Patryk: Modlitwa przed ślubem

Trzy lata temu odmawiałem nowennę pompejańską do Matki Najświętszej. Modliłem się w trzech intencjach – to więcej niż przewidują założenia nowenny, a mimo to Maryja wysłuchała wszystkich moich próśb.Na pięć miesięcy przed ślubem rozpocząłem modlitwę w intencjach otrzymania drugiej pracy, znalezienia mieszkania dla nas na start oraz o przemianę serca jednego z naszych rodziców, osoby, która strasznie ingerowała w nasze plany ślubne i dorosłe osobiste życie.

Po trzech miesiącach znalazłem pracę taką, o jaką prosiłem: z możliwością rozwoju, z dobrym, uczciwym szefem.

Na dwa dni przed ślubem dostaliśmy klucze do mieszkania, w którym spędziliśmy półtora roku. Mimo że wynajmowaliśmy to mieszkanie, cieszyliśmy się tym, że nasz balkon sąsiadował z lasem, a na plażę mogliśmy jeździć rowerami.

Rodzic, który sprawiał nam wiele przykrości, doznał przemiany. Po rozmowie z kapłanem osoba ta była w stanie wypuścić dziecko z domu, przestała układać nam życie. Stało się to jakieś dwa tygodnie przed ślubem.

Jestem wdzięczny za tak liczne dary. Wszystko, o co prosiłem, a co było mi tak bardzo wtedy potrzebne, spełniło się. Dziękuję Matce Najświętszej, Matce Pięknej Miłości.

Piszę to po raz pierwszy, po skończonej drugiej w moim życiu nowennie pompejańskiej. Wierzę, że niedługo również i ta się wypełni.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Patryk: Modlitwa przed ślubem"

Powiadom o
avatar
danuta
Gość
danuta

Patryk,piekne swiadectwo i musiały byc prosby wysłuchane ,chocby trzy naraz,bo taki młody człowiek chwyta za rózaniec ( bo mysle ,ze jestes młody) , i nie trzymasz non stop w rece komórki czy laptopa tylko znalazłes czas na to co wazne….z takim podejsciem zycie ci sie ułozy i z całego serca ci tak zycze i pozdrawiam ..:)

Mária
Gość
Mária

Veľmi pekné svedectvo. Blahoželám Vám. Já sa NP modlím už 13.

Oliwia
Gość
Oliwia

WYCHWALAJMY BOGA ,BO JEST MIŁOSIERNY I DOBRY. SZCZĘŚĆ BOŻE

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij