Bernadetta: Bywałam przerażona, ale trwała dalej w modlitwie …

W sercu żal mi tych straconych miesięcy, kiedy nie wiedziałam o NP. Jednak Moja Wiara umocnila się jak nigdy wcześniej.W moim życiu każdego dnia dzieja się cuda i zawsze w moich oczach pojawiają się łzy wzruszenia ,bo czuję że całe Niebo czuwa nade mną, nad nami...
Przeczytaj całość

Bogusława: Całkowite uzdrowienie po udarze

Pragnę złożyć publicznie podziękowanie Matce Bożej za uratowanie życia mojego męża. W listopadzie ubiegłego roku małżonek nagle poczuł się bardzo źle i zaczął tracić przytomność. Szybko wezwaliśmy pogotowie. Lekarz stwierdził, że jest to udar mózgu. Gdy dotarliśmy do szpitala, na SOR-ze potwierdzono wcześniejszą diagnozę i przewieziono męża na oddział wewnętrzny. Przeczytaj Bogusława: Całkowite...
Przeczytaj całość

Maciej: Walka o małżeństwo

Jestem pewien, że uzyskam jeszcze wiele łask, które są mi w pierwszej kolejności potrzebne. Głęboko wierzę, że moja modlitwa zostanie wysłuchana.
Przeczytaj całość

EWA: Nie boję sie niczego …

Dziękuję Dziękuję Dziękuję
Przeczytaj całość

Gośka: Droga do pojednania

Zbuntowaną przyjaciółkę namówiłam na rekolekcje...To był przełom w jej wierze.Po latach to ona , znając moje rodzinne problemy przypomniała mi o nowennie.....Początkowo się wymawiałam, że już wszystkiego próbowałam i nie bardzo miałam nadzieję że kolejna modlitwa w czymś pomoże .Już ósmego dnia moje relacje z córką uległy gwałtownej zmianie.
Przeczytaj całość

Aga: Otrzymałam więcej niż można sobie wyobrazić

Witam. Swoją nowennę odmawiałam w intencji, aby Matka Boża pomogła nam wyjść z trudnej sytuacji finansowej, w której się znaleźliśmy. Wybrałam taką intencję, bo wtedy myślałam, że to problemy finansowe są głównym powodem kłótni i nieporozumień w naszym małżeństwie.

Nowennę zaczęłam na koniec czerwca i po kilku dniach Maryja zaczynała nam pomagać- pojawiła się osoba, która spłaciła nam jeden z kredytów. Bardzo się wtedy ucieszyłam. Jednakże w naszym małżeństwie działo się coraz gorzej. Mąż wieczorami znikał spotykać się z kolegami, wcale nie interesował się mną i dziećmi. Sytuacja była napięta. Miał do mnie pretensje, że odmawiam różaniec, wszystko go drażniło. Zaczął nadużywać alkoholu. Niestety spowodował wypadek drogowy jadąc na podwójnym gazie. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało. Za to nasza sytuacja finansowa bardzo się pogorszyła- straciliśmy nasz samochód, musimy zapłacić grzywnę i odszkodowanie za zniszczony samochód osoby poszkodowanej. (Jednak ufam, że Matka Boża w tej kwestii nam pomoże.) Ale całe świadectwo dopiero teraz się zaczyna. To co przeżyłam podczas tego wypadku i to co odkryłam dzięki całemu zdarzeniu nie jest do przeżycia bez pomocy Pana Boga i Matki Najświętszej. Okazało się, że mój mąż mnie zdradza(była to zdrada psychiczna, nie fizyczna). Czułam jakby ktoś mi włożył nóż w serce i nim kręcił. Jednak mimo wszystko odczuwałam jakiś wewnętrzny SPOKÓJ. Na początku myślałam o rozwodzie ale postanowiłam, że chcę wybaczyć i uratować nasze małżeństwo. Wszystko co się zdarzyło było potrzebne żeby wyrwać nas z amoku, w którym byliśmy i ja i mąż. Zaczęliśmy na nowo dbać o nasze małżeństwo-teraz możemy je uratować. Teraz odmawiam drugą NP w intencji nawrócenia mojego męża. Muszę powiedzieć, że widać już małą poprawę i działanie Matki Bożej. Nie przeszkadza mu, że się modlę i nawet wyraża chęć pójścia do kościoła, co wcześniej było nie do pomyślenia. Ale o tym napiszę kolejne świadectwo. Szczęść Boże!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Aga: Otrzymałam więcej niż można sobie wyobrazić"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale czasem musi wszystko sie zburzyc ,aby powstalo na nowym fundamencie wiary . Bog dziala w swoim czasie tak jest u mnie .

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Dziękuję za twoje świadectwo cieszy mnie jak czytam jak Bóg ratuje małżeństwa. Ja walczę o uratowanie małżeństwa ale przegrywam na razie chodź się nie poddaje
Ufam choć czasem ciężko serce pęka kocham swojego męża jeszcze bardziej niż wpierw mimo tego że jest z kochanką
Mam nadzieje że i mnie Maryja uprosi tę łaskę
Niech wam Pan Bóg błogosławi

Matylda
Gość
Matylda

Podziwiam Matkę Bożą i Ciebie 🙂 Robicie dużo dobrej roboty. Oby tak dalej

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!