Antonina: Nowenna uratowała nam życie!!

W końcu koleżanka w pracy powiedziała mi o pompejance. Wahałam się parę miesięcy, zanim zaczęłam ją odmawiać. Bałam się, że nie wytrwam.
Read More

Olga: wybaczylam swojemu zmarłemu ojcu !

Szczęść Boże! Chciałabym zachęcić wszystkich czytelników do odmawiania nowenny pompejanskiej. Zaczelam odmawiać nowennę 11 lipca prosząc o łaskę zdania prawa jazdy.
Read More

Anna: rozwiązanie problemów mieszkaniowych

Martwiliśmy się. Groziło nam, że będziemy mieli kredyt na 30 lat, bez mieszkania, a nawet komornik, jeśli deweloper ogłosiłby bankructwo.
Read More

Jola: dostałam jasny przekaz

Trzy lata temu zachorowałam na raka. Byłam przerażona, że będę musiała opuści moją ukochaną rodzinę, zwłaszcza córkę, której jak mi się wydawało jestem jeszcze bardzo potrzebna i bałam się, że beze mnie nie da sobie rady. Przeczytaj Jola: dostałam jasny przekaz
Read More

Wiola: Przedłużona umowa o pracę

W Nowennie modliłam się o przedłużenie umowy o pracę (praca ta z resztą też wymodlona poprzez Nowennę Pompejańską) i po kilku miesiącach niepewności, otrzymałam informację, że umowa zostanie mi przedłużona. Dziękuję z całego serca Matce Przenajświętszej za pomoc, opiekę i wstawiennictwo u Pana Boga.
Read More

Paulina: Potrzebna siła !

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica ! Do zakończenia mojej nowenny zostało tylko trzy dni , niestety moja intencja nie została jeszcze wysłuchania .

Modlę się w intencji mi bardzo osobistej , kiedy już wydawało mi się że wszystko idzie w dobrą stronę w mojej rodzinie wydarzyła się tragedia, po której ciężko jest mi się pozbierać .Tracę nadzieję na wysłuchanie ale mimo tego co się wydarzyło został we mnie mały procent wiary że może jeszcze moja intencja się spełni . Bardzo proszę o chociaż chwilkę modlitwy w mojej intencji a obiecuję się odwdzięczyć.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Paulina: Potrzebna siła !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Damian
Gość
Damian

Obiecuję pomodlę się za ciebie 🙂

Patryk
Gość
Patryk

Nie martw się. Będę pamiętał o tobie w dzisiejszej modlitwie. Niech Ci Pan Błogosławi 🙂

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Nie trać Wiary.Będzie dobrze

Sylwia
Gość
Sylwia

Pomodliłam się za Ciebie. Trzymaj się ciepło i pamiętaj, że jesteśmy tu na chwilę…

Ara
Gość

Pomodlilam się za Ciebie.

Matylda
Gość
Matylda

Jeśli, to o co prosisz jest dobre dla duszy człowieka, w intencji, którego się modlisz, to Ojciec Cię wysłucha. Nawet jeśli nie od razu. Bądź spokojna.
Będę o Tobie pamiętała w modlitwie.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Pomodliłam się ze Ciebie

barbara
Gość
barbara

Pomodlilam sie za twoja rodzine.

Dana
Gość

I ja modle sie za Ciebie i Twoja rodzine

Ewelina
Gość
Ewelina

Dzisiaj trafiłam na Twoje świadectwo, w momencie kiedy mi zostały 3 dni do zakończenia mojej pierwszej Nowenny 😉 pomodlilam się za Ciebie 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?