Kinga: Wciąż mam nadzieję, że uczucie powróci..

Jakiś czas temu przypadkiem trafiłam na informacje o Nowennie Pompejańskiej. Piszę, przypadkiem, choć wiem, że tutaj nie ma przypadku. Początkowo obawiałam się, że nie bede w stanie odmawiać 3 różanców dziennie, skoro wczesniej mialam problem z jednym od czasu do czasu.. Jednak po przeczytaniu kilku świadectw postanowiłam że i ja sprobuję.
Przeczytaj całość

Michał: Od listopada nie palę papierosów

Błogosławię Ci Panno nad Pannami z całego serca upadłego grzesznika, dźwigającego się z pychy i egoizmu.
Przeczytaj całość

Alina: A wszystko to zawdzięczamy Nowennie Pompejańskiej

Moją pierwszą nowenną otoczyłam syna, który miał problem ze studiami, potem z pracą, z odnalezieniem sensu i celu życia.Już w trakcie odmawiania nowenny zauważyłam jak powoli jego problemy się rozwiązują, jak Matka Boża kieruje jego życiem. W chwili obecnej syn wrócił na studia, na które sobie sam zarobił i odnalazł...
Przeczytaj całość

Kasia: wystarczy zaufać Maryi

Przez te swiadectwo chce podziekowac Ci Maryjo, ze mnie wysluchalas choc dopiero jestem w polowie Nowenny. I potwierdzam modlitwa rozancowa zmienia zycie, daje wiecej niz prosimy. Tylko modlmy sie ufnie do Maryji. Maz otrzymal podwyzke w pracy choc zdawalo sie to niemozliwe. Kto zaufa ten sie nie zawiedzie. Ufajmy woli...
Przeczytaj całość

Piotr: Jest to absolutnie niewytłumaczalne !

Kolejne dwa dni później obudziłem się rano i... nie czułem potrzeby zapalenia. po kilkunastu latach poczułem się od tego nałogu wolny.
Przeczytaj całość

Wojtek: Intencja o ochronę i uwolnienie od działanie Złego Ducha

W czerwcu skończyłem odmawiać kolejną Nowennę pompejańską, to była moja 10ta Nowenna. Z poprzednich 8 składałem już świadectwo

, tutaj:

Wojtek: Modlitwa o moją przemianę i miłość

Wojtek: Miłość …

Później odmówiłem 2 kolejne Nowenny:
– w intencji o ochronę i uwolnienie od działanie Złego Ducha bliskiej mi osoby
– w intencji większej pewności siebie w kontaktach z bliską osobą

Trudno mi oceniać czy intencje się spełniły, szczególnie druga.
Natomiast pierwsza, a w zasadzie 9tą Nowenna chyba ma swoje pozytywne skutki, gdyż kontakty ze strony pewnej osoby nieco osłabły, bliska mi osoba nie jest już tak mocno nagabywana przed pewną osobę, przez którą, myślę próbował działać szatan.

W międzyczasie dopełniły się niektóre z wcześniejszych Nowenn – nasze relacja wróciły do takich jak były dawniej, może chciałbym więcej, ale Bóg nie może ingerować w wolną wolę ludzi.

Nie mogę powiedzieć, że spełniły się wszystkie intencje, ale te które miały naprawić złą sytuacje to tak, i za to Dziękuje Matce Najświętszej.
Myślę, że też otrzymałem inne łaski, może niektórych nie zauważam, ale na pewno dzięki Nowennie Pompejańskiej Matka Najświętsza uratowała mnie od utraty wiary w krytycznym, złym momencie.
Myślę że otrzymałem tez inne łaski, np. związane z moją pracą.

Obecnie nie odmawiam Nowenny, ale codziennie 1-2 części różańca i inne modlitwy. W międzyczasie nauczyłem się też wielu pięknych modlitw.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wojtek: Intencja o ochronę i uwolnienie od działanie Złego Ducha"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Roza
Gość

Piekne swiadectwo. Widac jak ta modlitwa przemienia calego Ciebie. Tak trzymaj.
Czy mozna prosic o email do Ciebie?

Wojtek
Gość
Wojtek

Proszę bardzo: jmw5@poczta.onet.pl

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!