Ewa: modlitwa w intencji wyzwolenia od wszelkiego zła

Chciałabym złożyć świadectwo. W swoim życiu zmówiłam 3 nowenny. Jedna o nawrócenie dla mnie i rodziny, druga ogólnie za rodzinę, trzecia była w intencji zerwania wszelkich więzów zła, szczególnie tych spowodowanych moją głupotą oraz o głęboką przemianę serc dla mnie i dla rodziny. Do mojej intencji inspiracją były słowa Bartola...
Read More

Kamil: Odzyskałem miłość

Dzięki Nowennie Pompejańskiej i św. Ricie odzyskałem utraconą miłość. Było trudno, zły kusił , wszystko wydawało się stracone , a jednak mija już kolejny miesiąc a ja ją odzyskałem. Trzeba uwierzyć , często sięgnąć dna ale modlić się choćby nie wiem co się z nami działo. Byłem załamany walczyłem z sobą, w głowie wszystko się kłębiło, setki głupich myśli.
Read More

Emilia: Łaski nieprzebrane

Mój wniosek: Maryja pokazuje mi, że nie potrzebuję super modnych, drogich, bajeranckich, chemicznych rzeczy, które człowiek wyprodukował zatruwając przy tym środowisko i siebie. Trzeba wrócić do źródeł, do prostoty, do przyrody, do słuchania swojego ciała i świata, który nas otacza, do słuchania Stwórcy, który jest najlepszą apteką na wszystko. Wyzbyłam się wszystkich chemicznych kremów, balsamów, szamponów i odżywek. Rozpoczynam nowy etap swojego życia.
Read More

Teresa: Dary

Kilka miesięcy temu składałam tutaj swoje pierwsze świadectwo. Po tamtym czasie zmówiłam dwie nowenny pompejańskie.
Read More

Ewelina: ŁASKAMI OBDARZONA

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Jest to moje pierwsze świadectwo bo i Nowennę odmawiałam po raz pierwszy. Na początku dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoimi świadectwami, bardzo mi pomagały i umacniały w codziennej modlitwie. Dziękuję również osobą które prowadzą tę stronę, bez Was nie byłoby przedstawionych...
Read More

Wiktoria: Walka ze strachem

Niedawno ukończyłam swoją pierwszą nowennę pompejańską. Prosiłam Maryję, aby dopomogła mi w walce ze strachem.

Mam 16 lat, a do niedawna bałam się sama spać, każda próba uśnięcia samej kończyła się budzeniem w środku nocy z okropnym przerażeniem i myślą: „co teraz zrobię, przecież wszyscy śpią”. W końcu przestałam próbować i każdej nocy musiałam z kimś spać. Szukałam nawet pomocy u psychiatry.

Pewnego dnia, zupełnie przypadkiem, trafiłam w Internecie na informacje o nowennie pompejańskiej. Długo zwlekałam z jej rozpoczęciem, ale w końcu udało się. Podczas odmawiania często spotykałam trudności: Zły za wszelką cenę chciał, abym przestała. Po ukończeniu nowenny miałam za sobą już 4 samotnie przespane noce. Budziłam się w nocy, czułam przerażenie, ale w pewnym momencie to cichło, ogarniał mnie spokój i otrzymywałam siłę, abym kolejną noc również spała sama. Moja modlitwa została wysłuchana – Maryja pomogła mi, dała łaskę panowania nad swoim strachem i wciąż mnie wspiera. Módlcie się do Matki – Ona zawsze Was wysłucha i pomoże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!