Ola: Ciche łaski

Kilka dni temu skończyłam odmawiać 3 NP w tej samej intencji ,pierwszej nie ukończyłam,ale chyba podczas pierwszej NP Matka Boża obdarzyła mnie łaskami ,które naprawdę były widoczne i dało sie je odczuć ,pomimo ze moja modlitwa była chaotyczna i wtedy wiele sie zmieniło na dobre. Na razie nie wymodlilam intencji w której odmawialam nowenny,jednak mam nadzieje ,ze kiedyś przyjdzie na to czas .
Przeczytaj całość

Urszula: Droga z Różańcem

Wiele łask otrzymałam ja sama, trafiłam do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, jak również moje dzieci miały okazję spotkań.
Przeczytaj całość

Aneta: Modlitwa ta ma wielką moc!

Pragnę złożyć świadectwo po odmówieniu drugiej Nowenny Pompejańskiej. Obie odmawiałam w tej samej intencji: poczęcia drugiego dziecko. W trakcie odnawiania tej wspaniałej modlitwy czułam nad sobą opiekę Matki Boskiej.
Przeczytaj całość

Róża: osoba nagle ze mną zerwała, łamiąc mi serce…

Chciałam się podzielić ze wszystkimi moim świadectwem. Czytam codziennie świadectwa innych osób i to podnosi mnie na duchu.

Obecnie zaczęłam odmawiać 8 Nowennę Pompejanską, każda była w innej intencji. Nie mogę powiedzieć, żeby którakolwiek została wysłuchana tak jakbym chciała. Podczas jednej z Nowenn poznałam kogoś, zakochałam się, myślałam, że z wzajemnością. Odmówiłam dwie Nowenny, jedną w intencji tej osoby, drugą o wypełnienie woli Bożej w tej relacji. Pół roku ta osoba nagle ze mną zerwała, łamiąc mi serce… Teraz modlę się za osobę, która najprawdopodobniej doprowadziła do tego zerwania, czyli za jego siostrę o wszelkie potrzebne dla niej łaski i nawrócenie (wierząca niepraktykująca). Nie modlę się o jego powrót, modlę się, bo modlitwa za osobę, która mnie skrzywdziła jest myślę największą ofiarą jaką mogę dać Panu Bogu. Wierzę, że Pan Bóg słyszy wszystkie moje modlitwy, wszystkie moje myśli i prośby i wie co jest dla mnie najlepsze. A jeśli to co mnie spotkało było Wolą Bożą to wierzę, że Pan Bóg wyprowadzi w tego jeszcze większe dobro. Ufam Tobie Panie Jezu, nawet jeśli po ludzku nie ma już nadziei!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

14 komentarzy do "Róża: osoba nagle ze mną zerwała, łamiąc mi serce…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
An
Gość

Zazdroszcze Ci takiego podejscia ja to sie poddaje juz nie mam sily i mam pretensje i zal do Boga ze zostawil mnie sama juz nawet bez nadziei , nie wiem jak mam zyc odmowilam kilka NP ale nie widze pozytywow a wrecz przeciwnie narastajace rozczarowanie

NiepasującyElement
Gość
NiepasującyElement

🙁 Współczuję.

Joasia24
Gość
Joasia24

Również modlę się nowenną pompejańską za pewną osobę, która może nie skrzywdziła mnie bezpośrednio, ale mocno rozczarowała swoją postawą. Mam nadzieję, że ta modlitwa pomoże i tej osobie (by otrzymała potrzebne łaski) i mnie (abym nie chowała w sobie żalu i urazy).

Marcin
Gość
Marcin

Ja także modlę się za osobę która dość mocno mnie skrzywdziła, po prostu zabawiła się na moich uczuciach itp. Modlę się o jej nawrócenie. Pan Jezus wręcz nakazuje nam byśmy modlili się za swoich wrogów. Ja ją nie uważam za wroga ale ona mnie już tak. Z Panem Bogiem

Zadowolona
Gość
Zadowolona
RÓŻE RÓŻAŃCOWE. Osoby zainteresowane zapraszam do modlitwy do stałych Róż Różańcowych – Relacji Międzyludzkich i Osób Szukających Swojego Powołania. Modlitwę rozpoczynamy 15 sierpnia. Róże wymieniają się Tajemnicami co miesiąc – przy czym pierwsza wymiana nastąpi 1 września. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila zadowolona_np(małpa)op.pl W Różach Relacji międzyludzkich modlimy się: 1.W intencjach osób, które nas skrzywdziły i które myśmy skrzywdzili z prośbą o darowanie win i poprawę wzajemnych relacji. 2. O przemianę serc tych osób, które tego potrzebują ( naszych własnych, członków naszych rodzin oraz innych bliskich nam osób). 3. O uzdrowienie wspomnień i uleczenie ran zadanych nam w… Czytaj więcej »
Asia
Gość

Zadowolona, mogę wziąć drogę krzyżową

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Dobrze Asiu. Dziękuję 🙂
Wyślij mi proszę na maila swoje własne intencje jeśli takie masz.

Ania
Gość

Chyba ze moglabym wziac Cud w Kanie

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Aniu, Cud w Kanie odmawia PIotrek.
Odmawiaj proszę „Przemianę na Górze Tabor” i napisz proszę raz jeszcze do mnie na maile swoje intencje własne.

Ania
Gość

Ja juz wczesniej pisalam do Ciebie na emaila i takze jestem zainteresowana , moge wziac Przemiane na Gorze Tabor

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Ja także modlę się za osobę która dość mocno mnie skrzywdziła, po prostu zabawiła się na moich uczuciach itp. tez mocno mi skzywdzono i porzucono dla innej po 2 dniach od naszego roztania i tez nie mam juz sil

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Jadwigo,zakończ modlitwę za tę osobę,pobłogosław jej i oddaj przyszłość Bogu.Żyj i bądź otwarta na nowe.Chcesz być z kimś,kto Cię wymienia jak przedmiot?Dasz radę,a wszystko będzie dobrze,przekonasz się,jeśli ruszysz do przodu.z Bogiem

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Próbuje ale jest ciężko dziś koncze nowenne ala nie czuje zadnych lask jak narazie

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Polecam modlitwę o złamanie nie-Bożych więzów duszy.
„….łamię twoją moc nade mną w imię Jezusa. Szatanie łamię i niszczę twoją moc nade mną przez … w imię i przez krew Jezusa.” W miejsce kropek stawiamy imię/ nazwisko osoby, z którą łączą nas więzy duszy. Warto odmówić tę modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Pomaga!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!