Marta: śniły mi się dwa złe duchy w pobliżu mojego rodzinnego domu

Pragnę podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski, które otrzymałam ja lub osoby, w których intencjach się modliłam. W czasie pierwszej nowenny, kiedy modliłam się w intencji pracy dla siebie
Read More

Marzena: Spokój z sąsiadami

Miałam wiele obaw bo intencja była nie prosta.Pragnelam spokojnie wychodzić do pracy każdego dnia ,nie czuć obecności starszego pana ,który mnie obserwował. Wyjrzdzal za mną. Ciągle toczyly sie sprawy w sadzie.Spory sasiedzkie .Po zakończeniu nowenny jagby wszystko się zakończyło. Ja stałam się spokojna .Nie ma tylu problemów. Dzięki Matce Bożej mamy spokój.Dziękujemy Ci Krolowo Różańca Świętego za otrzymane łaski.
Read More

Małgorzata: Nieuleczalna choroba mamy

Trudno się modlić o uzdrowienie, a jednocześnie mówić "niech się stanie wola Twoja Panie". A jeżeli wolą Bożą jest jednak choroba mojej mamy? Jeżeli tak jest, to będę prosić Matkę Bożą o opiekę nad nią i jej najbliższymi, w tym mnie, o wsparcie na naszej trudnej drodze, o pomoc w niesieniu ciężkiego krzyża codzienności, a w końcu o szczęśliwą śmierć dla mojej mamusi j jej rychłe spotkanie z Bogiem w wieczności.
Read More

Karola: Zrozumiałam że rzeczy materialne nie są najważniejsze.

Zrozumiałam że rzeczy materialne nie są najważniejsze. Że ważna jest rodzina uśmiech i szczęście na twarzy moich bliskich.
Read More

Grażyna: Światło Ducha Świętego

Szczęść Boże. Dziś skończyłam odmawiać część błagalna nowenny pompejanskiej i muszę powiedzieć,że moja prośba została wysluchana już w trzecim dniu jej odmawiania. Modlilam się o światło ducha świętego dla mojego syna, który pisał pracę inżynierską. Całe studia przeszedł ze średnią 4,5. Wybrał sobie dosyć ambitny temat, bo cieszył się, że dzięki niemu będzie się mógł darej rozwija jak przyszło do pisania pracy nie potrafił ruszyć z miejsca, zupełna blokada i pustka w głowie.
Read More

Sławek: Odkrywamy radość na nowo

Chciałbym podziękować Matce Bożej za wysłuchanie moich modlitw. Odmówiłem dwie nowenny pompejańskie. Na nowennę natknąłem się w Internecie – znalazłem film na YouTube ze świadectwem dotyczącym małżeństwa. W pierwszej nowennie prosiłem Maryję, aby żona przestała brać tabletki antykoncepcyjne. Temat wydawał mi się bardzo trudny. Próby rozmowy kończyły się fiaskiem. Podczas odmawiania nowenny zdałem sobie sprawę, że to ja muszę zacząć od siebie, od zmiany swojego życia i postępowania zgodnie z nauką Kościoła. W trakcie odmawiania nowenny natknąłem się, albo to raczej Maryja podsunęła mi w księgarni książkę francuskiej autorki „Jak się obyć bez pigułki”.
Wręczyłem ją żonie, co wywołało burzę. Prosiłem, by przeczytała tę książkę. Na początku odmawiania modlitwy nie mówiłem jej, że modlę się nowenną. Dopiero po trzech tygodniach przyznałem się żonie do tego. Na początku uśmiechnęła się, ale po chwili dała mi swój różaniec, który miała gdzieś schowany. Nie powiedziałem, w jakiej intencji się modlę. Po zakończeniu nowenny znajomy zaproponował mi Seminarium Odnowy Wiary. Udałem się na pierwsze spotkanie sam, ale na następnie poszliśmy razem z żoną. Seminarium polegało na modlitwie Pismem Świętym. Seminarium było dla nas przygotowaniem do Sakramentu Małżeństwa, gdyż byliśmy tylko po ślubie cywilnym. Można powiedzieć, że dzięki nowennie „dotarliśmy się” w kwestiach wiary. Przeczytaliśmy razem wspomnianą książkę, co było przełomem. Moja modlitwa została wysłuchana przez Maryję. Żona powiedziała mi, że kończy z tabletkami i nie będzie ich już nigdy w naszym domu. Dzięki nowennie Maryja pokazała nam, co jest ważne. Modlimy się często wspólnie, czytamy Biblię. Odkrywamy na nowo radość z małżeństwa i życia zgodnie z nauką Jezusa i Kościoła.
Drugą nowennę odmawiałem w intencji znalezienia pracy dla żony. Tydzień temu żona znalazła pracę. Jest zadowolona z tej pracy.
Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie modlitw i za pokochanie modlitwy różańcowej. Chwała Jezusowi i Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dorota Karnicka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota Karnicka
Gość

Pięknie Cię, Sławku Maryja poprowadziła, a właściwie teraz Was oboje , piękne świadectwo! 🙂
Niech Wam Pan Bóg błogosławi we wszystkim! 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!