Ania: Choroba SM bez zaostrzeń

Czuje sie zdrowa. Serdecznie dziekuje ci Maryja dzieki nowennie otrzymalam nowe zycie.
Read More

Tomasz: Nic nie zrobimy dobrego bez Pana Boga

TO już jest moja druga Nowenna. Pierwsza dotyczyła spraw powszechnych i trudnych, bowiem kłopotów finansowych. Były na tyle poważne, że moja kondycja psychiczna popsuła się znacznie, a ponieważ nie jestem uzależniony od jakichkolwiek zgubnych używek, to wszystko kumulowało się we mnie. Stres, niepokój, zmienne stany nastrojów i w końcu sięgnąłem...
Read More

Wanda: Modliłam się po raz pierwszy nowenną pompejańską

Bardzo goraco dziekuje tobie Najdrozsza Mateczko Boza Pompejanska ze wysluchalas mojego blagania i pomoglas mi odzyskac i ocalic moj zwiazek z moim przyjacielem Keesem.Twoja czcicielka.
Read More

Mariusz: Wierzę w to, że Miłościwy Pan Bóg i Mateńka pomogą mi w tym wszystkim

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Zastanawiałem się, czy pisać o swoim świadectwie, którego jeszcze tak naprawdę nie otrzymałem, albo w danej chwili nie jestem w stanie zauważyć. Idę więc za słowem modlitwy dziękczynnej, gdzie są słowa „Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś.”, należy się podzielić z Wami swoimi łaskami,...
Read More

Natalia: Przebaczenie i spokój

Chciałabym złożyć świadectwo dotyczące mojego życia z Nowenną Pompejańską . Nowennę Pompejańską odmawiam nieustannie od 8 grudnia 2016 roku, na początku było mi bardzo ciężko, niewiara w to że dam radę, że nic z tego nie będzie . Najświętsza Panienka mi pomogła ,tak naprawdę to mnie znalazła, wiele razy natknęłam się na Nowennę Pompejańską w internecie ,ale bardzo przerażało mnie to jak inni opisują ,że "zły wtedy działa"
Read More

Angelika: czułam jak wzrastam duchowo i doświadczam pokoju Bożego.

Na Nowennę Pompejańską natknęłam się przypadkowo przeglądając różne strony internetowe. Na początku wydawało mi się, że to szalony pomysł aby ktoś odmawiał przez 54 dni przynajmniej trzy części różańca.

Tym bardziej, że sama nie do końca rozumiałam kultu maryjnego i bardzo rzadko modliłam się do Maryi. Nawet nie wiedziałam, jak modlić się na różańcu.
Jednak sytuacja w jakiej wówczas znajdował się mój mąż (zagubienie, nałogi) i brak pomysłu, aby mu pomóc spowodowały, że postanowiłam spróbować . Wewnętrznie czułam, że to jest to, czego szukałam.
Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 2 lipca 2016. Zaczynałam wtedy 9. miesiąc ciąży. Upały, ból kręgosłupa, zmęczenie, aż wreszcie poród i komplikacje, które się pojawiły podczas niego utrudniały czasami odmawianie różańca. Ale na szczęście udało się każdego dnia znaleźć czas i chęci, aby się modlić.
Od samego początku odmawiania Nowenny doświadczyłam wielu łask. Przede wszystkim spokoju, rozwiązania wielu problemów (wystarczyło, że tylko pomyślałam o jakimś problemie podczas modlitwy i niemal natychmiast przychodziło rozwiązanie), zgody w rodzinie, szczęśliwego urodzenia dziecka mimo komplikacji.
Także intencja w której się modliłam została wysłuchana. Mąż wyraźnie się zmienił, stał się spokojniejszy i bardziej pogodny. Choć nie uwolnił się całkowicie z nałogów, to jest na dobrej drodze i wierzę, że to tylko kwestia czasu, kiedy uwolni się w zupełności.
Dla mnie osobiście Nowenna była modlitwą, której potrzebowała moja dusza. Dzięki niej pogłębiłam swoją wiarę, czułam jak wzrastam duchowo i doświadczam pokoju Bożego.
Oczywiście podczas tych 54 dni pojawiały się różne myśli, które niektórzy pewnie przypisaliby działaniu złego, ale przywiązywałam do tego uwagi. Pozwalałam po prostu płynąć myślom, a robić dalej swoje z wiarą, pokorą i miłością.
Pozdrawiam i życzę wszystkim odwagi i wytrwałości, aby rozpocząć i doprowadzić do końca Nowennę Pompejańską.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!