Ania: z dnia na dzień odrzuciłam papierosy

Modliła się w różnych intencjach ale nie bezpośrednio za siebie samą. Mały wielki cud Bóg mi uczynił za wstawiennictwem Panny Marii. Ja palacz z dnia na dzień odrzuciłam papierosy!!
Read More

Ilona: Małżeństwo

Kochani módlcie się roźańcem bo to piękna modlitwa. Ufajcie bo Matka Boża wysłuchuje każdej modlitwy i dodatkowo obdarza nas łaskami o które nie prosimy.
Read More

Agnieszka: Modliłam się z zaufaniem o to, żeby sprawy ułożyły

Ostatnie 2 tygodnie odmawiania były ciężkie ale na parę dni przed końcem usłyszałam w głowie głos, że "Twoja intencja została wysłuchana, bądź cierpliwa".
Read More

Gosia: Podejrzenie guza

Po szczegółowych badaniach i operacji okazało się, że to niegroźna torbiel śledziony!
Read More

Ewa: Otrzymałam wile łask, w małżeństwie najwięcej!

Pragnę złożyć obiecane Matce Bożej świadectwo. Brak mi słów, nie mogę złożyć myśli tak ciężko opisać w kilku zdaniach te wszystkie dobra jakie otrzymałam. Nowenn odmówiłam już kilka, w różnych intencjach - świadectwo moje pierwsze. Najtrudniej zmówić mi było za siebie.
Read More

Paula: Jest tak wiele spraw , które powierzam Matce Boskiej

Witajcie , pisząc to świadectwo chciałbym podzielić się nim z Wami ,ale przede wszystkim serdecznie podziękować Matce Boskiej za kolejne wysłuchane nowenny.

O nowennie nie do odparcia dowiedziałam się półtorej roku temu i od tej pory odmawiam ją cały czas, kończę jedną nowennę i zaczynam następną , tak wiele jest intencji , tak wiele spraw , które powierzam Matce Boskiej . Serdecznie dziękuje za spotkanie na mojej drodze życia dobrego człowieka , mojego przyszłego męża, dziękuje za zdrowie i znalezienie pracy przez bliskich , dziękuje za otrzymanie wielu łask , o które się nawet nie modliłam , dziękuje za wszystko , za każdy dzień . Choć nieraz jest ciężko , zło atakuje , zwłaszcza gdy odmawiam część dziękczynną , to staram się nie upadać , nie przerywać . Ta nowenna jest nie tylko nowenną nie do odparcia , nie tylko pozwala wyprosić wiele powierzanych w niej intencji , próśb , ale przede wszystkim daję ogromny spokój , siłę , wiarę . Wszyscy , którzy jeszcze się wahacie, którzy myślicie , ze nie dacie rady , po prostu spróbujcie , zacznijcie odmawiać nowennę , zaufajcie Matce Boskiej i pozwólcie Jej działać w swoim życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o