Maciuś: Matka Boża nie odmawia :)

Szczęść Boże. Moją pierwszą Nowennę Pompejańską skończyłem w lutym 2014 r. w intencji znalezienia pracy umysłowej. Dzięki Matce Bożej i Świętemu Josemaria Escriva otrzymałem taką pracę o jaką prosiłem: umysłową, z bardzo dobrymi ludzmi, dobrym dojazdem, jednozmianową i wolnymi sobotami i niedzielami.Przeczytaj Maciuś: Matka Boża nie odmawia :)
Przeczytaj całość

Aneta: Uratowanie małżeństwa

Szczęść Boże.Swoją Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać gdy byłam załamana i nie widziałam już sposobu aby uratować swoje małżeństwo które rozpadało się po 25 latach za przyczyną złośliwej teściowej,która podjudzała męża przeciwko mnie i dzieciom.I 23.10.2017 spotkałam na swojej drodze Panią Marię,która gdy wysłuchała mojej historii zaproponowała mi odmawianie Nowenny,uprzedziła mnie również że zły może mnie atakować przez męża i dzieci.
Przeczytaj całość

Jula: Pieniądze i… niezgoda w rodzinie

Moi drodzy, chciałabym się z wami podzielić czymś, co do nie tak dawna wydawało mi się niemożliwe, nieosiągalne...Około półtorej roku temu wydarzyła się pewna straszna rzecz, o której nie umiem zapomnieć po dziś dzień. Jesteśmy z mężem młodymi ludźmi. Pomagamy w miarę możliwości każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Nie myślimy o sobie. I to nas zgubilo. Nie spodziewaliśmy się, że spotkam kiedy kolwiek tak okropnych ludzi i to we własnej rodzinie. Kiedy wyszłam za mąż i poznałam rodzinę mojego męża(babcie i dziadka bo był przez nich adoptowany) czułam , że się polubimy niestety reszta rodziny nie zaakceptowała mnie.
Przeczytaj całość

Paulina: „Kto się modli nigdy nie boi się przyszłości, a kto praktykuje post nie boi się złego”

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Drodzy Użytkownicy portalu, zgodnie z obietnicą daną Maryi chciałabym zaświadczyć o łaskach, które otrzymałam oraz opowiedzieć o wielkiej skuteczności tej modlitwy. Do odmówienia modlitwy przybierałam się długo. Pierwsza próba, która miała miejsce w sierpniu skończyła się niepowodzeniem, bowiem modlitwę przerwałam już...
Przeczytaj całość

Dariusz: Bóg ma swoje priorytety

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłem na początku 2013 roku. Skutki są rewelacyjne. Modliłem się o błogosławieństwo Maryi dla córki i jej narzeczonego przed ich ślubem. Skończyli studia, zdali bardzo dobrze państwowe egzaminy, otrzymali pracę, mają gdzie mieszkać no i w styczniu br. urodziła im się śliczna, zdrowa córeczka. Widząc skuteczność...
Przeczytaj całość

Szymon: nie otrzymałem konkretnej łaski tylko spokój wewnętrzny

Witam, chciałbym złożyć świadectwo łask płynących z odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Odmawiam już chyba 7 nowennę, którą odmawiam od 1 sierpnia prosząc o łaskę przemiany mojego życia.

Jednocześnie razem z tą Nowenną odmawiam 33 dniowe Rekolekcje Maryjne i wam powiem że jeszcze nigdy nie czułem takiego spokoju wewnętrznego podczas odmawiania Nowenny. Wcześniej byłem 2 dni na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie i poruszyła mnie historia tego wolontariusza Macieja Szymona Cieśli i jego list przeczytany przez jego brata żeby nie zmarnować życia. A także poruszyły mnie słowa Papieża Franciszka o młodych emerytach i „szczęściu kanapowym”. A co do wcześniejszych nowenn to nie składałem świadectw z poszczególnych nowenn i teraz chce złożyć zbiorowe świadectwo. Odmawiałem większość z tych z nowenn w wielu intencjach i może temu nie otrzymałem konkretnej łaski tylko spokój wewnętrzny ale niestety tymczasowy.
Pozdrawiam

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Szymon: nie otrzymałem konkretnej łaski tylko spokój wewnętrzny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria II
Gość
Maria II

Fajnie,że tyle się modlisz,a jesteś przecież młodym człowiekiem,pomodlę się w Twojej intencji,aby spokój wewnętrzny zagościł w Tobie na stałe.

Dorota
Gość
Dorota

Ja też się pomodlę za ciebie.

Ewa
Gość

Dajmy Czas Maryji Królowej Różańca Świętego na Wylanie Łask na Odzew na Nasze Prośby Spokojnie Wiara Czyni Cuda Dzięki Wierzę Żyję!! EWA

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!