Barbara: Odkrycie modlitwy przed Najświętszym Sakramentem

Wcześniej uważałam taką modlitwę za bardzo trudną. W czasie nowenny chodziłam do kościoła na adoracje Najświętszego Sakramentu aby tam odmawiać różaniec. Wiedziałam że w kościele będę mogła lepiej się skupić.
Przeczytaj całość

Iza: wyprosiłam łaskę uzdrowienia

Nie bójcie się, tylko zaufajcie Matce Bożej, a Ona Was wysłucha. Niech Matka Boska wszystkim pobłogosławi.
Przeczytaj całość

Agnieszka: List – Relacje rodzinne

Pierwszą nowennę odmawiałam ponad rok temu w intencji zgody i miłości w rodzinie brata. Przez trzy lata od dnia ślubu w małżeństwie brata źle się działo. Były częste awantury,brat i bratowa nie potrafili się porozumieć. Po kolejnej kłótni sięgnęła po rozaniec w ich intencji. Modliła się gorliwie o poprawę relacji, miłość i spokój.
Przeczytaj całość

Anna: Maryjo, jesteś moją Królową

Z całego serca dziękuje mojej kochanej Mateczce za wysłuchanie próśb moich, za łaski jakie spływają na moją rodzinę, za miłość i pokój. Wierze że wkrótce dostąpią łaski nawrócenia. Maryjo jesteś moja Królową.
Przeczytaj całość

Alicja: Nowenna w intencji małżeństwa

Chcialabym podzielic sie laska jaka mnie spotkala. Odmowilam pierwsza w zyciu nowenne pompejanska w czasie kiedy moje malzenstwo wisialo na wlosku. Tutaj chcialabym podziekowac Matce Boskiej ze mnie nie opuscila a wrecz zaprowadzila do Jezusa przez swoja nowenne.
Przeczytaj całość

Sławek: Odkrywamy radość na nowo

Chciałbym podziękować Matce Bożej za wysłuchanie moich modlitw. Odmówiłem dwie nowenny pompejańskie. Na nowennę natknąłem się w Internecie – znalazłem film na YouTube ze świadectwem dotyczącym małżeństwa. W pierwszej nowennie prosiłem Maryję, aby żona przestała brać tabletki antykoncepcyjne. Temat wydawał mi się bardzo trudny. Próby rozmowy kończyły się fiaskiem. Podczas odmawiania nowenny zdałem sobie sprawę, że to ja muszę zacząć od siebie, od zmiany swojego życia i postępowania zgodnie z nauką Kościoła. W trakcie odmawiania nowenny natknąłem się, albo to raczej Maryja podsunęła mi w księgarni książkę francuskiej autorki „Jak się obyć bez pigułki”.
Wręczyłem ją żonie, co wywołało burzę. Prosiłem, by przeczytała tę książkę. Na początku odmawiania modlitwy nie mówiłem jej, że modlę się nowenną. Dopiero po trzech tygodniach przyznałem się żonie do tego. Na początku uśmiechnęła się, ale po chwili dała mi swój różaniec, który miała gdzieś schowany. Nie powiedziałem, w jakiej intencji się modlę. Po zakończeniu nowenny znajomy zaproponował mi Seminarium Odnowy Wiary. Udałem się na pierwsze spotkanie sam, ale na następnie poszliśmy razem z żoną. Seminarium polegało na modlitwie Pismem Świętym. Seminarium było dla nas przygotowaniem do Sakramentu Małżeństwa, gdyż byliśmy tylko po ślubie cywilnym. Można powiedzieć, że dzięki nowennie „dotarliśmy się” w kwestiach wiary. Przeczytaliśmy razem wspomnianą książkę, co było przełomem. Moja modlitwa została wysłuchana przez Maryję. Żona powiedziała mi, że kończy z tabletkami i nie będzie ich już nigdy w naszym domu. Dzięki nowennie Maryja pokazała nam, co jest ważne. Modlimy się często wspólnie, czytamy Biblię. Odkrywamy na nowo radość z małżeństwa i życia zgodnie z nauką Jezusa i Kościoła.
Drugą nowennę odmawiałem w intencji znalezienia pracy dla żony. Tydzień temu żona znalazła pracę. Jest zadowolona z tej pracy.
Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie modlitw i za pokochanie modlitwy różańcowej. Chwała Jezusowi i Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Sławek: Odkrywamy radość na nowo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota Karnicka
Gość

Pięknie Cię, Sławku Maryja poprowadziła, a właściwie teraz Was oboje , piękne świadectwo! 🙂
Niech Wam Pan Bóg błogosławi we wszystkim! 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!