Szymon: nie otrzymałem konkretnej łaski tylko spokój wewnętrzny

Witam, chciałbym złożyć świadectwo łask płynących z odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Odmawiam już chyba 7 nowennę, którą odmawiam od 1 sierpnia prosząc o łaskę przemiany mojego życia.

Jednocześnie razem z tą Nowenną odmawiam 33 dniowe Rekolekcje Maryjne i wam powiem że jeszcze nigdy nie czułem takiego spokoju wewnętrznego podczas odmawiania Nowenny. Wcześniej byłem 2 dni na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie i poruszyła mnie historia tego wolontariusza Macieja Szymona Cieśli i jego list przeczytany przez jego brata żeby nie zmarnować życia. A także poruszyły mnie słowa Papieża Franciszka o młodych emerytach i „szczęściu kanapowym”. A co do wcześniejszych nowenn to nie składałem świadectw z poszczególnych nowenn i teraz chce złożyć zbiorowe świadectwo. Odmawiałem większość z tych z nowenn w wielu intencjach i może temu nie otrzymałem konkretnej łaski tylko spokój wewnętrzny ale niestety tymczasowy.
Pozdrawiam

"Życzę sobie, aby każdego roku

w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla

całego świata. Dzięki modlitwie

w tej godzinie ześlę wiele łask  

dla duszy i ciała..."

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
EwaDorotaMaria II Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria II
Gość
Maria II

Fajnie,że tyle się modlisz,a jesteś przecież młodym człowiekiem,pomodlę się w Twojej intencji,aby spokój wewnętrzny zagościł w Tobie na stałe.

Dorota
Gość
Dorota

Ja też się pomodlę za ciebie.

Ewa
Gość
Ewa

Dajmy Czas Maryji Królowej Różańca Świętego na Wylanie Łask na Odzew na Nasze Prośby Spokojnie Wiara Czyni Cuda Dzięki Wierzę Żyję!! EWA

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________