Stenia: Podziękowanie za uzdrowienie

Od dwóch lat choruję na raka, ostatnio po wizycie u lekarza otrzymałam informację, że mam duży guz w tym miejscu, gdzie poprzednio guz usunięto – rak złośliwy. Przeszłam okropnie sesję chemioterapii i radiacji, która trwała ponad rok. Były to bardzo złe dni, raz myślałam nawet, po czwartej chemioterapii, że to juz koniec, lekarze nie dawali szansy.

Od niedawna zaczęłam cieszyć się drugą szansą, a tu znowu seria badań i biopsja.

Wyłączyłam się, nie potrafiłam żyć z myślą, co mnie czeka, straciłam nadzieję. Nasz wspaniały Ksiądz R. poradził, aby modlić się modlitwą pompejańską, ponieważ bardzo pomaga. Ofiarowałam swoją intencję o uzdrowienie Matce Bożej Różańcowej w modlitwie pompejańskiej, którą równocześnie modli się również moja córka.

Dziś otrzymałam wynik biopsji – nie wykazuje komórek rakowych. Dziękuję Ci, Maryjo, za wstawiennictwo, uważamy, że stał się mały cud. Zachęcam do modlitwy. Cała oddałam się i zawierzyłam Maryi i Jezusowi, ponieważ nie byłam w stanie normalnie funkcjonować sama.

Proszę Maryję o to, aby otoczyła mnie i moją rodzinę swoim płaszczem, a Jezusa Chrystusa, by pozwolił mi być blisko. „Czepiam się” JEGO PRZEBITEJ DŁONI, w trudnych chwilach proszę, aby mnie wziął na SWOJE RAMIĘ i przeniósł przez trudy życia.

 

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
S. ŚmigowskamagdaIzabelaMonikaOliwia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
ajm
Gość
ajm

No, cóż, wypada tylko z radością wysławiać Pana Boga, za wielką łaskę daną przez Niepokalaną! Dużo pogody ducha na zdrową codzienność!

Oliwia
Gość
Oliwia

Bóg jest Cudowny. Matka Boża jest Naszą Kochaną Matką. Jezus Chrystus Jest naszym Obrońcą i naszym zbawicielem. Kocham Boga.

Oliwia
Gość
Oliwia

Naszym ZBAWICIELEM JEST JEZUS

Oliwia
Gość
Oliwia

Bóg jest NAJLEPSZY. Maryja JEST TROSKLIWĄ MAMĄ. Szczęść Boże

Monika
Gość
Monika

Czemu mały cud? To jest ogromny cud! Cieszę się razem z Panią i życzę zdrówka!! Chwała Panu!!!

Izabela
Gość
Izabela

Piękne świadectwo życzę Pani dużo zdrowia

magda
Gość
magda

Wspaniałe świadectwo, Bóg tak bardzo nas kocha:)

S. Śmigowska
Gość
S. Śmigowska

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, Matka Jego. Pozdrawiam wszystkich uzdrowionych i ich bliskich, i tych, którzy nie dowierzają również pozdrawiam i mam nadzieję, że gdy zaufają Jezusowi tak całkowicie, to i uwierzą. Zwracam się z prośbą o wszelkie informacje, zwłaszcza od osób uzdrowionych i ich bliskich. I mojego znajomego prawie dwa lata temu zdignozowano raka płuca płaskonabłonkowego(guz był już bardo duży i lekarze zalecali jak majszybszą operację). Później na skórze również pojawiła się narośl, która się powiększała. Prawdopodobnie był to ten sam rak jak w płucu, gdyż występuje on i w płucach i na skórze. Jednak Mateusz nie… Czytaj więcej »

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…