Stenia: Podziękowanie za uzdrowienie

Od dwóch lat choruję na raka, ostatnio po wizycie u lekarza otrzymałam informację, że mam duży guz w tym miejscu, gdzie poprzednio guz usunięto – rak złośliwy. Przeszłam okropnie sesję chemioterapii i radiacji, która trwała ponad rok. Były to bardzo złe dni, raz myślałam nawet, po czwartej chemioterapii, że to juz koniec, lekarze nie dawali szansy.

Od niedawna zaczęłam cieszyć się drugą szansą, a tu znowu seria badań i biopsja.

Wyłączyłam się, nie potrafiłam żyć z myślą, co mnie czeka, straciłam nadzieję. Nasz wspaniały Ksiądz R. poradził, aby modlić się modlitwą pompejańską, ponieważ bardzo pomaga. Ofiarowałam swoją intencję o uzdrowienie Matce Bożej Różańcowej w modlitwie pompejańskiej, którą równocześnie modli się również moja córka.

Dziś otrzymałam wynik biopsji – nie wykazuje komórek rakowych. Dziękuję Ci, Maryjo, za wstawiennictwo, uważamy, że stał się mały cud. Zachęcam do modlitwy. Cała oddałam się i zawierzyłam Maryi i Jezusowi, ponieważ nie byłam w stanie normalnie funkcjonować sama.

Proszę Maryję o to, aby otoczyła mnie i moją rodzinę swoim płaszczem, a Jezusa Chrystusa, by pozwolił mi być blisko. „Czepiam się” JEGO PRZEBITEJ DŁONI, w trudnych chwilach proszę, aby mnie wziął na SWOJE RAMIĘ i przeniósł przez trudy życia.

 

Olga: Wszystko zmierzało do rozwodu

Moje dzieci przeżywały problemy małżeńskie. Wszystko zmierzało do rozwodu.Błagam Matkę o pogodzenie się i wybaczenie dla nich.Po odmowieniu Nowenny Pompejańskiej wszystko się zmieniło.Dziękuję kochana Matko.
Przeczytaj

Agnieszka: ZAWSZE OTRZYMUJĘ WIĘCEJ NIŻ TO O CO PROSZĘ

Szczęść Boże. Pragnę podzielić się i moimi doświadczeniami Nowenny. Odmówiłam już trzy Nowenny. Pierwsza była w intencji powrotu do zdrowia przyjaciółki mojej Mamy - zaczęłyśmy z Mamą odmawiać Nowennę. Po kilku dniach, podczas rozmowy uświadomiłyśmy sobie, że identycznie sformułowałyśmy naszą prośbę (oczywiście wcześniej tego nie uzgadniając). Nim dotarłyśmy do części...
Przeczytaj

Aleksandra: synowa spodziewa się dziecka

Dziękuję Matce Boskiej Pompejańskiej za najpiękniejszy dar-za wnuczka. Były problemy zdrowotne i utrata poczętego dziecka.
Przeczytaj

Martynka: Nowenna Pompejańska, to nie zwykły paciorek..

Modlitwa sprawiała mi wielkie trudności
Przeczytaj

Agnieszka: Dziękuję za tą modlitwę

o Nowennie dowiedziałam się zupełnie przypadkiem, nie szukałam modlitwy , żyło mi się dobrze- w dostatku i duchowym uśpieniu. Na pierwszy rzut oka- zwykła chrześcijańska rodzina. Z jakiegoś jednak powodu gdy tylko usłyszałam o tej modlitwie zapragnęłam ją odmówić- no bo skoro Maryja sama obiecuje wysłuchanie to chyba musiałabym być głupia żeby się nie pomodlić.
Przeczytaj

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
S. ŚmigowskamagdaIzabelaMonikaOliwia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
ajm
Gość
ajm

No, cóż, wypada tylko z radością wysławiać Pana Boga, za wielką łaskę daną przez Niepokalaną! Dużo pogody ducha na zdrową codzienność!

Oliwia
Gość
Oliwia

Bóg jest Cudowny. Matka Boża jest Naszą Kochaną Matką. Jezus Chrystus Jest naszym Obrońcą i naszym zbawicielem. Kocham Boga.

Oliwia
Gość
Oliwia

Naszym ZBAWICIELEM JEST JEZUS

Oliwia
Gość
Oliwia

Bóg jest NAJLEPSZY. Maryja JEST TROSKLIWĄ MAMĄ. Szczęść Boże

Monika
Gość
Monika

Czemu mały cud? To jest ogromny cud! Cieszę się razem z Panią i życzę zdrówka!! Chwała Panu!!!

Izabela
Gość
Izabela

Piękne świadectwo życzę Pani dużo zdrowia

magda
Gość
magda

Wspaniałe świadectwo, Bóg tak bardzo nas kocha:)

S. Śmigowska
Gość
S. Śmigowska

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, Matka Jego. Pozdrawiam wszystkich uzdrowionych i ich bliskich, i tych, którzy nie dowierzają również pozdrawiam i mam nadzieję, że gdy zaufają Jezusowi tak całkowicie, to i uwierzą. Zwracam się z prośbą o wszelkie informacje, zwłaszcza od osób uzdrowionych i ich bliskich. I mojego znajomego prawie dwa lata temu zdignozowano raka płuca płaskonabłonkowego(guz był już bardo duży i lekarze zalecali jak majszybszą operację). Później na skórze również pojawiła się narośl, która się powiększała. Prawdopodobnie był to ten sam rak jak w płucu, gdyż występuje on i w płucach i na skórze. Jednak Mateusz nie… Czytaj więcej »