Wiktoria: Wyzwolenie córki z toksycznego związku

Moja córka była w toksycznym związku kilka lat. Byłam przeciwna temu ale nie mogłam nic zrobić.Ten chłopak ją niszczył. Po licznych perturbacjach rozstali się.

Myślałam, że to koniec mojej udręki bo poznała innego fajnego chłopaka ale po jakimś czasie okazało się,że wróciła do niego.Byłam w rozpaczy bo on miał na nią bardzo zły wpływ. Nie mogąc nic zrobić ani groźbą ani prośbą przypomniałam sobie o nowennie pompejańskiej o której mówiła pewna Pani że jest bardzo skuteczna.Zaczęłam się modlić chociaż wydawało mi się że sprawa jest po ludzku niemożliwa do uratowania i nic zrobić nie mogę.I wyobrażacie sobie,że pod koniec drugiej części córka zadzwoniła ,że rzuca tego chłopaka i teraz jest szczęśliwa.Teraz wiem na pewno ,że dla Matki Bożej nie ma rzeczy niemożliwych.Dziękuję Matko Najświętsza jeszcze raz i wszystkim polecam tą modlitwę .Matka zawsze nas wysłucha.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MartaJanciobarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale!

Jancio
Gość
Jancio

Dziękuję za twoje świadectwo. Modlę się już II NP za moją siostrę gdyż jest w toksycznym związku z o 17 lat starszym mężczyzną, który ją niszczy. Wierzę że Matka Boża wyprosi mi u Miłosiernego Syna potrzebne łaski dla siostry i zakończy ten związek.

Marta
Gość
Marta

Ja również dziękuję za to świadectwo. Modlę się za brata który od ponad 4 lat jest w toksycznym związku całkowicie zniewolony tą relacją.

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!