Szymon: nie otrzymałem konkretnej łaski tylko spokój wewnętrzny

Witam, chciałbym złożyć świadectwo łask płynących z odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Odmawiam już chyba 7 nowennę, którą odmawiam od 1 sierpnia prosząc o łaskę przemiany mojego życia.

Jednocześnie razem z tą Nowenną odmawiam 33 dniowe Rekolekcje Maryjne i wam powiem że jeszcze nigdy nie czułem takiego spokoju wewnętrznego podczas odmawiania Nowenny. Wcześniej byłem 2 dni na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie i poruszyła mnie historia tego wolontariusza Macieja Szymona Cieśli i jego list przeczytany przez jego brata żeby nie zmarnować życia. A także poruszyły mnie słowa Papieża Franciszka o młodych emerytach i „szczęściu kanapowym”. A co do wcześniejszych nowenn to nie składałem świadectw z poszczególnych nowenn i teraz chce złożyć zbiorowe świadectwo. Odmawiałem większość z tych z nowenn w wielu intencjach i może temu nie otrzymałem konkretnej łaski tylko spokój wewnętrzny ale niestety tymczasowy.
Pozdrawiam

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Szymon: nie otrzymałem konkretnej łaski tylko spokój wewnętrzny"

Powiadom o
avatar
Maria II
Gość
Maria II

Fajnie,że tyle się modlisz,a jesteś przecież młodym człowiekiem,pomodlę się w Twojej intencji,aby spokój wewnętrzny zagościł w Tobie na stałe.

Dorota
Gość
Dorota

Ja też się pomodlę za ciebie.

Ewa
Gość

Dajmy Czas Maryji Królowej Różańca Świętego na Wylanie Łask na Odzew na Nasze Prośby Spokojnie Wiara Czyni Cuda Dzięki Wierzę Żyję!! EWA

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij