Natalia: Przebaczenie i spokój

Chciałabym złożyć świadectwo dotyczące mojego życia z Nowenną Pompejańską . Nowennę Pompejańską odmawiam nieustannie od 8 grudnia 2016 roku, na początku było mi bardzo ciężko, niewiara w to że dam radę, że nic z tego nie będzie . Najświętsza Panienka mi pomogła ,tak naprawdę to mnie znalazła, wiele razy natknęłam się na Nowennę Pompejańską w internecie ,ale bardzo przerażało mnie to jak inni opisują ,że "zły wtedy działa"
Przeczytaj całość

Iza: cudowna nowenna

Nowennę zmówiłam 2 razy,dziś mam ostatni dzień drugiej,za pierwszym razem razem prośba może nie została tak wysłuchana jak ja bym chciała,ale tak,że nie ma już tego problemu.który był,druga prośba tak samo,w dodatku dziś,w ostatnim dniu dostałam pracę,której szukałam od roku,jestem spokojniejsza i patrzę z dużym optymizmem w przszyłość,nowenna weszła mi...
Przeczytaj całość

Magda: W intencji powiększenia rodziny

Szczęść Boże, pragnę podzielić się moim świadectwem. Do tej pory odmowilam kilka NP ale chcialam dac swiadectwo tej pierwszej na ktorej bardzo mi zalezalo juz od dluzszego czasu. O nowennie dowiedzialam sie przypadkowo na portalu internetowym prawie dwa lata temu. Na poczatku tak jak wiekszosc tutaj myslalam ze nie dam rady odmowiac trzech rozancow w jednym dniu ale po kilku dniach przemyslen zdecydowalam sie odmowic Nowennę Pompejanska w intencji powiekszenia rodziny.
Przeczytaj całość

Monika: działo się dużo namacalnych cudów

Nawracajmy się,módlmy się, Bóg wysłucha każdego.Powracajmy zawsze po upadku do domu Ojca.Zawierzajmy się całkowicie Maryi Ona ma taki szeroki płaszcz,że okrywa wszystkich co się do niej polecają i na cały świat starcza.Patronka pełna dobroci i miłości do człowieka,a szczególnie do grzesznika
Przeczytaj całość

Magdalena: Ingerencja Matki Bożej

Już od dłuższego czasu noszę w sercu potrzebę podzielenia się tym, jak Maryja działa w moim życiu, które jest łaską. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się jeszcze na studiach od znajomej siostry zakonnej. Minęło parę miesięcy i wtedy dopiero zaczęła się prawdziwa przygoda z tą modlitwą. Wtedy nie wiedziałam jeszcze, jak...
Przeczytaj całość

Angelika: czułam jak wzrastam duchowo i doświadczam pokoju Bożego.

Na Nowennę Pompejańską natknęłam się przypadkowo przeglądając różne strony internetowe. Na początku wydawało mi się, że to szalony pomysł aby ktoś odmawiał przez 54 dni przynajmniej trzy części różańca.

Tym bardziej, że sama nie do końca rozumiałam kultu maryjnego i bardzo rzadko modliłam się do Maryi. Nawet nie wiedziałam, jak modlić się na różańcu.
Jednak sytuacja w jakiej wówczas znajdował się mój mąż (zagubienie, nałogi) i brak pomysłu, aby mu pomóc spowodowały, że postanowiłam spróbować . Wewnętrznie czułam, że to jest to, czego szukałam.
Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 2 lipca 2016. Zaczynałam wtedy 9. miesiąc ciąży. Upały, ból kręgosłupa, zmęczenie, aż wreszcie poród i komplikacje, które się pojawiły podczas niego utrudniały czasami odmawianie różańca. Ale na szczęście udało się każdego dnia znaleźć czas i chęci, aby się modlić.
Od samego początku odmawiania Nowenny doświadczyłam wielu łask. Przede wszystkim spokoju, rozwiązania wielu problemów (wystarczyło, że tylko pomyślałam o jakimś problemie podczas modlitwy i niemal natychmiast przychodziło rozwiązanie), zgody w rodzinie, szczęśliwego urodzenia dziecka mimo komplikacji.
Także intencja w której się modliłam została wysłuchana. Mąż wyraźnie się zmienił, stał się spokojniejszy i bardziej pogodny. Choć nie uwolnił się całkowicie z nałogów, to jest na dobrej drodze i wierzę, że to tylko kwestia czasu, kiedy uwolni się w zupełności.
Dla mnie osobiście Nowenna była modlitwą, której potrzebowała moja dusza. Dzięki niej pogłębiłam swoją wiarę, czułam jak wzrastam duchowo i doświadczam pokoju Bożego.
Oczywiście podczas tych 54 dni pojawiały się różne myśli, które niektórzy pewnie przypisaliby działaniu złego, ale przywiązywałam do tego uwagi. Pozwalałam po prostu płynąć myślom, a robić dalej swoje z wiarą, pokorą i miłością.
Pozdrawiam i życzę wszystkim odwagi i wytrwałości, aby rozpocząć i doprowadzić do końca Nowennę Pompejańską.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Angelika: czułam jak wzrastam duchowo i doświadczam pokoju Bożego."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!