Lucyna: Nie wyobrażam sobie dnia bez różańca (sześć wysłuchanych nowenn)

W 2012 r. odmówiłam Nowennę Pompejańską 6 razy. Żadna nie pozostała bez odpowiedzi. Była to widoczna poprawa zdrowia u dziecka, za które się modliłam. Groziła mu amputacja nogi. Prosząc o pomoc dla siebie, otrzymałam wyjaśnienie mojej sytuacji. Były to trzy sny, które wystąpiły w ciągu trzech kolejnych nocy, gdy kończyłam...
Przeczytaj całość

M: Namawiam wszystkich Odmawiajcie Różaniec On Ma Moc i SIŁĘ.

Kończę odmawiać czwartą Nowennę . Półtora roku temu kiedy zachorowałam na złośliwy nowotwór piersi bardzo się załamałam myślałam że to już koniec. Wpadłam w silną depresję miałam straszne myśli..I wtedy znajoma powiedziała mi o Nowennie ,mówiła mi ,że Matka Boża pomaga.Dala mi wskazówki jak odmawiać .
Przeczytaj całość

Kalina: Uwierz i ujrzyj spełnioną prośbę, a spełni się

Po rozpadzie kolejnego długiego związku na początku ubiegłego roku już poddałam się. Ileż razy można zostać zranionym, oszukanym, okłamanym. Chyba po prostu bywam naiwna, bo jakże inaczej to wytłumaczyć? Zupełnie zagubiona, niepewna co mam robić, udałam się do kościoła na rekolekcje i mniej więcej w tym samym czasie mama powiedziała...
Przeczytaj całość

Boże Dziecko: Dziękuję za wszystko Maryjo

Nowennę Pompejańską odmawiam już 2 lata bez przerwy. Czasem bywało ciężko, zmęczenie, przeszkody szatana ale Królowa Różańca Świętego pomaga ją odmawiać. Wiele moich próśb zostało wysłuchanych, a na inne jeszcze czekam. Nowenna Pompejańska naprawdę ma niesamowitą moc, dzięki niej poczeliśmy z mężem zdrowe dziecko, mimo że ciąża była zagrożona udało się ją szczęśliwie donoście, poród odbył się bez komplikacji, gdy stan zdrowia naszego dziecka był poważnie zagrożony przyszła i tutaj pomoc.
Przeczytaj całość

Urszula: Powrót do zdrowia

Dzisiaj pragnę podziękować Matce Najświętszej za łaskę zdrowia ofiarowaną mojej znajomej, która w wieku 90 lat zaniemogła i z powodu bólów w kręgosłupie nie mogła chodzić, była przykuta do łóżka. Lekarze nie dawali juz żadnej nadziei ze względu na sędziwy wiek. Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską za tę chorą kobietę, gdyż doświadczyłam od niej wiele dobrego w ciężkich dla mnie czasach. Miałam nadzieję, że Matka Boska mnie wysłucha. I oto w kilka tygodni po ukończeniu nowenny dowiedziałam się, a potem zobaczyłam na własne oczy, że ta chora kobieta wstaje sama z łóżka i chodzi przy wózku. Dziś potrzebuje jeszcze opieki i pomocy. Dla mnie to wielka łaska – widzieć tę kobietę w tak dobrym stanie mimo jej sędziwego wieku. Módlmy sie, trwajmy i ufajmy Bogu oraz dziękujmy za wszelkie laski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!