreś z nich miało coś 'do tyłu'. Mając w pamięci tamtą intencję i efekty, od kilku miesięcy usiłuję...
Przeczytaj całość

Grażyna: Gdy zaczęłam odmawiać 1 część nowenny, byłam jak uskrzydlona

Mój kontakt z Nowenną Pompejańską zaczął się bardzo optymistycznie. Gdy zaczęłam odmawiać 1 część nowenny , byłam jak uskrzydlona. Myślami byłam już przy następnych intencjach, a miałam wiele pomysłów i potrzeb aby się modlić.
Przeczytaj całość

Joanna: Moje świadectwo

Ufam Matce Boskiej, że moja prośba zostanie wysluchana jeśli tylko jest to zgodne z wolą Boga.
Przeczytaj całość

Anna: pomoc w uzdrowieniu z depresji

Depresja to trudna choroba i zrozumieć może ją w pełni tylko ten, który ją przechodził. Od 5 lat miałam z nią problem. Brałam leki psychotropowe, a kiedy tylko z nich "zeszłam" po jakimś czasie znów musiałam do nich wracać. Ciągle czułam jakiś niewyjaśniony lęk, niepokój, brak pewności siebie. Miałam wrażenie,...
Przeczytaj całość

Basia: Prośba o uporządkowanie życia.

Chciałabym serdecznie wszystkich wątpiących w skuteczność tej modlitwy zapewnić, że jest to najskuteczniejszy sposób na uzyskanie łask, a tym samym na zmianę swojego życia.

Modlę się już od dłuższego czasu i proszę o rożne łaski. Jedną z nich o której chcę napisać była prośba o zmianę stanowiska pracy, polepszenie tym samym warunków finansowych, ale przede wszystkim prosiłam Matkę Boską o możliwość wykorzystania w pełni moich umiejętności, jeśli oczywiście taka jest Jej wola i widzi u mnie te umiejętności. Nie wiem czy nastąpiło to w trakcie odmawiania, czy już po zakończeniu, ale stało się tak, że zaproponowano mi lepsze stanowisko, na którym nie dość że mam ciekawszy zakres pracy to jeszcze co dzień się czegoś uczę. Jestem zadowolona idąc do pracy, jestem wdzięczna człowiekowi który powiedział, że potrzebuje właśnie mnie, a nade wszystko jestem wdzięczna Matce Boskiej bo to wszytko dzięki Jej staraniom. Ponad to co się wydarzyło, w trakcie modlitwy otrzymałam wiele innych łask, łaskę spokoju, szczęścia które nie wiem skąd …po prostu czułam się szczęśliwa z tym co mam. Zły oczywiście przeszkadzał, jak zabierałam się za modlitwę często, zwłaszcza na początku, czułam się źle. Było mi niedobrze, jakbym się czymś zatruła. Ale po kolejnych dniach ustąpił, słabiej już dokuczał, wie że nie ma szans z Matką Boską!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Basia: Prośba o uporządkowanie życia."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agata
Gość

Basiu! Piękne, emanujące szczęściem i radością świadectwo! Piszesz tak radośnie że wzmacnia to jego wiarygodność! Przeczytałam je dwukrotnie i pisze po raz drugi komentarz- pierwszy nie wiem czemu się nie ukazał. W Twoim przekazie jest tyle siły, dobra, radości że udziela się czytającemu. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę, by ten stan ducha pozostał z Toba juz zawsze! Z Bogiem!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!