Justyna: Otrzymanie duchowych łask

Poprzez rozważanie tajemnic zaczęłam rozumieć wiele rzeczy związanych z naszym ziemskim bytowaniem np. że naszym celem jest świętość i niebo. Zapragnęłam być taką jak Maryja. Cichą, pokorną i pobożną.
Przeczytaj

Magdalena: Maryja wyprowadziła mnie z poczucia beznadziejności

Przede wszystkim Maryja zmieniła mnie samą i wciąż tego dokonuje. Wyprowadziła mnie z poczucia beznadziejności i depresji , pozwalając zaakceptować obecną sytuację i znaleźć szczęście w chorobie, która wciąż mi towarzyszy.
Przeczytaj

Jane: Wystarczy zaufać Maryi

Na cud ,który się wydarzył czekałam ponad dziesięć lat.Zostałam wysłuchana jeszcze przed zakończeniem odmawiania nowenny.Co powiedzieć i jak dziękować?Nie wiem.Wiem ,że wierzę w Boga i wierzę we wstawiennictwo Maryi.Królowo Różańca Świętego módl się za nami...
Przeczytaj

Zofia: Cud, tam gdzie czlowiek nie może to Pan Bóg pomoże

Dziekuje Ci Przenaswietsza Dziewico, Bogarodzico za Twoje wstawiennictwo,ze mnie wysluchalas i zawsze jestes przy mnie i wszystkich ktorzy do Ciebie sie zwracaja z prosba o pomoc.
Przeczytaj

A: 1 marca rozpoczęłam pierwszą swoją nowennę

To dało mi ogromną siłę, mimo że nie mam jeszcze widocznych efektów, mąż wciąż wzbrania się przed pójściem do spowiedzi mając swoje teorie na temat spowiedzi.
Przeczytaj

Sebastian: Pewnego razu dostałem natchnienia i zacząłem się modlić na probe

Usłyszałem kiedyś przypadkiem o nowennie pompejskiej,z początku nie wiedziałem co to jest,będąc w trudnej sytuacji życiowej bez pracy parę miesięcy zainteresowałem się tematem nowenny pompejskiej.

Pewnego razu dostałem natchnienia i zacząłem się modlić na probe,czy to na pewno się uda,takie miałem zwątpienia. Jakie było moje zdziwienie ze po paru nowennach coś ruszyło z praca i po zakończeniu nowenny dostałem prace.A drugi raz to miałem problem z narzeczona bylismi wprawdzie pare lat zareczeni ale jakos nieudawało sie ustalic daty slubu,nawet miałem chwile zwątpienia czy z nia zerwac i znowu dostałem natchnienia,jak raz Matka Boska pomogla to i czemu nie teraz sprobowac,zaczełem nowenne i jakies było moje wielkie zdziwienie gdy narzeczona wyraziła wielka chęć ustalenia daty slubu. Wesele i ślub było bardzo udane. Bog zapłać za wysłuchanie prosb.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Pięknie Sebastianie dalej idź tą drogą. Niech Wam Bóg błogosławi