Sylwia: Modlitwa o dobrego męża

Szczęść Boże. Składam po raz drugi świadectwo tej pięknej  Nowenny. Drugą Nowenne Pompejańską odmawiam w intencji Dobrego  meżą - żebym mogła kohać i być kochaną. Podczas odmawiania tej nowenny otrzymałam wiele lask Bozych. Zawsze pragnełam miłości, miec kogos bliskiego który był by kiedy jest dobrze, kiedy zle zeby poprostu byl....
Przeczytaj całość

Dariusz: Nowenna życia

Siedem lat temu kiedy moje małżeństwo ( z mojej winy ) przechodziło poważny kryzys , Pan Bóg mnie tak poprowadził , że poszedłem do spowiedzi generalnej. Zmieniłem swoje życie ( a właściwie to Pan Bóg je zmienił ). Metanoja i zmiana stała się faktem. Zacząłem się modlić codziennie, odmawiać różaniec,...
Przeczytaj całość

Bożena: Maryjo jednak nie zostawiłaś mnie w potrzebie

Stał się cud Matka Najświętsza pomogła nie zostawiła nas z tym problemem
Przeczytaj całość

Seba: „Dąż do tego co warte dążenia.”

-nie wiem od czego zacząć ,nigdy nie byłem dobry w takich rzeczach trudno opisac to co Maryja zrobiła w moim życiu , otwarłem oczy na wiele spraw ,ale moze od początku .Mam 18 lat . Od kiedy zacząłem część Dziękczynna ciagle nie dawało mi spokoju tak jakby Maryja chciała abym napisał te świadectwo .Nowenne zacząłem przed świetami Bożego narodzenia natrafiłem na nia przypadkiem siedząc przed komputerem nie widząc sensu życia szukałem czegoś co sprawi ze poczuje sie lepiej (forma medytacji itp) całe szczęście nie spróbowałem tego.Siedzac i szukając rzuciła mi sie w oczy na pewnej stronie "nowenna pompejańska" wiem ze to była wielka łaska ze dowiedziałem sie o tej modlitwie .
Przeczytaj całość

Maria: Wytrwaj!

Jestem mężatką od 27 lat, matką czworga dzieci. Mój mąż jest alkoholikiem od początku naszego związku. W naszym domu od zawsze panowała bardzo ciężka atmosfera, aż nie chciało się do niego wracać. Bardzo trudno jest mi opisać słowami łaskę, którą otrzymała moja rodzina dzięki nowennie pompejańskiej, ale dla Matki Przenajświętszej...
Przeczytaj całość

Stenia: Podziękowanie za uzdrowienie

Od dwóch lat choruję na raka, ostatnio po wizycie u lekarza otrzymałam informację, że mam duży guz w tym miejscu, gdzie poprzednio guz usunięto – rak złośliwy. Przeszłam okropnie sesję chemioterapii i radiacji, która trwała ponad rok. Były to bardzo złe dni, raz myślałam nawet, po czwartej chemioterapii, że to juz koniec, lekarze nie dawali szansy.

Od niedawna zaczęłam cieszyć się drugą szansą, a tu znowu seria badań i biopsja.

Wyłączyłam się, nie potrafiłam żyć z myślą, co mnie czeka, straciłam nadzieję. Nasz wspaniały Ksiądz R. poradził, aby modlić się modlitwą pompejańską, ponieważ bardzo pomaga. Ofiarowałam swoją intencję o uzdrowienie Matce Bożej Różańcowej w modlitwie pompejańskiej, którą równocześnie modli się również moja córka.

Dziś otrzymałam wynik biopsji – nie wykazuje komórek rakowych. Dziękuję Ci, Maryjo, za wstawiennictwo, uważamy, że stał się mały cud. Zachęcam do modlitwy. Cała oddałam się i zawierzyłam Maryi i Jezusowi, ponieważ nie byłam w stanie normalnie funkcjonować sama.

Proszę Maryję o to, aby otoczyła mnie i moją rodzinę swoim płaszczem, a Jezusa Chrystusa, by pozwolił mi być blisko. „Czepiam się” JEGO PRZEBITEJ DŁONI, w trudnych chwilach proszę, aby mnie wziął na SWOJE RAMIĘ i przeniósł przez trudy życia.

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Stenia: Podziękowanie za uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ajm
Gość

No, cóż, wypada tylko z radością wysławiać Pana Boga, za wielką łaskę daną przez Niepokalaną! Dużo pogody ducha na zdrową codzienność!

Oliwia
Gość
Oliwia

Bóg jest Cudowny. Matka Boża jest Naszą Kochaną Matką. Jezus Chrystus Jest naszym Obrońcą i naszym zbawicielem. Kocham Boga.

Oliwia
Gość
Oliwia

Naszym ZBAWICIELEM JEST JEZUS

Oliwia
Gość
Oliwia

Bóg jest NAJLEPSZY. Maryja JEST TROSKLIWĄ MAMĄ. Szczęść Boże

Monika
Gość
Monika

Czemu mały cud? To jest ogromny cud! Cieszę się razem z Panią i życzę zdrówka!! Chwała Panu!!!

Izabela
Gość
Izabela

Piękne świadectwo życzę Pani dużo zdrowia

magda
Gość

Wspaniałe świadectwo, Bóg tak bardzo nas kocha:)

S. Śmigowska
Gość
S. Śmigowska
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, Matka Jego. Pozdrawiam wszystkich uzdrowionych i ich bliskich, i tych, którzy nie dowierzają również pozdrawiam i mam nadzieję, że gdy zaufają Jezusowi tak całkowicie, to i uwierzą. Zwracam się z prośbą o wszelkie informacje, zwłaszcza od osób uzdrowionych i ich bliskich. I mojego znajomego prawie dwa lata temu zdignozowano raka płuca płaskonabłonkowego(guz był już bardo duży i lekarze zalecali jak majszybszą operację). Później na skórze również pojawiła się narośl, która się powiększała. Prawdopodobnie był to ten sam rak jak w płucu, gdyż występuje on i w płucach i na skórze. Jednak Mateusz nie… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!