Rodzice: Bezpieczny powrót syna

To jest moja 8 nowenna pompejanska.Razem z mężem zmawialismy nowenne w intencji syna o nawrócenie i powrót do domu.Chciałam z mężem podziękować za bezpieczny powrót syna do domu nnaszej Ukochanej Matce.To Ona jest światełkiem która prowadzi naszego syna do Jezusa.Ufamy,że pokaże jemu bezpieczną drogę a Pan Jezus przytuli go do serca i będzie Go prowadził zawsze.Tak jak w piosence chwalimy Pana dziś za jego łaskę i za moc.Matko Boża działaj dalej i pomagaj.Ufamy i wierzymy ,że wyprowadzisz ze wszystkich trudności dobro
Przeczytaj całość

Monika: Maryjo, pod Twoją obronę nas oddaję

Witam, Od dłuższego czasu czuje potrzebę ale także i obowiązek napisania kolejnego świadectwa dotyczącego łask otrzymanych za pośrednictwem Najświętszej Maryi i dzięki Nowennie Pompejańskiej. Modliłam się już kolejny raz NP o łaskę pokoju, zgody i miłości w moim małżeństwie. Już jakiś czas dręczyły nas powtarzające się kryzysy, kłótnie, ciche dni. Bardzo łatwo przychodziło nam mówienie o rozstaniu.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Jak jesteś dobra

Nowennę pompejańską rozpoczęłam 26.08 i zakończyłam 16.10.2013. Odmawiałam ją w intencji znalezienia pracy. Była moją ostatnią deską ratunku. Jestem młodą mamą i od prawie czterech lat nie mogłam znaleźć pracy. Pomyślałam, że sama nic nie zdziałam i powierzyłam się opiece Matce Różańcowej. Dzięki tej nowennie, zrozumiałam, że bezrobocie jest dla mnie darem. Przeczytaj Katarzyna:...
Przeczytaj całość

Izabela: Moje trzecie świadectwo

Szczęść Boże! Królowa Różańca Świętego z Pompejów po raz kolejny okazała swą łaskę, przed chwilą dostałam wiadomość, że moja córka uniknie operacji ręki, którą złamała jako dziecko. Teraz ma 36 lat i przeszła już sześć operacji. Każda kolejna groziła tym, że może nie odzyskać pełnej sprawności, a jest to prawa...
Przeczytaj całość

Magdalena: Mam za co dziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 13 stycznia 2015 r. Do tej pory odmówiłam trzy nowenny. Pierwszą i drugą o dar poczęcia i narodzenie drugiego dziecka, zaś trzecią o pogodzenie się z wolą Bożą. Już w trakcie odmawiania pierwszej nowenny przeszłam głębokie nawrócenie, odbyłam spowiedź generalną z 20 lat życia, odbyło się...
Przeczytaj całość

Patryk: Modlitwa przed ślubem

Trzy lata temu odmawiałem nowennę pompejańską do Matki Najświętszej. Modliłem się w trzech intencjach – to więcej niż przewidują założenia nowenny, a mimo to Maryja wysłuchała wszystkich moich próśb.Na pięć miesięcy przed ślubem rozpocząłem modlitwę w intencjach otrzymania drugiej pracy, znalezienia mieszkania dla nas na start oraz o przemianę serca jednego z naszych rodziców, osoby, która strasznie ingerowała w nasze plany ślubne i dorosłe osobiste życie.

Po trzech miesiącach znalazłem pracę taką, o jaką prosiłem: z możliwością rozwoju, z dobrym, uczciwym szefem.

Na dwa dni przed ślubem dostaliśmy klucze do mieszkania, w którym spędziliśmy półtora roku. Mimo że wynajmowaliśmy to mieszkanie, cieszyliśmy się tym, że nasz balkon sąsiadował z lasem, a na plażę mogliśmy jeździć rowerami.

Rodzic, który sprawiał nam wiele przykrości, doznał przemiany. Po rozmowie z kapłanem osoba ta była w stanie wypuścić dziecko z domu, przestała układać nam życie. Stało się to jakieś dwa tygodnie przed ślubem.

Jestem wdzięczny za tak liczne dary. Wszystko, o co prosiłem, a co było mi tak bardzo wtedy potrzebne, spełniło się. Dziękuję Matce Najświętszej, Matce Pięknej Miłości.

Piszę to po raz pierwszy, po skończonej drugiej w moim życiu nowennie pompejańskiej. Wierzę, że niedługo również i ta się wypełni.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Patryk: Modlitwa przed ślubem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
danuta
Gość
danuta

Patryk,piekne swiadectwo i musiały byc prosby wysłuchane ,chocby trzy naraz,bo taki młody człowiek chwyta za rózaniec ( bo mysle ,ze jestes młody) , i nie trzymasz non stop w rece komórki czy laptopa tylko znalazłes czas na to co wazne….z takim podejsciem zycie ci sie ułozy i z całego serca ci tak zycze i pozdrawiam ..:)

Mária
Gość
Mária

Veľmi pekné svedectvo. Blahoželám Vám. Já sa NP modlím už 13.

Oliwia
Gość
Oliwia

WYCHWALAJMY BOGA ,BO JEST MIŁOSIERNY I DOBRY. SZCZĘŚĆ BOŻE

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!