Szymon: Cierpliwie czekam :)

Piszę do świadectwo ponieważ obiecałem to Naszej Ukochanej Matce. I wszystkim polecam odmawianie tej modlitwy bo uważam że nie mamy nic stracenia a dużo do zyskania.
Read More

Krzysztof: Udrożniona tętnica szyjna

We wrześniu zeszłego roku pobiegłem w Maratonie Warszawskim. Wydawało mi się, że jestem dobrze przygotowany lecz ok 30 km pojawiły się spore problemy z widzeniem po lewej stronie. Maraton ukończyłem idąc do mety, zgodnie z sugestą pracownika maratonu (warto aby przeszkolić jednak pracowniów od strony medycznej ponieważ w moim stanie...
Read More

Urszula: Kocham Boga i wiem ze nic nie dzieje sie bez przyczyny

Witam . Bardzo dziekuje dzieki modlitwie pompejanskiej moje Zycie zaczyna sie powoli ukladac. Modlilam sie w intencji mojego Meza. I juz po odmowieniu pierwszej polowy nowenny pompejanskiej w naszym zyciu zaczelo sie cos dziac.. Wszystko zaczelo nam sie ukladac. Dostawalismy wiadomosci ktore zaczely nas cieszyc. Przeczytaj Urszula: Kocham Boga i...
Read More

Mariola: Prawdziwe cuda w naszym życiu

Moje kolejne świadectwo będzie krótkie Chcę podzielić się z wami kilkoma cudami w naszym życiu.Pierwszy cud dotyczył mojej pracy zwolniono mnie z pracy i w przeciągu dwóch godzin przywrócono mnie z powrotem do pracy
Read More

Paulina: wysłuchana nowenna

Kochani, niedawno skończyłam odmawiać moją piątą Nowennę. Jakiś czas temu usłyszałam, że syn znajomych rodziców, którego pamiętam z dzieciństwa zachorował na raka. Niestety guz był złośliwy i rokowania nie były najlepsze. Już na początku odmawiania Nowenny (pod koniec pierwszego tygodnia) dowiedziałam się, że chłopak miał operację która zakończyła się sukcesem...
Read More

Patryk: Modlitwa przed ślubem

Trzy lata temu odmawiałem nowennę pompejańską do Matki Najświętszej. Modliłem się w trzech intencjach – to więcej niż przewidują założenia nowenny, a mimo to Maryja wysłuchała wszystkich moich próśb.Na pięć miesięcy przed ślubem rozpocząłem modlitwę w intencjach otrzymania drugiej pracy, znalezienia mieszkania dla nas na start oraz o przemianę serca jednego z naszych rodziców, osoby, która strasznie ingerowała w nasze plany ślubne i dorosłe osobiste życie.

Po trzech miesiącach znalazłem pracę taką, o jaką prosiłem: z możliwością rozwoju, z dobrym, uczciwym szefem.

Na dwa dni przed ślubem dostaliśmy klucze do mieszkania, w którym spędziliśmy półtora roku. Mimo że wynajmowaliśmy to mieszkanie, cieszyliśmy się tym, że nasz balkon sąsiadował z lasem, a na plażę mogliśmy jeździć rowerami.

Rodzic, który sprawiał nam wiele przykrości, doznał przemiany. Po rozmowie z kapłanem osoba ta była w stanie wypuścić dziecko z domu, przestała układać nam życie. Stało się to jakieś dwa tygodnie przed ślubem.

Jestem wdzięczny za tak liczne dary. Wszystko, o co prosiłem, a co było mi tak bardzo wtedy potrzebne, spełniło się. Dziękuję Matce Najświętszej, Matce Pięknej Miłości.

Piszę to po raz pierwszy, po skończonej drugiej w moim życiu nowennie pompejańskiej. Wierzę, że niedługo również i ta się wypełni.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Patryk: Modlitwa przed ślubem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
danuta
Gość
danuta

Patryk,piekne swiadectwo i musiały byc prosby wysłuchane ,chocby trzy naraz,bo taki młody człowiek chwyta za rózaniec ( bo mysle ,ze jestes młody) , i nie trzymasz non stop w rece komórki czy laptopa tylko znalazłes czas na to co wazne….z takim podejsciem zycie ci sie ułozy i z całego serca ci tak zycze i pozdrawiam ..:)

Mária
Gość
Mária

Veľmi pekné svedectvo. Blahoželám Vám. Já sa NP modlím už 13.

Oliwia
Gość
Oliwia

WYCHWALAJMY BOGA ,BO JEST MIŁOSIERNY I DOBRY. SZCZĘŚĆ BOŻE

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!